Eladó lakás Szigetszentmiklós környékén (14408 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 408 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (71774418)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Wesselényi utcában (vii. kerület Belső Erzsébetváros) a gozsdu Udvarnál, a zsinagóga szomszédságában kínálok eladásra egy eme...
159 000 000 HUF
1 806 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (55433642)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a Nagymező utcában egy tulajdoni lapon 36m²-es, 2 szobás lakást a belváros kedvelt részén, egy rendezett, fol...
63 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (47797223)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Az v. kerület szívében, a Bécsi utcában, a Váci utca szomszédságában kínálok eladásra egy 200 m²-es, 6 szobás, felújítandó külö...
379 000 000 HUF
1 895 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (47497453)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fektessen a jövőbe egy különleges ingatlanban, a VI. kerületben, a Király utca legjobb részén. A 2. emeleti, utcai lakás 123 ...
135 000 000 HUF
1 097 560 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (39443759)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az v. kerületben, a Párizsi utcában kínálok eladásra egy 77 nm-es 1. emeleti 3 szobás 2 fürdőszobás 2 gardróbos prémium burkola...
214 900 000 HUF
2 620 731 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (89622732)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
1. emeleti, nappali+2 hálószobás lakás, garázzsal és kizárólagos használatú kerttel eladó a 18. kerület kertvárosi részén. A ...
84 900 000 HUF
1 061 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (45596432)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Érden, a csendes és barátságos Parkváros szívében, ahol egy 115 nm-es, öt szobás, jó á...
89 900 000 HUF
781 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi tégla lakás hirdetés (39456444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Diósd szívében, a Petőfi Sándor utcában kínáljuk eladásra ezt a 4 szobás lakást és üzletet, amely ideális választás lehet üzlet...
99 900 000 HUF
499 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (27382767)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Átlagos belső - praktikus elosztás - alacsony REZSI - praktikus belső elosztás - folyamatosan karbantartott lakás - redőny szi...
65 900 000 HUF
1 013 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (35359195)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Érd Tusculánumban, frekventált helyen, 2 főutca közelében, 58 nm alapterületű tetőtéri lakás eladó - 2007-ben épült - osztatla...
57 000 000 HUF
982 758 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39778457)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a VII. kerületben, a Damjanich utcában egy jó állapotú három szobás, földszinti társasházi lakás. a lakóközösség kultúrál...
91 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (36653553)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ajánlom minden komoly vevőjelölt figyelmébe a 7. kerületben található jó állapotú 39 négyzetméteres, 2 szobás tégla lakásunkat,...
40 000 000 HUF
1 025 641 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (98799524)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ez a 25 nm-es alapterületű, egy szobás ingatlan tökéletesen ötvözi a modern életstílust és a városi élet előnyeit, az udvarban ...
24 900 000 HUF
996 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (82548585)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ez a 24 nm-es alapterületű, egy szobás ingatlan tökéletesen ötvözi a modern életstílust és a városi élet előnyeit, az udvarban ...
27 900 000 HUF
1 033 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (36793578)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Károly körúton, nagypolgári, 91 m2-es, három szobás lakás eladó Gellért-hegyi panorámával! Kiváló befektetés lehetőség, a körn...
146 000 000 HUF
1 604 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (85297247)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel belvárosi otthonát, ahol a kényelem és a stílus találkozik! Eladó, stílusos és jó állapotú lakás Budapest szívében...
113 700 000 HUF
2 030 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (48544355)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 6. kerületében, a Diplomatanegyed szívében kínálunk eladásra egy frissen, exkluzívan felújított, kiváló állapotú lakás...
176 000 000 HUF
2 095 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (85769949)