Eladó lakás Vecsés környékén (16701 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 701 db
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (96126249)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
V. kerület Dunai panoráma, Olimpiai park mellett, 67 nm, erkélyes lakásBudapest v. kerületének egyik legértékesebb részén kínál...
135 000 000 HUF
1 985 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (59338227)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Napfényes belső kétszintes téglából épült házrész remek közlekedés és infrastruktúrávalÁlmai otthonát keresi? Ne keressen továb...
64 900 000 HUF
705 434 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (48849416)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest x. kerületének Kőbánya - Városközpont részén, 63 nm nagyságú, teljes körűen felújított lakás eladó! Három külön nyíló ...
64 900 000 HUF
1 030 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35947375)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy újszerű, 2009-ben épült, kertkapcsolatos lakás a Ciprus utcában, kiváló közlekedéssel és infrastruktúrával! a lakás f...
92 500 000 HUF
1 445 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (34826995)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, napfényes otthon extrákkal az Újhegyi lakótelepen! Budapest x. kerület, 50 nm, v. emelet, azonnal költözhető. Lifte...
69 000 000 HUF
1 380 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33254294)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, azonnal költözhető 2 szobás lakás eladó a Teleki László tér közelében! Megvételre kínálunk egy 49 m²-es, praktikus ...
66 000 000 HUF
1 346 938 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73579412)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők és első lakást keresők figyelem! a város közepén eladó egy 34 m²-es, felújítandó garzonlakás, amely kiváló lehetőség...
49 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (68347575)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy különleges, napfényes, belső kétszintes házrész Budapesten, a 19. kerületében. Ez a teljeskörűen felújított otthon té...
79 900 000 HUF
1 141 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (68533446)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy 56 m²-es, 2 szobás, duplakomfortos, világos, frissen festett lakást, modern elrendezéssel, azonnal költözh...
63 900 000 HUF
1 141 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (14575847)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Prémium új építésű otthonok Zuglóban, ahol az infrastruktúra és a nyugalom találkozik. Eladó 5 szobás: nappali plussz 4 hálószo...
179 990 000 HUF
1 977 912 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (82444257)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium új építésű otthonok Zuglóban, ahol az infrastruktúra és a nyugalom találkozik. Eladó 2 szobás: nappali plussz 1 hálószo...
79 880 000 HUF
1 857 674 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (63874995)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XI. kerületben közel az Újbuda Centerhez, Budai Bolero lakópark, magas minőségű, modern 10 emeleti erkélyes, lakást kí...
169 900 000 HUF
2 295 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (49762485)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Kertvárosi nyugalom, élhető tér - saját ízlésére formálható otthon Rákospalotán! Rákospalota-Kertváros részen kínálunk megvéte...
61 999 000 HUF
1 127 254 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (57442113)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Kertvárosi nyugalom Rákospalotán, nappali + 2 hálószobás, erkélyes lakás saját ízlésre formálható állapotban ENGLISH descriptio...
61 999 000 HUF
1 127 254 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (33923777)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ne maradj le róla - kertkapcsolatos, napfényes lakás 4 parkolóval a Dujmó lakóparkban! Szigetszentmiklós egyik legkeresettebb...
66 900 000 HUF
1 555 813 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (27124677)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 2. kerületben, a Budai Vár lábánál, felújított 82 nm, 2 szobás tágas lakás! Bel-Buda központi helyén, a hangulatos Ví...
145 000 000 HUF
1 768 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (93786928)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Lakás eladó a József Attila lakótelep szívében, kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek! Budapest 9. kerületének e...
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (31399378)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
66 900 000 HUF
1 555 813 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (35897375)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Egyszobás, világos otthon Csepel központjában *** Eladó házrész Csepel belvárosában, Csepel központi részén, mindössze pár...
39 770 000 HUF
1 242 812 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (72529249)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás, erkélyes, i. emeleti, zuglói lakás, közel a városligethez! Eladó egy 93 nm-es (+ 3 nm-es erkély), nagyon jó adottság...
99 000 000 HUF
1 064 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Vecsés környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal