Eladó lakás Vecsés környékén (16750 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 750 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (29144931)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Újbudai prémium lakás a kondorosi lakóparkban - 111 m2 | nappali + 3 HÁLÓ A XI. kerület egyik legkedveltebb részén, a Kondoros...
179 000 000 HUF
1 612 612 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (64341139)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest VI. kerületének egyik legkeresettebb részén, a Színyei Merse utcában egy stílusosan felújított, modern hangulatú...
114 900 000 HUF
1 532 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (45189546)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Világos, azonnal költözhető lakás Zugló zöldövezeti részén! Budapest XIV. kerületének kedvelt, parkos környezetében, a Szervi...
53 500 000 HUF
1 486 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (77524353)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes mellékutcában, a Papp László Sportaréna közelében eladó téglalakás! Budapesten, a Papp László Budapest Sportaréna köz...
57 900 000 HUF
1 258 695 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (49643347)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó üzlethelyiség, amely lakhatásra is átalakítható a IX. kerületben! Budapest IX. kerületében, Ferencváros külső részén kí...
40 000 000 HUF
634 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (48916675)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A Papp László Sportaréna szomszédságában, csendes, ősfás mellékutcában, megvételre kínáljuk ezt a 46 nm-es, nappali+ plusz háló...
57 900 000 HUF
1 258 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (93765253)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó egy Otthon Start Programra alkalmas, 3. emeleti tágas lakás, galériázási lehetőséggel! *** Eladó egy 69 négyzetmétere...
84 500 000 HUF
1 224 637 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (99973227)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Teljes körűen felújított lakás eladó! Budapest 7. kerületében, Keleti pályaudvarhoz közel, a Garay utcában eladó egy 54 nm-es ...
79 900 000 HUF
1 479 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (14383994)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A 11. kerület legjobb részén, csendes, fákkal ölelt utcán, közös kerttel, csodás hangulattal lakás eladó. ENGLISH BELOW Eladásr...
115 000 000 HUF
1 885 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (53423475)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal KÖLTÖZHETŐ! Ajánlom befektetésre, kiadásra, fiatal pároknak, egyedülállónak lakhatásra. 6. kerület, belváros, Terézv...
51 800 000 HUF
2 354 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (68682368)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Luxuslakás a Parlament Szomszédságában – Alkotmány utca Exkluzív lokáció: a Parlamenttől mindössze 100 méterre, a frissen kial...
256 000 000 HUF
2 976 744 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (34493196)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
5. kerületi Amerikai Stílusú Luxuslakás Exkluzív életérzés: 146 nm-es, nappali + 2 szobás, 5. emeleti luxus ingatlan, amely am...
309 986 502 HUF
2 123 195 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (33782381)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyírpalota utcában  eladó egy első emeleti, 69 nm-es, 2 + 2 félszobás, erkélyes panel lakás. Az ingatlan a fürdőszoba kivételé...
72 900 000 HUF
1 056 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (28771757)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó a VI. -Ker. Ben 1, 5szobás Extravagáns belvárosi lakás! 95 Nm-es alapterület, kiegészítve a háló fölött elhelyezkedő ga...
190 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (36392441)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó az v. Ker. Vadász u. -Ban II. emeleti 34 nm galériázott (20nm) design lakás. A házban nincs LIFT! A lakás néhány éve ...
75 000 000 HUF
2 205 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (61341496)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 171 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 2 fél
Eladó panorámás, egyedi új luxus penthouse lakás Kelenföld legfrekventáltabb részén Ilyet igazán ritkán láthat! Eladó Bp. XI...
390 000 000 HUF
2 280 701 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (33437335)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy 130 m²-es, új építésű lakás, csendes zsákutcában, kiváló fekvésű panorámás telken. a lakás egy igényesen parkosított,...
327 000 000 HUF
2 515 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (27934884)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Befektetők FIGYELEM, ha alkalmi vételt szeretne, akkor ne keressen TOVÁBB! AZONNAL költözhető! ! ! A lakás különlegessége, ...
139 000 000 HUF
1 069 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (35617243)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
XV. kerületben, központi helyen, a Hubay Jenő tértől pár percre új, tágas, napfényes és energiatakarékos otthonok épülnek. a fe...
161 856 250 HUF
1 139 832 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (57982798)