Eladó lakás Szigetszentmiklós környékén (14421 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 421 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (94872274)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Prémium újépítésű otthonok őrmező zöldövezetében! Budapest egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, Őrmezőn kínálunk eladásra...
183 300 000 HUF
2 291 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (69374377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
178 600 000 HUF
2 232 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (75374349)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hamarosan átadásra kerülő újépítésű lakások eladók a Keleti pályaudvar közelében. Kínálatunk 33nm-es garzontól a 98nm-es 4 szob...
51 100 000 HUF
1 460 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (61758533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XX. kerületében, kertvárosi környezetben mégis jól megközelíthető helyen 22 lakásos, liftes, új építésű lakások várják...
73 000 000 HUF
1 089 552 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (36432759)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
53 500 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74755222)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Józsefváros szívében, kialakuló új lakásprojektben 40-44 db, 31–123 nm közötti, 1–4 szobás lakás vár vásárlóra. a lakások kia...
74 000 000 HUF
1 644 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34614594)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
74 000 000 HUF
1 644 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (92899693)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
76 000 000 HUF
1 688 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (28785655)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
X. kerület Ligettelek részén egy 68 nm-es lakás Eladó! Megvételre kínálok a x. kerület Ligettelek részén egy Tulajdoni lap al...
72 000 000 HUF
1 058 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (71397243)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 23. kerületében, Soroksár kertvárosias övezetében sorházi lakás eladó. a lakások 58+ nm alapterülettel rendelkeznek. 2...
64 900 000 HUF
1 014 062 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (29533958)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 23. kerületében, Soroksár kertvárosias övezetében sorházi lakás eladó. a lakások 62 nm alapterülettel rendelkeznek. 2 ...
64 900 000 HUF
1 046 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53911479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest 23. kerületében, Soroksár kertvárosias övezetében sorházi lakás eladó. a lakások 60+ nm alapterülettel rendelkeznek. 2...
61 000 000 HUF
1 016 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (97796783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 221 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Kivételes lehetőség az 5. Ker Falk Miksa utcában. 4. emeleti saroklakás, 2 erkéllyel. Az erkélyről és a sarokszobából a Duna i...
659 000 000 HUF
2 981 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (37372716)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***V. Egyetem téren azonnal költözhető emeleti KISLAKÁS*** Kivételes lehetőség! V. kerület egyik legpatinásabb részén, az Eg...
64 900 000 HUF
1 754 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (38478994)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Csak a duna house KÍNÁLATÁBAN! ELADÓ az Andrássy úton a Jókai tér szomszédságában egy exkluzív, luxus kivitelű, napfényes inga...
800 000 EUR
1 808 512 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (47563493)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Jó beosztású lakás az Oktogonnál! Az Eötvös utcában 114 négyzetméteres, jó beosztású (körbejárható) utcai lakás eladó. A fűté...
115 000 000 HUF
1 008 771 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44375777)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Stílusosan felújított, 3 szobás, 72 m²-es, belvárosi lakás a Rákóczi út közelében, liftes házban! Budapest VII. kerületében, a...
108 000 000 HUF
1 588 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (42493367)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Kedves érdeklődő! Figyelmébe ajánlom ezt a Lónyay utcai, 5 szobás nagypolgári lakást. a Lónyay utca közepén, a Bálna szomszédsá...
239 000 000 HUF
1 975 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (88892994)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a 7. kerületben, a Rottenbiller utcában! Eladásra kínálunk egy jó állapotú, 77 nm-es, 2 szobás lakást Budapest VII....
95 000 000 HUF
1 233 766 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (19657644)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó luxuslakás a Belgrád rakparton, 141 m2-en! Budapest egyik kedvelt részén, a Belgrád rakparton kínálunk megvételre egy te...
390 000 000 HUF
2 689 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal