Eladó lakás Vecsés környékén (16750 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 750 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (74397415)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, csendes otthon kiváló közlekedéssel – Zugló szívében, azonnali szerelem! Budapest XIV. kerületének kedvelt részén, a...
62 000 000 HUF
1 319 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38737653)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 139 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Ez a családi ház nemcsak hogy kiváló választás azok számára, akik a városi kényelmet kedvelik, de szeretnének zöld, nyugodt kör...
138 900 000 HUF
999 280 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (44345926)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XVII. kerület központközeli, erkélyes, 1+2 félszobás lakás saját tárolóval eladó Eladó egy 58 m²-es, 1+2 félszobás, jó elosztá...
72 500 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38263176)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 139 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó egy tágas, napfényes, egyszintes tégla építésű családi ház, melynek helyiségei csodálatos kilátást nyújtanak a kertre. ...
138 900 000 HUF
999 280 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (69688468)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kedvező árú lakás kiváló helyen Havanna lakótelep, Üllői út közelében! Eladó a Havanna lakótelepen, az Üllői út közvetlen szo...
51 000 000 HUF
1 457 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (96174995)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Minigarzon eladó! 7. kerületben, Szinva utcában, rendezett társasház magasföldszintjén, 89 nm alapterület + 46 nm ingatlan, 5 l...
43 800 000 HUF
1 183 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (85884686)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető, felújított, napfényes 3 szobás csúsztatott zsalus lakás erkéllyel Pesterzsébet szívében, rendezett, folyam...
83 000 000 HUF
1 338 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (76784945)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi kislakás eladó! Eladó a 6. kerületben, a Bajcsy-Zsilinszky úton egy 37 nm-es, 1 szobás, 4 m belmagasságú, nagy ablak...
61 900 000 HUF
1 672 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (77332785)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 20. kerületben, eladó egy téglaépítésű, 1 emeleti 2 szobás 60 m2-s összkomfortos lakása. Az ingatlan egy zárt, régebbi...
58 000 000 HUF
966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37223344)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy kiváló lakás prémium bútorokkal közel 4 méteres belmegassággal a Dohány utcában! Ez a nagypolgári stílusban épült l...
67 900 000 HUF
1 656 097 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (77759879)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Kertvárosi nyugalom, élhető tér - saját ízlésére formálható otthon Rákospalotán Rákospalota-Kertváros részen kínálunk megvételr...
61 999 000 HUF
1 127 254 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (29178959)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ne maradj le róla - kertkapcsolatos, napfényes lakás 4 parkolóval a Dujmó lakóparkban! Szigetszentmiklós egyik legkeresettebb...
66 900 000 HUF
1 555 813 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (83948489)
56 napja a megveszLAK-on