Eladó lakás Szigetszentmiklós környékén (14413 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 413 db
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (23373483)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
**Könnyedén kiadható 2 szobás felújított lakás! ! AZ v. KERÜLETBEN***Belgrád rakparton, patinás, szép állapotú társasházban kí...
84 000 000 HUF
1 787 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (85694897)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Azonnal költözhető emeleti KISLAKÁS***! ! Kivételes lehetőség! V. kerület egyik legpatinásabb részén, az Egyetem tér egyik gyönyörű társasházában kínáljuk eladásra ezt a tehermentes, azonnal költözhető, i. emeleti, 37 nm-es lakást. Referencia szám: lk048048
64 900 000 HUF
1 754 054 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (53262179)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Astoriánál 3 különálló, panorámás, kétszobás lakás! ! Egyben, vagy külön eladó. a hirdetésben szereplő képek, a 79m²-es lak...
207 000 000 HUF
2 620 253 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (23274666)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes lakás Budapest XXII. kerületében, nagytétény csendes UTCÁJÁBAN! Megvételre kínálok egy kiváló elhelyezkedésű, 5...
70 900 000 HUF
1 266 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (27434333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 46 négyzetméteres, teljesen felújított belső terekkel rendelkező, tégla építésű lakás, mely a város szívében, a közpo...
39 999 999 HUF
869 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (27145799)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy csodálatos, teljes körűen felújított, 107 négyzetméteres lakás Pesterzsébet szívében. Ez az otthon nem csak a tágas m...
79 999 999 HUF
747 663 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (47175664)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest x. kerületének kedvelt, csendes és zöldövezeti részén, Óhegyen egy 56 nm-es, téglaépítésű, napfényes, 2 szobás l...
59 500 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (24947315)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
59 500 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (26741674)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó lakás Csepelen, rendezett, csendes udvarban! Csepelen, nyugodt környezetben eladó egy 44 m²-es, 2 szobás lak...
34 900 000 HUF
793 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (29177725)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XX. kerületében, kertvárosi környezetben mégis jól megközelíthető helyen 22 lakásos, liftes, új építésű lakások várják...
73 000 000 HUF
1 089 552 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (53283749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepelen keres otthont? Megtalálta! ! ! A XXI-ik kerület közkedvelt részén, Csillagtelepen eladó egy 55 négyzetméteres, 2 szo...
58 900 000 HUF
1 070 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (39914352)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 50 nm-es 3. emeleti lakás XXI. kerület belvárosában, a Kossuth Lajos utcában. A lakás elhelyezkedésének köszönhetőe...
54 500 000 HUF
1 090 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (47973492)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
CITYCARTEL INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja: Panorámás Mártonhegyi luxus villalakás eladó exkluzív zöld körny...
645 000 000 HUF
5 243 902 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (67974838)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
579 000 000 HUF
5 216 216 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (84445433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lakás garázzsal együtt eladó Kiváló lehetőség a x. kerületben, rendezett házban! Kivételes ajánlat: egy második emeleti, 70 m...
99 900 000 HUF
1 427 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42654834)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Befektetési lehetőség a Blaha Lujza tér közelében! Investment Opportunity Near Blaha Lujza Square! 186M huf - 156 m2 5 apar...
186 000 000 HUF
1 192 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (65444324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy különleges adottságokkal rendelkező nagypolgári lakás Budapest i. kerületének egyik legimpozánsabb részén, a Döbrente...
169 900 000 HUF
2 022 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (14333182)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
*** Álomszép 180 fokos budai örök panorámás lakás a VÁRNEGYEDben ***a lakás:- az egykori grófi lakás az 5. emeleten található, ...
215 000 000 HUF
1 902 654 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (59194289)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas, világos családi otthon eladó a Dohány utcában, vagy Airbnb befektetésnek is kiváló! A 83 m2-es, világos és tágas lakás...
135 000 000 HUF
1 626 506 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (93942264)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Bp. VI. kerületben Terézváros városrészben a Balett intézet és Opera szomszédságában, de csendes utcában - egy 71 nm-es 2...
99 800 000 HUF
1 405 633 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal