Eladó lakás Szigetszentmiklós környékén (14420 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 420 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (29781937)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Stílusos otthon vagy befektetés a 7. kerület szívében a Dembinszky utcában! Eladó egy 2 szobás, galériás, földszinti, csendes b...
49 800 000 HUF
1 037 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (73979363)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kész lakások Péterhegyen, az OTP Ingatlanpont projektértékesítő szakértőitől. OTP hitelekhez kamatkedvezményt adunk a nálunk v...
79 930 000 HUF
1 598 600 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (69254376)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
English description BELOW! ! ! Tágas, 157 nm-es lakás a 8. kerület szívében, sokoldalú lehetőségekkel! Budapest VIII. kerüle...
159 000 000 HUF
1 012 738 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (39364289)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetőknek ajánlom az alábbi ingatlant. A lokáció, kiváló, i. kerület Gellérthegy utca. Kedvenc cukrászda, Déryné a közelbe...
67 000 000 HUF
1 456 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (94492357)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Prémium lakások a budai hegyek zöldövezetében A projekt egy meglévő épület teljes körű átépítésével valósul meg Budapest egyik...
349 900 000 HUF
2 915 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (87345459)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
329 900 000 HUF
2 795 762 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (49477768)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
314 900 000 HUF
2 714 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (43132528)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
249 900 000 HUF
2 603 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (66943539)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Budapest, VII. kerületben eladó! Rákóczi úton, kiváló helyen, a Blaha Lujza tér közelében téglaépítésű lakás eladó. A kivéte...
219 000 000 HUF
1 671 755 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (38252432)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest, VII. kerületben eladó! Az ingatlan a Blaha Lujza tér közelében található, jó állapotú, rendezett társasház 4. emel...
112 100 000 HUF
1 601 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (97925548)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Kivételes lehetőség a ferenc KÖRÚTON! Megvételre kínálok Budapest IX. kerület közkedvelt részén, Középső-Ferencváros-Malmokba...
120 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (46269232)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Kivételes befektetési lehetőség a Semmelweis Egyetem közelében! 132 M²-es, három részre osztott lakás azonnali hozammal! ELA...
175 000 000 HUF
1 325 757 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (84334984)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VII. kerület New York Kávéház közelében világos, jól kihasználható egy 35 m²-es, galériás, azonnal költözhető lakás el...
61 000 000 HUF
1 742 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (64566898)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
XI. kerületben az Allee Bevásárlóközpont közelében, a Baranyai téren, eladó, 90 nm-es, erkélyes lakás, rendezett liftes társash...
169 000 000 HUF
1 877 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (92617889)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 10. kerület Óhegy csendes utcájában eladó, belső udvaros 7 lakásos, földszintes tégla építésű társasházban, egy 25 m2-...
25 900 000 HUF
1 036 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (33626338)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
10. kerület központjához közel, a Mádi utcában eladó egy teljes mértékben, minőségi anyagokkal felújított 27 nm-es + 6 nm galér...
48 400 000 HUF
1 792 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (34438482)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Penthouse életérzés a Népliget felett most a Tiéd lehet! Ne csak álmodj róla éld meg, valósítsd meg! Ha olyan otthont keresel...
163 500 000 HUF
1 528 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (46539776)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
48 400 000 HUF
1 792 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (54364787)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Galériás, költözhető lakás a New York Kávéház közelében világos, jól kihasználható tér 35 m²-enEladó egy 35 m²-es, galériás, az...
61 000 000 HUF
1 742 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34934992)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest frekventált részén, a Rákóczi úton elhelyezkedő 76 m²-es lakás. Az ingatlan az utcára néz, így garantálva, hogy ...
79 000 000 HUF
1 039 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal