Eladó lakás Vác (196 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 196 db
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (34792142)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív ajánlat a minőséget keresőknek. Állandó otthont vagy profi befektetést keres, vagy akár mindkét lehetőség szóba jöhet?...
99 990 000 HUF
980 294 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (95375898)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vácon dunai -naszály panorámás, exkluzív társasházi lakások azonnali KÖLTÖZÉSSEL VÁCON a dunaparttól néhány méterre, új építés...
135 000 000 HUF
1 708 860 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (76773242)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
125 000 000 HUF
1 712 328 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (23353956)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vácon központi helyen, négylakásos társasház földszintjén eladó 32 nm-es téglalakás. Nappali, konyha-étkező kialakítású, ille...
31 900 000 HUF
996 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (88676948)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vácon központi helyen, négylakásos társasház földszintjén eladó 35 nm-es téglalakás. Nappali, konyha-étkező elrendezésű, ille...
34 900 000 HUF
997 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (34727757)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vácon központi helyen, négylakásos társasház földszintjén eladó 77 nm-es téglalakás. A lakás elrendezése jelenleg 2 lakásra b...
64 900 000 HUF
842 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (67775385)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó társasházi lakás Vác, történelmi belvárosában! Vác szívében, a város történelmi központjában kínálunk eladásra egy 70 nég...
40 180 000 HUF
574 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (72267979)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napelemes társasház vácon, a Naszály hegy lábánál, örök PANORÁMA VÁCON a green lakókertben, napelemes, új építésű örök panorám...
79 000 000 HUF
1 196 969 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (49794939)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Új építésű önálló CSALÁDIHÁZ ELADÓ! Vácon eladó 91 nm-es családiház. a lakásban amerikai konyhás nappali + 4 hálószoba, elősz...
85 000 000 HUF
934 065 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (44791546)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű téglalakások ELADÓK! Vácon eladó 65 nm-es emeleti téglalakás. a lakásban amerikai konyhás nappali + 2 hálószoba, e...
62 000 000 HUF
953 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (63826352)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű téglalakások ELADÓK! Vácon eladó 65 nm-es földszinti téglalakás. a lakásban amerikai konyhás nappali + 2 hálószoba...
66 000 000 HUF
1 015 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (62197756)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kertkapcsolatos lakás eladó Vác–Deákváron! Csendes környezet - Saját telekrész - Alacsony rezsi Vác–Deákvár kedvelt részén, ...
29 900 000 HUF
996 666 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (87264484)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Vác belvárosában, központi helyen eladó közös udvaros társasházi lakás garázzsal, beépíthető tetőtérrel, pincével. a XX. Század...
58 000 000 HUF
1 035 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (93345499)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Vácon, a történelmi belváros egyik legimpozánsabb polgári társasházban egy jó adottságokkal rendelkező, 110 m2-es, lakás eladó....
84 900 000 HUF
764 864 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (95857723)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Vác történelmi belvárosában, Dunától néhány méterre, 1700-as évek elején épült II. emeleti bruttó124 m2/ nettó 106 m2-es téglal...
144 300 000 HUF
1 361 320 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (63282175)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma