Eladó lakás Szigetszentmiklós környékén (14409 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 409 db
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (96974325)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó tágas, utcai nézetű, 4 szobás lakás Lipótváros szívében – kiváló lokáció, remek befektetés! (Tulajdoni lap szerint 2 szo...
142 000 000 HUF
1 339 622 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (87373397)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Projekt bemutatása A XI. kerületi Bartók Béla úthoz közel épülő lakópark egy csendes, nyugodt környezetet kínál a város forgat...
146 802 600 HUF
1 561 729 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (35879358)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
138 600 000 HUF
1 474 468 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (36594945)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
172 406 850 HUF
1 486 265 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (15673334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 112115000 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
118 102 950 HUF
1 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (84377988)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
130 576 950 HUF
1 536 199 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (14225988)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
99 960 000 HUF
1 428 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (34279679)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
99 960 000 HUF
1 428 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (33153543)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
154 803 600 HUF
1 502 947 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (98394187)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Fedezze fel új otthonát Budapest 21. kerületének szívében, Csillagtelepen! Ez a kiváló állapotú, használt lakás ideális választ...
108 000 000 HUF
1 136 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (74341933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Akciós - - - Exkluzív környezetben, műszakilag és esztétikailag a jelen elvárásainak megfelelően megtervezett és kivitelezett ...
139 000 000 HUF
1 878 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (15396435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív környezetben, műszakilag és esztétikailag a jelen elvárásainak megfelelően megtervezett és kivitelezett 85, 275 m2 ala...
153 895 000 HUF
1 810 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (13579442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Elegáns nagypolgári lakás liftes társasházban Eladóvá vált a 7. kerület Király utca-Rózsa utca sarkánál egy 113nm-es (+4nm galé...
145 000 000 HUF
1 239 316 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (41499726)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Budapest belvárosában kínálok megvételre 2 hrsz-on lévő ingatlant. Ez az eredetileg 117 nm-es ingatlan, amely 6 apartmanná le...
150 000 000 HUF
1 282 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (33376633)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Egy kiváló lehetőségű ingatlant ajánlok Belső-Ferencváros szívében, Budapest IX. kerületében, a Lónyay utcában. A lakás teljes...
189 900 000 HUF
2 637 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (16163933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lakás: - 68 m², valóságban 72 m² - 1. emelet - amerikai konyhás nappali + 2 hálószoba (egyik szobához gardrób lett kialakítva) ...
101 950 000 HUF
1 415 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (39222546)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Belső kétszintes lakás eladó a IX. kerület, Rehabilitációs részén. Lakás: - 123 m² lakás alapterülete (erkély és terasz nincs...
195 000 000 HUF
1 585 365 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44695938)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó újszerű, világos lakás erkélyes – nappali + 2 hálószoba, dupla fürdőszoba Budapest egyik közkedvelt, dinamikusan fejlődő...
114 900 000 HUF
1 552 702 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (81499662)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szinyei Merse utcában eladó világos, 85 m²-es, külön bejáratú lakrészekkel rendelkező lakás A VI. kerület kedvelt részén, a Sz...
93 500 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (36539486)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy nagyszerű ingatlan a város joggal népszerű belvárosában a Ráday utcában. Az ingatlan 90 nm-es, belső kétszin...
147 000 000 HUF
1 633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal