Eladó lakás Szigetszentmiklós környékén (14435 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 435 db
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (91778299)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
116 M²-es luxusélet Budapest szívében – ahol minden nap élmény! > Ez a lakás nem csak egy cím – egy életstílus. Teljes körűen...
181 000 000 HUF
1 560 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti tégla lakás hirdetés (69573269)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Utolsó luxuslakások Tükörhegyen – most vagy soha! Törökbálint legértékesebb részén, ahol a presztízs és a modern építészet ta...
259 900 000 HUF
1 655 414 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (79433927)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiváló lokációban, a 6. kerület legszebb utcájában, a Lázár utcában, szép, szecessziós házban kínálok megvételre egy 2. emeleti...
550 000 EUR
1 788 558 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (31929883)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagymező utcában, a szecessziós stílusban épült Ernst-bérház 4. emeletén kínálok megvételre egy 66 nm-es, amerikai konyha nappa...
340 000 EUR
1 930 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (99674329)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Kedves érdeklődő! Figyelmébe ajánlom ezt a Lónyay utcai, 5 szobás nagypolgári lakást. a Lónyay utca közepén, a Bálna szomszédsá...
239 000 000 HUF
1 975 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43453394)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó igényesen felújított, 3 hálós amerikai konyhás lakás a Dobozi utcában azonnal költözhető állapotban! A VIII. kerület fr...
69 900 000 HUF
1 226 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35357361)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Körúton belüli, pillanatnyilag is rövidtávú bérbeadással működő, 2 apartmanná kialakított ingatlan eladó a Kertész utcában. Kom...
99 990 000 HUF
1 492 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (53372973)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ritka befektetési lehetőség a Belváros szívében! Eladó a Hold utcában, a Batthyány-örökmécses közelében egy 151 nm-es, felújí...
335 000 000 HUF
2 218 543 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (74334347)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított lakás a mester UTCÁBAN! Eladó 70nm-es, 3 szobás, 2 fürdőszobás lakás a Mester utcában. Az ingatlan teljeskörű felújí...
89 000 000 HUF
1 271 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (75281943)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 158 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy egyedülálló lehetőséget Budapest belvárosának egyik legforgalmasabb és legfrekventáltabb utcájában, a Kos...
170 000 000 HUF
1 075 949 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (29993342)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Nagymező utcában, a szecessziós stílusban épült Ernst-bérház 4. emeletén kínálok megvételre egy 87 nm-es, konyha étkező + 3 s...
415 000 EUR
1 706 325 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (13642866)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Corvin sétánynál 3 szobás, két fürdőszobás, 75 nm-es gyönyörű nagy erkélyes, panorámás, napfényes 8. emeleti lakás eladó új bút...
360 000 EUR
1 717 015 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (23437679)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Molnár utcában, 1895-ben épült nagyon szép, eklektikus bérház első szintjén kínáljuk eladásra, ezt az összesen 115 nm-es 5 szob...
144 900 000 HUF
1 478 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (23394344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Mom Parktól és a Testnevelési Egyetemtől pár perc sétára, a XII. kerület frekventált részén, 1. emeleti, 43 m²-es, 1+ fél szobá...
73 990 000 HUF
1 720 697 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (77767736)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy különleges hangulatú, felújított lakás a VII. kerület szívében! Ha olyan otthont keresel, amely ötvözi a klasszikus...
84 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (93776954)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XI. kerületben közel az Újbuda Centerhez, Budai Bolero lakópark, magas minőségű, modern 10 emeleti erkélyes, lakást kí...
169 900 000 HUF
2 295 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (64724237)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VII. Erzsébetvárosban, az Akácfa utcában eladó ez a teljes körűen felújított 57 nm-es, tágas terekkel rendelkező lakás. Az 1914...
79 900 000 HUF
1 401 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (95165747)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belváros szívében 2 hálószobás, 65 m²-es, nagyon csendes lakás a Bajcsy-Zsilinszky úton - nagyszerű lehetőség befektetőknek vag...
95 000 000 HUF
1 461 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (73778473)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, galériás lakás Budapesten! A lakás a főváros szívében, a Nagy-körúton belül, a 7. kerületben található. Az i...
65 000 000 HUF
1 413 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (13214117)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Sasad egyik csendes utcájában eladó, kertkapcsolatos, 117 nm-es, három teraszos lakás, teremgarázs hellyel és tárolóval. A hár...
199 900 000 HUF
1 708 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal