Eladó lakás Vecsés környékén (16773 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 773 db
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (59845757)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Otthon start kompatibilis – XV. kerületi, Drégelyvár utcai 61 m²-es 3 szobás, beépített erkélyes lakás eladó Világos, azonnal ...
68 500 000 HUF
1 122 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (73998533)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított stúdiólakást kínálunk Budapest belvárosának egyik legnépszerűbb utcájában, a VI. kerület Nagymező utcájában. Az in...
58 000 000 HUF
2 230 769 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (88363448)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás lakás a VI. kerületben, Dessewffy utcában! Eladó egy 3 szobás, felújított lakás Budapest belvárosában, a Desse...
92 000 000 HUF
1 642 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (92227999)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó teljeskörűen felújított garzon a Terézváros szívében! Budapest VI. kerületében, a Dessewffy utca 26. Szám alatt, közvet...
55 000 000 HUF
1 833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (44496574)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Befektetési lehetőség Budapest egyik legjobb helyén! ! Egy 33 m2-es lakás plusz 2 m2-es belsővel, amelyet építési engedéllyel...
65 000 000 HUF
1 857 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (39939383)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 különálló apartmanra felosztott airbnb lakás a király UTCÁBAN! Különleges befektetési lehetőség a belváros szívében – ...
160 000 000 HUF
1 818 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74547836)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 36nm-es lakás a történelmi Ganz Kolóniában. a Kolóniát 24 órás portaszolgálat védi, lehetőség van a sorompóval lezárt...
46 000 000 HUF
1 277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (37839722)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Exkluzív városi garzon Budapest ikonikus központjábanBudapest belvárosának egyik legfrekventáltabb és legkeresettebb környezeté...
79 999 999 HUF
2 051 282 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (25395341)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pesti garzon ősfás kertben (eng below). Az ingatlan jellemzői: - 25 m² teljes használható lakótér - 19m² a tulajdoni lapon - 3...
40 000 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (38298753)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest VII. kerületében, Belső-Erzsébetvárosban, a Munkás utcában eladó egy 60 nm-es, 3 szobás, földszinti lakás. A hirdetés...
69 999 000 HUF
1 166 650 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63684683)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető új lakások! ! ! Modern, igényes, most elkészült új építésű lakások eladók a Józsefváros megújuló, dinamikus...
47 689 000 HUF
1 703 178 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93972839)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a VII. Ker. Almássy tér közelében, a Vörösmarty utcában egy szép és jó állapotú, 44 m2-es, nagyon hangulatos, másfél szob...
62 000 000 HUF
1 409 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44434749)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
48 761 000 HUF
1 741 464 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73443266)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerületében, a Tolnai Lajos utcában kínálunk megvételre egy kiváló lehetőségeket rejtő, felújítandó, hivatalosan...
39 900 000 HUF
1 662 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (75627795)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Luxus életérzés a Lechner Ödön fasorban dunaparti, erkélyes, prémium lakás exkluzív szolgáltatásokkalBudapest egyik legkedvelte...
215 000 000 HUF
2 986 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (94395687)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület Csertő utca. Eladó Zuglóban, kiváló közlekedés mellett egy 46 nm-es, másfél szobás, jó állapotú lakás. Az ingatlan ...
59 990 000 HUF
1 304 130 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (43756931)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
A 9. kerület kedvelt részén, az igen kellemes hangulatú Bakáts tér közelében, eladó egy felújított 41nm-es, 3 helyiségből álló ...
37 900 000 HUF
924 390 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37379564)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Hidegkúti stadion közelében, eladó egy alagsori szinten lévő, 31 nm-es felújított ingatlan. Megközelíthetősége jó, a fonodó 1-e...
26 900 000 HUF
867 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (96474784)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó teljeskörűen felújított, jakuzzis lakás a Belváros szívében. Kiváló lehetőség otthonkeresőknek, befektetőknek egyaránt. a...
113 000 000 HUF
2 092 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (25325314)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ritka lehetőség a belvárosban: 37 m²-es, 7. emeleti prémium apartman eladóBudapest szívében kínálok megvételre egy kiemelkedően...
205 000 000 HUF
5 540 540 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Vecsés környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal