Eladó lakás Tata környékén (493 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 493 db
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (35371494)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabányán, Újvárosban, a Fő tér szívében, zöldövezeti, földszinti lakás eladó A Központi Ingatlanközvetítő Iroda kínálatában ...
33 990 000 HUF
693 673 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (46633733)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Tatabányán, Óváros egy nyugodt rendezett környezetű részén lévő földszinti, polgári lakás, amely hivatalosan 86 m2-es, de...
69 900 000 HUF
812 790 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (46547789)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Központi Ingatlanközvetítő Iroda kínálja eladásra, Oroszlányon a Dózsa György utcában, ezt a jó állapotú, 1 szobás, erkélyes,...
26 990 000 HUF
870 645 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (37636738)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Központi Ingatlanközvetítő Iroda kínálja megvételre, Oroszlányon, a Petőfi utcában, ezt a tégla építésű, zöldövezeti, 2 szobá...
26 000 000 HUF
520 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (73697387)
46 perce a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A mai modern élettér igényeinek felel meg ez az eladó földszinti lakás, ami egy kis extrát is kínál. . . Tatabánya csendes, zöl...
43 900 000 HUF
828 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (31942978)
47 perce a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
✨ Első emeleti lakás a bánhidai lakótelepen! ✨ Tatabánya legkedveltebb részén, a Dózsakerti Sétálóutcában eladó egy kiváló áll...
45 000 000 HUF
849 056 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (74122455)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Központi Ingatlanközvetítő Iroda kinálatában eladó, Tatabánya Óváros kedvelt részén, a Szabó Ignác utcában, ezt a zöldövezeti...
32 500 000 HUF
878 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaalmási tégla lakás hirdetés (72754373)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy szobás + konyha-étkezős, II. emeleti tégla lakás Dunaalmás csendes, zöldövezeti részén eladó. Az ingatlan igény szerint a...
22 900 000 HUF
654 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (34747464)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya Újváros frekventált részén eladó 35 nm-es panellakás, amely tökéletes választás lehet fiatal pároknak vagy befektetők...
34 900 000 HUF
997 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi panel lakás hirdetés (16437695)
22 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Komárom Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181772 hivatkozási számú komáromi társasházi lakás. Komárom központjá...
55 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (37737549)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Ritkaság a piacon! I. emeleti, francia erkélyes, azonnal költözhető lakás eladó Tatabánya központjában (Egyetem közelében) Tat...
41 500 000 HUF
813 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi panel lakás hirdetés (41866163)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Belvárosi nyugalom! 1. emelet, parkos környezet, erkély! Ha nem akarsz kompromisszumot kötni a központi elhelyezkedés és a zö...
48 900 000 HUF
997 959 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (44323574)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Tatabányán a Gál István lakótelepen rendezett társas házban egy 55nm-es, nagyon jó ár-érték arányú, 1+2 félszobás, erkély...
38 900 000 HUF
707 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (27549399)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Van az a pont, amikor már nem csak lakást keres, hanem életminőséget. Ez a Komáromban elérhető, penthouse jellegű, kulcsrakész...
99 000 000 HUF
1 356 164 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (79423474)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lehetőség tatabányán – Alakítsa ki saját ízlése szerint! Tatabánya egyik kedvelt részén, a Mártírok útján eladó egy 36 m²-es, ...
29 900 000 HUF
830 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (13853883)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Belvárosi lehetőség az Agora szomszédságában! Eladó egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes téglablokk lakás, amely tökéletes alap e...
42 900 000 HUF
780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (43752584)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya közkedvelt részén, Sárberekben eladó egy 49 nm-es, 7. emeleti, két külön nyíló szobás lakás, egy rendezett, 10 emelet...
39 900 000 HUF
814 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (43444429)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabánya Újvárosának kedvelt részén, egy tízemeletes panelépület 4. emeletén eladó egy 36 nm-es, felújítandó lakást, amely kiv...
28 900 000 HUF
802 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi panel lakás hirdetés (38252326)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Oroszlány Óvárosának csendes, rendezett környezetében kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező, földszinti, 2 sz...
35 990 000 HUF
679 056 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (57244888)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Oroszlány egyik legkedveltebb, kiváló elhelyezkedésű részén kínálunk megvételre egy 57 m²-es, 3 szobás lakást, amely egy téglaé...
32 000 000 HUF
561 403 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Tata környékén?
← Előző oldal1 / 25 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó lakást keresel Tata környékén? Akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a Tata környéki lakások (tégla lakások, panel lakások, csúsztatott zsalus lakások). Ha egész pontosan tudod, hogy milyen lakást keresel Tata környékén akkor érdemes beállítani a keresési feltételekben, hogy még pontosabb találati listát kapj. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz az eladó Tata környéki ingatlanokat listázó oldalra, vagy a főoldalra, ahonnan kiindulva bármilyen ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Esetleg nézd meg az eladó lakások aloldalt, ahol az összes eladó lakást megtalálod, vagy az eladó lakás Tata oldalt