Eladó lakás Vecsés környékén (16701 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 701 db
Eladó Budapest VI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (96516873)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas, erkélyes 3 szobás lakás parkolóhellyel az Operától pár perc sétára! Eladó Budapest VI. kerületének szívében, a Belső-T...
109 900 000 HUF
1 570 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (23234427)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Keresi azt a ritka pillanatot az ingatlanpiacon, amikor egy prémium méretű, stílusosan felújított ingatlant még vonzó négyzetmé...
186 000 000 HUF
1 240 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (79633942)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fiatalos otthon a Bazilika mellett – azonnal költözhető állapotban! Szent István-bazilika közvetlen közelében, Budapest belvá...
84 900 000 HUF
1 489 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (57138448)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív városi rezidencia a Duna-parton, 77 nm saját kerttel és terasszal! Eladásra kínáljuk a DunaPest Rezidenciák egyik le...
89 900 000 HUF
977 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (26464973)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
IX. Ker. Szívében, modern, friss LAKÁS! Budapesten, a IX. kerület Rehabilitációs részén, a Mester utca és Bokréta utca sarkán...
79 000 000 HUF
1 837 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73399145)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest, XIV. kerület – Herminamező **Világos, gépesített lakás garázzsal és tárolóval – tökéletes befektetés Zugló egyik leg...
62 900 000 HUF
1 655 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (34515533)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
78 Nm-es világos otthon tágas terekkel, panorámás kertre néző erkéllyel – az Egressy tér közelében Elsősorban fiatal családokn...
110 000 000 HUF
1 410 256 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (98361425)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
IX. Ker. Szívében, modern, friss 2 db. Prémium lakás EGYBEN! Budapesten, a IX. kerület Rehabilitációs részén, a Mester utca é...
177 000 000 HUF
1 787 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (95245474)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nappali + 3 hálószobás, gardróbos, modern gépesített konyhás, magasföldszinti, erkélyes társasház lakás saját parkolóhellyel eg...
89 000 000 HUF
1 534 482 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (36342978)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó napfényes, erkélyes lakás kiváló lokációval a Budapest XXI. kerületében, Csepelen! A Kossuth Lajos utca egyik panelprog...
58 500 000 HUF
1 008 620 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (14848437)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
10. kerület központjához közel, a Mádi utcában eladó egy teljes mértékben, minőségi anyagokkal felújított 27 nm-es + 6 nm galér...
48 400 000 HUF
1 792 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (23132493)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó 3%-os Otthon Start hitelre alkalmas 73 m²-es lakás Rákoskeresztúron, zöldövezeti környezetben Budapest XVII. kerületébe...
69 900 000 HUF
957 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (32499495)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó örökpanorámás, családias tégla lakás! Eladásra kínálunk egy bruttó 80 m²-es, 5. emeleti, téglaépítésű lakást, amely kül...
72 000 000 HUF
1 161 290 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (49285799)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó földszinti lakás nagy kerttel a XVII. kerületben! Budapest XVII. kerületében, a Csabai úton kínálok megvételre egy 107 ...
80 000 000 HUF
747 663 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (42769375)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest x. kerületének Kőbánya - Városközpont részén, 63 nm nagyságú, teljes körűen felújított lakás eladó! Három külön nyíl...
64 900 000 HUF
1 030 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (55734763)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, galériás 2 szobás lakás eladó a 10. kerület csendes kertvárosi részén! Eladásra kínálok egy 35 m²-es, te...
48 000 000 HUF
1 371 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (54349736)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, napfényes otthon extrákkal az Újhegyi lakótelepen! Budapest x. kerület, 50 nm, v. emelet, azonnal költözhető. Lif...
69 000 000 HUF
1 380 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (36878748)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kényelmes otthon, remek elhelyezkedéssel Kőbánya szívében! Ez a világos, jól kialakított lakás tökéletes választás lehet akár...
65 490 000 HUF
963 088 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (17441357)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
HU NAPFÉNYES lakás a klinikáknál, egyetemek közelében — kiváló befektetés vagy első OTTHON Eladó egy világos, nyugati tájolás...
44 900 000 HUF
1 069 047 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (71768531)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség a x. kerületben 3 szobás, földszinti panel lakás azonnali költözéssel! Eladó Budapest x. kerületében egy 3 s...
63 490 000 HUF
1 007 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Vecsés környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal