Eladó lakás Vecsés környékén (16750 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 750 db
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (91446329)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Elkészült! ! ! IX. Ker. Szívében, modern, friss prémium LAKÁS! Budapesten, a IX. kerület Rehabilitációs részén, a Mester utca é...
177 000 000 HUF
1 787 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (77551423)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Otthon Start Programra alkalmas frissen felújított 1, 5 szobás panel eladó Ön lehet az első lakója ennek a 45 négyzetméteres, ...
54 900 000 HUF
1 220 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49745749)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új tulajdonosát keresi a VII. kerületben, Erzsébetváros egyik legélhetőbb, mégis pezsgő részén egy 58 m2-es, amerikai konyhás n...
96 000 000 HUF
1 655 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44325969)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Élj a pezsgés központjában! – Design lakás a Gozsdu Udvarnál Eladó egy világos, nettó 65 nm-es, 3 szobás otthon Budapest legmen...
124 000 000 HUF
1 589 743 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (32395835)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nagyerkélyes, felújított lakás a IX. kerületben – Vágóhíd utca Budapest IX. kerületének dinamikusan fejlődő részén eladó egy 5...
94 900 000 HUF
1 437 878 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (73477735)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Reggel kávé a közeli Hunyadi téren, napközben a város pezsgése, este pedig csend és elegancia – ez a lakás ezt az életérzést ad...
94 900 000 HUF
1 555 737 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (94776699)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Kőbánya kedvelt részén, az Újhegyi lakótelepen, a Lenfonó utcában egy felújított, 50 m²-es, 2 szobás, magasf...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (22749489)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest IX. kerületének egyik keresett részén, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem és a Ludovika Campus közvetlen közelében, valam...
84 500 000 HUF
1 224 637 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (78234939)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest 14. kerületében, Kiszugló szívében egy 59 nm-es, teljesen felújítandó állapotú tégla lakás, amely tökéletes sajá...
64 900 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (34755937)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Zugló kiemelten keresett részén eladó egy gyönyörű otthon! EXKLUZÍV lehetőség a piacon, új hirdetés! Eladó a XIV. kerületbe...
64 999 000 HUF
1 181 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi egyéb lakás hirdetés (27756625)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Atyaég, de jó lakás! ! ! Vagy ház? Budapest mesevilágában, Wekerlén áll ez a különleges álomotthon. Pincétől a padlásig vissz...
89 900 000 HUF
1 498 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (41348364)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
XIV. kerületben a Kerepesi úton 1972-ben épült 10 emeletes szigetelt panel épület 10. emeleti világos, 1+2 félszobás 55 nm-es l...
65 000 000 HUF
1 181 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (43237293)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A XIV. kerület közkedvelt részén, Nagyzuglóban, a Pillangó park és az Örs vezér tér közelében, 3. emeleti, közepes állapotú, 52...
65 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (32825626)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest VII. kerületében, a közkedvelt Jósika utcában 70 nm-es, 2 szobás, jó állapotú lakás Az ingatlan impozáns 3, 7 m...
82 000 000 HUF
1 171 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi egyéb lakás hirdetés (76978949)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kőbánya szívében 1, 5 szobás, erkélyes lakás szigetelt csúsztatott zsalu típusú társasházban! A lakás 3%-os otthon start hite...
54 500 000 HUF
1 267 441 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (11484236)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csepel központi részén, az Ady Endre úton kínálunk megvételre egy 46 nm-es, 1+1 félszobás lakást. Az ingatlan közepes állapotú,...
47 900 000 HUF
1 041 304 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi egyéb lakás hirdetés (46674748)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy 52 m²-es, földszinti, 4 emeletes, csúsztatott zsalus épületben található, erkélyes lakást. Az ingatlan ...
61 900 000 HUF
1 190 384 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (95732932)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk egy 45 m²-es, jó állapotú téglaépítésű lakást Szigetszentmiklós kertvárosias részén, a Komáromi közben. Az in...
47 990 000 HUF
1 066 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (97499357)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó galériás garzon a VIII. kerületben, a Pál utcában Budapest VIII. kerületében, a közkedvelt Pál utcában kínálunk megvétel...
48 000 000 HUF
1 846 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (45385843)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 2 fél
Panorámás, kétszintes lakás eladó Sasadon – többgenerációs otthon vagy kiváló befektetés Budapest XI. kerületének egyik legked...
179 000 000 HUF
1 612 612 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Vecsés környékén?