Eladó lakás Szigetszentmiklós környékén (14437 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 437 db
Eladó Budapest XXII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (48821596)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes lakás Budapest XXII. kerületében, nagytétény csendes UTCÁJÁBAN! Megvételre kínálok egy kiváló elhelyezkedésű, ...
70 900 000 HUF
1 266 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (57244374)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Autentikus tégla lakás eladó a Móricz Zsigmond körtéren! Befektetésre is Kiváló! XI. kerület, Móricz Zsigmond körtér 53 nm, 2...
89 500 000 HUF
1 688 679 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (76748737)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Érd kedvelt részén egy 2026 tavaszán teljesen elkészülő, napfényes, 90 nm-es lakást! A lakás egy 630 nm-es,...
95 000 000 HUF
1 055 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (43874135)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó az Újbuda Center közelében, a XI. kerületben igényes lakóparki lakás! Eladásra kínálok egy igényes, modern 10. emeleti ...
169 900 000 HUF
2 295 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi tégla lakás hirdetés (38457494)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy felújítandó lakást Budaörs alsó kertvárosában. . Az ingatlan 106 négyzetméteres tágas belső térrel rendelk...
99 900 000 HUF
861 206 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (57335412)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó újszerű, erkélyes lakás a Budai Bolero lakóparkban Alíz utca, XI. kerületBudapest XI. kerületében, a mindig népszerű Buda...
94 900 000 HUF
2 314 634 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (75435982)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
(English Below)Eladó újszerű, erkélyes lakás a Budai Bolero lakóparkban Alíz utca, XI. kerületBudapest XI. kerületében, a mindi...
94 900 000 HUF
2 314 634 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (63862558)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó az Óhegy park szomszédságában, a Sörgyár utcában egy, világos, jó állapotú, nappali+1 szobás, 56m2-es, III. emeleti, lakó...
62 500 000 HUF
1 116 071 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (83139991)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepel belvárosához közel, felújított, kulcsrakész lakás eladó! Csepelen, a HÉV-vonal mentén, a Karácsony Sándor utcai megálló ...
27 500 000 HUF
808 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (54173949)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szép házban felújított lakás a VII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó egy 58nm-es, 2 lakásra osztott ingatlan kisebbik (25nm-es) lakása! ...
51 900 000 HUF
2 076 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (85347793)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szép házban felújított lakás a VII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó egy 58nm-es, 2 lakásra osztott ingatlan nagyobb (33nm-es) lakása! 1...
54 900 000 HUF
1 663 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (45733593)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzonlakás! Eladó tulajdoni lapon 134nm-es, 5 garzonlakássá alakított ingatlan egyik lakása a Rózsák terénél. Teljeskörű...
43 900 000 HUF
1 513 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (76459393)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, galériás 2 szobás lakás eladó a 10. kerület csendes kertvárosi részén! Eladásra kínálok egy 35 m²-es, telj...
48 000 000 HUF
1 371 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi egyéb lakás hirdetés (99772384)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas, erkélyes családi lakás a Solt utcai lakóparkban Kelenvölgy és Albertfalva határán, a közkedvelt Solt utcai lakóparkban ...
137 000 000 HUF
1 256 880 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79471644)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*** Gyönyörű, modern, másfél szobás lakás a VIII. kerület szívében *** Eladó a VIII. kerület egyik legkedveltebb részén, a Rák...
59 900 000 HUF
2 303 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (45274484)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
> Belső Erzsébetvárosban, a VII. kerület egyik hangulatos utcájában eladó egy polgári társasház 2. emeletén található, gyönyör...
52 900 000 HUF
2 404 545 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42244935)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5+ 1 fél
***Eladó egy kiváló elosztású, teljeskörűen felújított, galériás befektetési lakás Budapest szívében! *** Budapest egyik legjob...
82 100 000 HUF
1 080 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (67413343)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Saját kertrésszel és gépkocsibeállóval 107 nm-es lakás Kispesten eladó. Az ingatlan jó állapotú, új terasszal, saját kertréssze...
79 950 000 HUF
747 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (74337464)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított, modern, 3 szobás nagypolgári lakás a 7. kerület frekventált részén! Világos, 1. emeleti, 70 m²-es, téglaépíté...
82 800 000 HUF
1 182 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (94724544)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó ingatlan az Oktogonnál remek lehetőség vállalkozásnak vagy otthonnak! a 6. kerület kiemelten központi elhelyezkedésén, az...
134 000 000 HUF
1 264 150 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal