Eladó lakás Vecsés környékén (16703 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 703 db
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (29183841)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy kis lakás nagy lehetőséggel a XIV. kerületben, közel az IKEA-hoz. Van az a lakás, amelyik nem tökéletes - de pont ezért l...
61 000 000 HUF
1 244 897 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (13572727)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a XX. kerületben, a Határ úton! Eladó a Határ út egyik jól megközelíthető részén egy 38 nm-es, társashá...
29 500 000 HUF
776 315 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (54597269)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
29 500 000 HUF
670 454 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (83733379)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nappali + 3 hálószobás, gardróbos, modern gépesített konyhás, magasföldszinti, erkélyes társasház lakás saját parkolóhellyel eg...
89 000 000 HUF
1 534 482 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (51487757)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hársfa sétányon 2 szobás 55nm-es 8. emeleti frissen, teljesen felújított lakás, teljes beredezéssel eladó! a helyiségek tekinet...
67 900 000 HUF
1 234 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (67364643)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Napfényes belső kétszintes téglából épült házrész remek közlekedés és infrastruktúrávalÁlmai otthonát keresi? Ne keressen továb...
64 900 000 HUF
705 434 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (74447358)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Olyan lakást keresel, amibe tényleg csak beköltözni kell? Akkor nézd meg ezt a XIV. kerületi, Róna utcai garzont Törökőr részén...
54 992 275 HUF
1 666 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (49731929)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Csili Művelődési Központ mellett Erzsébet központjából, 43 nm-eserkélyes lakás, 5nm-es pincei tárolóval, otthonos, de nagyobb...
48 500 000 HUF
1 127 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43985435)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó két szintes, utcafronti bejáratú lakás/iroda/műhely a VII. kerületben, közel a VárosligethezBudapest VII. kerületében, a ...
69 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (27433964)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy 111 m²-es, 3 szoba + nappali kialakítású, amerikai konyhás nappalival rendelkező lakás a XI. kerületi Kondorosi lakón...
179 000 000 HUF
1 612 612 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (14759494)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 20. kerületben, eladó egy téglaépítésű, 1 emeleti 2 szobás 60 m2-s összkomfortos lakása. Az ingatlan egy zárt, régebbi...
58 000 000 HUF
966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (38243637)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Lakás eladó a József Attila lakótelep szívében? Kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek! Budapest 9. kerületének e...
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (46763645)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ne maradj le róla - kertkapcsolatos, napfényes lakás 4 parkolóval a Dujmó lakóparkban! Szigetszentmiklós egyik legkeresettebb...
66 900 000 HUF
1 555 813 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (42729947)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
58 000 000 HUF
966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (82943773)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó kis garzon lakás Budapest x. kerület Gyárdűlő részén! Ideális lehetőséget kínál egyedülállóknak vagy befektetőknek egya...
27 900 000 HUF
1 073 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (98234547)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest Csepel Erdősor városrészében egy kiváló elosztású, 52 nm-es földszintes lakás! Ez a kedves otthon mindössze 15...
54 800 000 HUF
1 053 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (37553586)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
58 000 000 HUF
966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (94969376)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (41367661)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kispesten zöldövezeti garzonlakás, akár befektetésre! ! ! Eladásra kínálok a XIX. kerületben Kispest zöldövezetében egy...
51 900 000 HUF
1 922 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (99342837)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 20. kerületben, eladó egy téglaépítésű, 1 emeleti 2 szobás 60 nm-s összkomfortos lakása. Az ingatlan egy zárt, régebbi...
58 000 000 HUF
966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Vecsés környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal