Eladó lakás Szigetszentmiklós környékén (14338 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 338 db
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (29934439)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapesten, a IX. kerület szívében, a Mester utca és Bokréta utca sarkán eladó egy 43 m2-es, frissen és teljes körűen felújítot...
79 000 000 HUF
1 837 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (47437924)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budai hegyekre panorámás, 61 nm 2 szobás, erkélyes, csendes, világos azonnal költözhető lakás Eladó! a József Attila lakótelep ...
69 900 000 HUF
1 145 901 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (41748693)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó, kiválóan alakítható lakás hatalmas terasszal a Bartók Béla úton a Kosztolányi Dezső térnélA Bartók Béla úton, az U...
82 900 000 HUF
1 337 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (89498122)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó nagypolgári lakás a XII. kerületben, Krisztinaváros szívében, a Vérmező és a Déli pályaudvar közelében! a társasház 3. em...
96 000 000 HUF
1 066 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (54298235)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy kivételes lehetőséget Kelenföld szívében, egy jó fényviszonyokkal rendelkező lakást. Ez az ingatlan kivál...
39 000 000 HUF
1 114 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (76136346)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Csepel Művek területén felújított, igényesen kialakított lakás várja új tulajdonosát. a lakás iroda besorolású, a második eme...
22 499 999 HUF
833 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (35173244)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébet központi helyén, 55m2 1. 5 Szobás igényesen kialakított lakás eladó! Az ingatlan kiváló lokációban helyezkedik el,...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (54443433)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó belső 2 szintes új építésű lakás a XI. kerületben, Madárhegy csendes mellékutcájában, terasszal, KERTKAPCSOLATTAL. Kizáró...
244 200 000 HUF
2 142 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (67332784)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy csodálatos, teljes körűen felújított, 107 négyzetméteres lakás Pesterzsébet szívében. Ez az otthon nem csak a tágas m...
79 999 999 HUF
747 663 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (47539725)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XI. kerület, Móricz Zsigmond körtér 53 nm, 2 szoba, 5. emelet, Liftes ház. Fedezze fel ezt a csendes, mégis központi elhelyezk...
89 500 000 HUF
1 688 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (77559358)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
154 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (97414527)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó csepelen a plázához közel egy nagy szeparált terasszal rendelkező 39 nm-es sorházi LAKÁS****Ügyvédi megosztással osztott ...
39 900 000 HUF
1 023 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (74589445)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budai kilátás, pesti élet, panorámás tetőterasz a város felett! Ferenc tér környéki művész lakás: 40 m2 tetőteraszKét háló Tága...
210 000 000 HUF
1 750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (84338453)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rendezett négy emeletes társasházban, csendes, zöld környezetben eladó egy dél-nyugati tájolású, napfényes földszinti lakás kiv...
70 900 000 HUF
1 390 196 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (21255343)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XI. kerületben közel az Újbuda Centerhez, Budai Bolero lakópark, magas minőségű, modern10 emeleti erkélyes, lakást kín...
169 900 000 HUF
2 295 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (67434297)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepel belvárosához közel, felújított, kulcsrakész kis lakás eladó! Csepelen, a HÉV-vonal mentén, a Karácsony Sándor utcai megá...
27 900 000 HUF
754 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (46733877)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Sasad egyik csendes utcájában eladó, kertkapcsolatos, 117 nm-es, három teraszos lakás, teremgarázs hellyel és tárolóval. Elosz...
199 900 000 HUF
1 708 547 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (74636374)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó lakás a IX. kerületben, belső ferencvárosban ráday utca mellett, közel a DUNÁHOZ! (For English please scroll down)Belső F...
149 900 000 HUF
1 427 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (67945133)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes lakás Budapest XXII. kerületében, nagytétény csendes UTCÁJÁBAN! Megvételre kínálok egy kiváló elhelyezkedésű, 5...
70 900 000 HUF
1 266 071 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (47338534)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kivételes lehetőség befektetőknek és fejlesztőknek! Eladásra kínálok Budán a 11. kerület egyik közkedvelt részén egy bruttó 176...
74 000 000 HUF
698 113 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal