Eladó lakás Szigetszentmiklós környékén (14437 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 437 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (27438813)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A lakás tökéletes választás lehet azok számára, akik a város központjában keresnek felújított ingatlant, de mégis csendes körny...
47 500 000 HUF
1 484 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi egyéb lakás hirdetés (33344788)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kulcsrakész lakások eladók Csepelen! Vásároljon most kedvező feltételekkel a dinamikusan fejlődő városrészben! Az újépítésű la...
32 900 000 HUF
1 265 384 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (27833373)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított, napfényes garzon a Városliget mellett azonnal költözhető! Eladó egy 32 m²-es, teljes körűen felújított, világos és ...
58 000 000 HUF
1 812 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (98844524)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest VIII. kerületében egy új építésű, modern társasház 5. emeleti, 66 m2-es, 2 szobás lakás! Kevés olyan társasház...
102 900 000 HUF
1 559 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi panel lakás hirdetés (79373483)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kizárólag cégünk kínálatában! Budapest XXII. kerületében, annak az egyik kényelmes és dinamikusan fejlődő részén, rendezett k...
89 000 000 HUF
1 289 855 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63499574)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 2012-ben Átadott Tetőtéri Lakás Erzsébettelepen 66, 5 m² nettó / 91, 5 m² bruttó alapterület! Budapest közkedvelt Erzsébe...
89 500 000 HUF
1 335 820 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (48726393)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi környezetben! XX. kerület, Pesterzsébeten eladó egy jó állapotú, klímás, 65 nm + 16 nm fedett teraszos téglaépítésű ...
65 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77423226)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagypolgári otthon az Üllői út parkra néző részén! Eladó egy különleges hangulatú, 3 méteres belmagasságú, tágas és kiváló elre...
69 500 000 HUF
594 017 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (71535923)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy napfényes, nettó 113 négyzetméteres, két szintes társasház felső szintje zöldövezeti környezetben. Ez az ngatlan dupl...
149 900 000 HUF
1 070 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (47335986)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Budapest határában a 20. kerületben eladó egy 2 szintes beleszeretős kertkapcsolatos sorházi lakás. a lakás tágas terekkel 2 ge...
120 000 000 HUF
821 917 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (21412937)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Minden, ami a nyugodt családi élethez kell:Játszótér, óvoda, sportpálya és horgásztó mindössze 3-5 perc sétára! 94 Nm-es kertka...
101 000 000 HUF
1 109 890 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39594853)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi nyugalom modern környezetben. Hangulatos lakás eladó Lónyay-telep legszebb részén. Eladó a 18. kerületben Lónyay-tel...
71 200 000 HUF
1 618 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (38684558)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított lakás, akár befektetésnek vagy első lakásnak készpénzes vevőknek! Budapest 21. kerületének frekventált részén találh...
27 900 000 HUF
1 268 181 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (52533757)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Penthouse jellegű, prémium okosotthon a 2024-ben átadott új építésű Belsőparkos TÁRSASHÁZBANEladó 2024-ben épült, modern, tégla...
152 000 000 HUF
1 475 728 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (31669524)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, kertkapcsolatos 70 m²-es lakás Pesterzsébet csendes, zöld részén! Ha nyugalomra, kertkapcsolatra és igényes...
75 000 000 HUF
1 102 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (55498347)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XX. Ker. Kispesten főútvonalon utcai bejáratú felújított 46 nm-es-es lakás besorolású üzlethelység eladó. Kiváló lokác...
33 990 000 HUF
738 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (37889424)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Saját kertrésszel és gépkocsibeállóval 63 nm-es lakás Kispesten eladó. Az ingatlan újszerű állapotú, felújított nagy terasszal,...
55 990 000 HUF
1 056 415 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (24934392)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás, kiváló elosztású lakás az Üllői úton – Budapest IX. kerület, Középső-Ferencvárosban Szeretne egy olyan otthont,...
84 500 000 HUF
1 341 269 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (21529592)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XI. kerület Albertfalva csendes, családi házas részén, az Adony utcában, saját kerttel rendelkező társasházban, eladó egy 42 nm...
63 900 000 HUF
1 521 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79756433)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
89 500 000 HUF
1 335 820 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal