Eladó lakás Szigetszentmiklós környékén (14409 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 409 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75952746)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínáljuk ezt a tágas, 78 m2-es, 3 szobás téglalakást Budapest Józsefváros városrészében! A lakás az első emeleten tal...
88 000 000 HUF
1 128 205 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (45243753)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest VI. kerületének egyik legkedveltebb részén, az Ó utcában eladó egy 1. emeleti, 73 m²-es, erkélyes lakás, nappalival és...
109 900 000 HUF
1 485 135 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (75977127)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Önkormányzati Lakás bérleti Joga! Eladó Budapest Belvárosában, az v. kerületben a Bank negyedben egy önkormányzati Laká...
27 000 000 HUF
843 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (97677615)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest, VII. kerülete – elnevezése: Erzsébetváros – Budapest legkisebb alapterületű kerülete. Pest egyik legjelentősebb törté...
66 633 000 HUF
2 019 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (55946952)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
56 745 000 HUF
2 269 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (59727238)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív designlakás saját kerttel Érd Parkváros szívében – Teljes bútorzattal, azonnal költözhetően! Stílus. Kényelem. Minős...
109 700 000 HUF
1 662 121 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (15298287)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fektessen be a jövőbe egy kivételes ingatlanba a Budapest 08. kerületének szívében, a Corvin negyedben! Ez a használt lakás nem...
99 000 000 HUF
1 285 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (26593759)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belső VI. kerületben, az andrássy úton, karnyújtásnyira az operaháztól, eladó, a 88 nm-es, 2 szoba hallos, felújítandó, erkélye...
215 000 000 HUF
2 443 181 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (27227783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belváros történelmi részén v. kerületben, frekventált helyen, az Erzsébet híd és a Szabadság híd között, közvetlenül a Belgrád ...
117 360 000 HUF
2 095 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (99924581)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
113 000 000 HUF
2 092 592 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (27283834)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
230 360 000 HUF
2 094 181 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (95555242)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
VI. Ker. Szívében fektessen be a jövőbe! - 76 Nm, - 3 szoba, - 3 fürdőszoba, - kiváló állapot, - frissen felújított, - g...
118 000 000 HUF
1 552 631 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (59862577)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest belvárosában, a VI. kerület frekventált részén, az Opera és az Andrássy út közelében kínálunk eladásra egy 72 m²-es, 1...
109 900 000 HUF
1 408 974 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (99853427)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált a belváros szívében a Deák tér közvetlen közelében, a Paulay Ede utcában egy igényesen rendben tartott ház 4. emel...
142 000 000 HUF
1 494 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42234377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Viii. kerületben - II. János Pál pápa tér mellett - 3 perc sétára a 4-es metrótól és 10 perc sétára az m2-től (keleti és bla...
66 000 000 HUF
1 222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (83433488)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok a VI. kerületben, a Király utcában egy felújított két egymás mellett kialakított lakást. 80m2 és 27m2 + 10m2 g...
145 000 000 HUF
1 318 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (35473234)