Eladó lakás Vác (196 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 196 db
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (93364626)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Vác belvárosában eladó egy 77 nm-es, magasföldszinti, háromszobás, amerikai konyhás nappalival rendelkező, jó elosztású lakás. ...
69 500 000 HUF
902 597 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (45745474)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác, Felső-TörökhegyIgényes, kertkapcsolatos, azonnal költözhető, bútorozott lakás, nyugodt, zöld környezetben. Eladásra kínálu...
48 500 000 HUF
1 385 714 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Váci panel lakás hirdetés (27728777)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác egyik kedvelt részén eladó egy 58 nm-es, jó állapotú panel lakás. Világos, napfényes tereivel és praktikus elrendezésével...
57 000 000 HUF
982 758 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (99759372)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác, Felső-Törökhegy – 48. 500. 000 Igényes, kertkapcsolatos, azonnal költözhető, bútorozott lakás nyugodt, zöld környezetben....
48 500 000 HUF
1 385 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (76738339)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
48 500 000 HUF
1 385 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (45219925)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
48 500 000 HUF
1 385 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (34741675)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó magasföldszinti, 55 nm-es tégla! , Saját cirkó gázfűtéses, Dunától 50 m-re elhelyezkedő lakás + garázs! ! Vác belvárosába...
57 000 000 HUF
1 036 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (87428445)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác egyik kedvelt részén eladó egy 58 nm-es, jó állapotú panel lakás. Világos, napfényes tereivel és praktikus elrendezésével k...
57 000 000 HUF
982 758 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (37921453)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó társasházi lakás Vác, történelmi belvárosában! Vác szívében, a város történelmi központjában kínálunk eladásra egy 70 nég...
40 180 000 HUF
574 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (46573923)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
57 000 000 HUF
982 758 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (99375837)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
57 000 000 HUF
982 758 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (53848373)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Vác deákvári részén kínálok eladásra, egy kétlakásos társasház felső lakását. A szint ráépítése 1998-ban történt. Az erkélyrő...
131 000 000 HUF
1 169 642 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (76379456)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy magasföldszinti, kiváló elrendezésű, 2 külön nyíló szobás lakást Vác Alsóvárosában. a lakás egyik legnagy...
56 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (57936612)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vácon, kiváló elhelyezkedésű, erkélyes lakás eladó! Eladásra kínálunk Vácon egy 64 m²-es, 3. emeleti, 3 szobás, erkélyes lakást...
67 700 000 HUF
995 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (36572863)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó modern, földbesüllyesztett(szuterén) lakás Vác déli részén energiatakarékos, azonnal költözhetőVác déli részén kínálunk m...
51 990 000 HUF
1 039 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (77457123)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Vác Sződligethez közeli részén, lakóparki környezetben, 2023-ban épült társasházban, földszinti, 50 nm-es, 1+1 félszobás, hőszi...
51 000 000 HUF
1 020 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (37137257)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Igazi lehetőség Vác szívében – tégla lakás kiváló közlekedéssel! Eladásra kínálunk egy remek adottságokkal rendelkező 32 m2-e...
35 000 000 HUF
1 093 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (27479834)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Erkélyes, világos lakás eladó Vácon – kiváló elhelyezkedéssel Eladásra kínálunk Vácon egy 64 m²-es, 3. emeleti, 3 szobás, erké...
67 700 000 HUF
995 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (27727872)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
51 990 000 HUF
1 039 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (43994743)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
67 700 000 HUF
995 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Vácon?