Eladó lakás Szigetszentmiklós környékén (14421 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 421 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94983375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes saroklakás a PALOTANEGYEDBEN! Az ingatlan a VIII. kerület legjobb részén a palotanegyedben található, egy ren...
99 000 000 HUF
1 302 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (23944445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó Budapest Szívében, v. kerületben, Váci utca melletti Veres Pálné utcában, egy egyedülálló lehetőséget rejtő első emeleti,...
175 000 000 HUF
1 548 672 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (56564627)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 859 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest, VIII. kerület, Baross utca, Horváth Mihály térhez közeli szakaszán, beépítésre váró tetőtér tulajdonjoga, tervekkel, ...
199 000 000 HUF
231 664 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (13554194)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A belváros szívében a Király utcában a Gozsdu udvar szomszédságában eladó egy teljesen felújított, modern fiatalos stílusú, bút...
105 000 000 HUF
2 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (27798153)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 6. kerületének egyik frekventált utcájában, kínálunk megvételre egy 93 nm-es, teljes körűen felújított 3 szobás, /tull...
114 900 000 HUF
1 235 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (79749161)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Elképesztő panorámával rendelkező futurisztikusan luxus lakás Vannak ingatlanok, amelyeket képen látva szinte hihetetlennek tű...
650 000 000 HUF
5 416 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (44568514)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Belvárosi Luxuslakás - Teljeskörűen Felújítva 2023-ban Eladó egy 2023-ban teljeskörűen, magas minőségben felújított lakás...
129 500 000 HUF
1 471 590 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (98642387)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó az andrássy úti 3 szobás ingatlan! Az épületben 24órás portaszolgálat van! Neoreneszánsz palotából varázsoltak luxus la...
495 000 EUR
1 925 191 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (36344899)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a Keleti Pályaudvar szomszédságában! Kiváló közlekedési lehetőségekkel rendelkező, jó állapotú lakás eladó a Kele...
84 900 000 HUF
1 286 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34733454)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a buli negyed szívében! Airbnb engedéllyel! Klauzál térnél, rendezet ház első emeletén, 77 m2, 2 szobás, jó elo...
85 000 000 HUF
1 103 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (83474793)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Körúton belüli, pillanatnyilag is rövidtávú bérbeadással működő, 2 apartmanná kialakított ingatlan eladó a Kertész utcában. Ko...
99 990 000 HUF
1 492 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (22337398)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Andrássy úton, újépítésű 143 nm-es, duplex lakás eladó. Kívül-belül szépen felújított épület legfelső emeletén, nappali + 3 há...
315 000 000 HUF
2 202 797 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli tégla lakás hirdetés (41987459)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nappali + 3 hálószobás nettó 99 nm-es újszerű, kertkapcsolatos társasházi lakás Gyál kedvelt részén. Eladó Gyálon egy 3 lakáso...
80 000 000 HUF
689 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73734438)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a VIII. kerületben, a Magyar Nemzeti Múzeum közelében, a Bródy Sándor utcában századfordulós polgári lakóépület legfelső ...
144 000 000 HUF
1 425 742 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34932579)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dohány utcai Zsinagóga szomszédságában elegáns neobarokk műemlékházban 2 szobás 84 nm-es lakás eladó! a ház lépcsőháza és homlo...
124 500 000 HUF
1 482 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (35776744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újépítésű, aa++ lakások körúton belül elérhetőkKörúton belül, Andrássy út közelében újépítésű, nappali + 1 hálós, terasszal ren...
90 000 000 HUF
1 551 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (25847786)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Luxus minőségben felújított extra lakás eladó a Hősök tere közelében! 3. emeleti, 99 nm-es, 3 szobás, , világos nagypolgári, le...
130 000 000 HUF
1 313 131 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37577288)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kitűnő befektetési lehetőség a 7. kerület központjában, a megújult blaha lujza térnél! Liftes ház 1. emeletén kínálunk megvétel...
117 300 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (38447746)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Belvárosi Luxuslakás - Teljeskörűen Felújítva 2023-banEladó egy 2023-ban teljeskörűen, magas minőségben felújított lakás ...
129 500 000 HUF
1 471 590 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (53755476)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Magasföldszint 2 szobás, teraszos lakás eladó! a város szívében, a Lövölde téren, 55 m2-es összkomfortos lakás eladó! Két szoba...
65 000 000 HUF
1 181 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal