Eladó lakás Vecsés környékén (16701 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 701 db
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (65769349)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 19. kerületében, a köki Terminál szomszédságában új építésű társasházi lakások hőszivattyús fűtéssel, magas műszaki ta...
76 900 000 HUF
1 450 943 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (42943977)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, napfényes otthon extrákkal az Újhegyi lakótelepen! Budapest x. kerület, 50 nm, v. emelet, azonnal költözhető. Lifte...
69 000 000 HUF
1 380 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (82868454)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív Lakás a Bikás Park Szomszédságában Legyen Ön az Első Lakója! Költözzön egy teljesen felújított, modern otthonba Buda s...
88 500 000 HUF
1 770 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (76137651)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panorámás lakás eladó a Corvin negyed közelében örök kilátással a Gellért-hegyre! Budapest VIII. kerületében, a Corvin negyed k...
74 900 000 HUF
1 387 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (73124232)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hársfa sétányon 2 szobás 55nm-es 8. emeleti frissen, teljesen felújított lakás, teljes beredezéssel eladó! a helyiségek tekinet...
67 900 000 HUF
1 234 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (83845889)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Soroksár központi részén, a közkedvelt Hősök terén kínálok megvételre egy 50 nm-es, galériás, 1. emeleti, igazi nagypolgári kar...
53 200 000 HUF
1 108 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (23953338)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi elegancia + nyugalom = Ritka kombináció a VI. kerületbenBudapest VI. kerület Csengery utca99 500 000 Ft53 m² 2 szoba ...
99 500 000 HUF
1 877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (55487435)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
3%-Os hitelre alkalmas INGATLANFiatalos otthon a Bazilika mellett, azonnal költözhető állapotban! Budapest belvárosának szívébe...
84 900 000 HUF
1 489 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (46273357)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Amennyiben egy központi elhelyezkedésű, felújított, jó elosztású lakást keres Budapest szívében, ne keressen tovább. Ez a lakás...
126 000 000 HUF
1 594 936 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (45937374)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nem beköltözhető - haszonélvezeti joggal terhelt lakás! Xx. kerületben Kosssuthfalván, befektetni vágyóknak szóló 27 nm nagyság...
15 900 000 HUF
588 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73546935)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium új építésű otthonok Zuglóban, ahol az infrastruktúra és a nyugalom találkozik. Eladó 2 szobás: nappali plussz 1 hálószo...
79 880 000 HUF
1 857 674 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (32493623)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 2. kerületben, a Budai Vár lábánál, felújított 82 nm, 2 szobás tágas lakás! / For English please scroll down! Bel-Bud...
145 000 000 HUF
1 768 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (44249733)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Prémium új építésű otthonok Zuglóban, ahol az infrastruktúra és a nyugalom találkozik. Eladó 5 szobás: nappali plussz 4 hálószo...
179 990 000 HUF
1 977 912 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (53655936)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapest, xx. , Pesterzsébet nagyon jó közlekedésű, kertvárosias részén egy br. 63, Nettó 49 nm-es, másfél szobás, részbe...
56 900 000 HUF
1 161 224 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (62333537)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Prémium új építésű otthonok Zuglóban! ! ! Eladó nappali plussz 2 hálószobás, első emeleti, 66, 41 nm-es, 10, 18 nm-es loggiás l...
129 880 000 HUF
1 967 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (83923754)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Andrássy út, Oktogon, Állami Operaház, mindez egy karnyújtásnyira, a belváros szívében. Projekt keretén belül 11 db, belső két...
143 850 000 HUF
2 115 441 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (76471954)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó v. kerület, Egyetem tér mellett, frissen felújított 91 m2-es, három szobás luxuslakás. Az ingatlan egy gyönyörű és karb...
249 000 000 HUF
2 736 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (44666847)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó zuglóban új építésű, Nappali és 3 hálószobás, földszinti, 85, 80 nm-es, dupla fürdős lakás melyhez 45 nm-es saját használ...
162 000 000 HUF
1 905 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (82374394)
68 napja a megveszLAK-on