Eladó lakás Vecsés környékén (16750 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 750 db
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (89654586)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Kertkapcsolatos béke Árpádföld szívében, Modern otthon az Európa Lakóparkban ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín: Budapes...
112 700 000 HUF
1 633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (54334529)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított és bútorozott 2 szobás 1. emeleti lakás eladó Belső Erzsébetvárosban! Eladásra kínálok a VII. kerületben a Klauzál...
74 900 000 HUF
2 080 555 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (73742133)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Akadálymentesített - 72 nm-es - 2+1, 5 szobás panel lakás eladó a Hungária körút elején! ! ! ! Eladásra kínálunk a Hungária k...
69 900 000 HUF
970 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (16476834)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó modern lakás a Corvin sétányon, bútorozva, azonnal költözhető! Budapest VIII. kerületének egyik legkedveltebb részén, a...
97 900 000 HUF
1 919 607 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35277774)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy kiváló lakás prémium bútorokkal közel 4 méteres belmegassággal a Dohány utcában! Ez a nagypolgári stílusban épült l...
67 900 000 HUF
1 656 097 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (34497354)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítás alatt álló, napfényes 1, 5 szobás lakás eladó a XV. kerületben várható átadás: 2026. 05. 11. Budapest XV. kerületéb...
53 500 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (31447244)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csendesebb környezet, mégis teljes városi kényelem. Eladó a Kopaszi-gát közelében, egy kiemelkedő műszaki minőségű, modern, fi...
105 000 000 HUF
2 441 860 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (86242329)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Az Otthon Start Program 3%-os hitelfelvételére alkalmas lakás. *** Eladó Budapest XI. kerületében, az Őrmezőn, a Menyecske ...
74 900 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (35769754)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló környéken, a XI. kerületben, Kelenföldön, a Rátz László utcában, az Ormay Norbert u. Sarkán eladásra kínálunk egy magasf...
89 600 000 HUF
1 317 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (86925458)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
11. kerület, KELENFÖLD Csendes környéken, de jó közlekedés mellett eladásra kínálunk egy magasföldszinti, 3 szobás, 68 nm. -Es ...
89 600 000 HUF
1 317 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (92433334)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a VII. kerületben egy 34 nm-es, földszinti, csendes belső udvarra néző lakás, 7 nm galériával és 1, 5 szobával. a 3, 9 mé...
48 900 000 HUF
1 438 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (37548338)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csendes, zöld környezetben lévő lakás a Papp László Sportaréna közelében! Budapesten, a Papp László Budapest Sportaréna közve...
57 900 000 HUF
1 258 695 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (34753897)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Világos, azonnal költözhető tégla lakás Zugló zöldövezeti részén! Budapest XIV. kerületének egyik kedvelt, parkos részén, a S...
53 500 000 HUF
1 486 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (28834376)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pestszentlőrinc központjában találd meg előértékesítéssel épülő álmaid társasházi lakását ajándék konyhabútorral, ahol a modern...
139 200 000 HUF
1 450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (74676446)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szeretne a Városliget mellett élni? A Dózsa György úttól 100 méterre, földszinti, kertre néző, 75 nm-es lakás eladó! A 100 é...
110 000 000 HUF
1 571 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (66884247)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy felújított téglalakás Budapest VII. kerületében Vörösmarty utca elején! Az ingatlan 1. emeleten helyezkedik el  75n...
89 900 000 HUF
1 198 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (97264144)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapesten, a VII. kerület szívében eladó egy  felújított téglalakás, az ingatlan 53nm alapterületű, 2 szobás, konyhás  Fürdősz...
79 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (54594936)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezze fel Budapest VII. kerületének szívében, Belső-Erzsébetvárosban található tágas tégla lakást, amely elérhető 104 000 000...
104 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (42732147)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Csepel központi részén, a Kossuth Lajos utcában egy 3 szobás, panorámás, 58 m2-es, 10. emeleti lakás, per- és tehermentes...
73 000 000 HUF
1 258 620 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75393652)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget a fiatal felnőttek számára, akik modern, kényelmes és világos lakást keresnek Budapest ...
96 000 000 HUF
2 341 463 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Vecsés környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal