Eladó lakás (45627 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 45 627 db
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (32967731)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó erkélyes, 2 szobás lakás Békásmegyeren, parkos környezetben! ! Budapest III. kerületében, Békásmegyeren eladó egy 50 m²-e...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (67936294)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapesten a Danubio lakóparkban egy tágas napfényes nagy teraszos kertes lakás a 68 NM-es amerikai konyhás nappali, plus...
210 000 000 HUF
2 763 157 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (87313333)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs Rózsadombon 59 m² 2, 5 szoba 4. emelet felújított napfényes szép lakás eladó, nagy tárolóval Világos, jó elosztás 3 m² er...
47 900 000 HUF
811 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (22646377)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Megvételre kínálok Pécsett, a Mecsekoldal déli részén egy kiváló adottságú, gondosan karbantartott, belső kétszintes lakást a J...
89 000 000 HUF
735 537 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (74454356)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Otthon start hitelre alkalmas lakás! Eladó az Üllői út közvetlen szomszédságában a Budapest 18. kerületében a Havanna lakótelep...
59 900 000 HUF
1 015 254 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi tégla lakás hirdetés (85347235)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Modern, energiatakarékos lakások kulcsrakész állapotban költözz be akár már tavasszal! Ez a lakás 49 nm-es. Helységei: 1 Nap...
55 000 000 HUF
1 145 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi tégla lakás hirdetés (74882436)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern, energiatakarékos lakások kulcsrakész állapotban költözz be akár már tavasszal! Ez a lakás 40 nm-es. A lakóparkban m...
49 000 000 HUF
1 225 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi tégla lakás hirdetés (29764748)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Modern, energiatakarékos lakások kulcsrakész állapotban, költözz be akár már tavasszal! Ez a lakás 47 nm-es. Helyiségei: 1 n...
59 900 000 HUF
1 302 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (43361775)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolcon, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy 4 emeletes panel építésű társasház 4...
25 900 000 HUF
488 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (69345428)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca végén, egy 51 nm-es, részben felújított, 2 szobás lakást, 9 e...
28 500 000 HUF
558 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (74436642)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljeskörűen felújított, erkélyes földszinti lakás eladó a Páfrány utcában! Eladásra kínálunk a Páfrány utcában egy 2 szobás, e...
54 900 000 HUF
1 016 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (63291523)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Földszinti, amerikai konyha-nappali+ 2 hálószobás lakás! Eladó kertvárosi, 52 nm-es, K-Ny-i tájolású, földszinti, 2 szoba + nap...
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (27747731)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs Rózsadombon 59 m² 2, 5 szoba 4. emelet felújított napfényes szép lakás eladó, nagy tárolóval Világos, jó elosztás 3 m² erkély Külön fürdő + WC Újszerű konyha (mosogatógép) Szigetelt ház alacsony rezsi Tároló 47900000 Ft Referencia szám: lk062982
47 900 000 HUF
811 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (47176643)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés! ! ! Egyetemváros-Belváros határán eladó egy 2026-ban kiváló minőségben-teljeskörűen felújított, 35 nm-es, am...
47 900 000 HUF
1 368 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (14323737)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget, hogy egy új, modern otthonban éljen, amely egyaránt kínál praktikumot és kényelmet. L...
117 285 000 HUF
1 413 072 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (97545842)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított 2 szobás lakás Pécs-Kertvárosban! Pécs Kertváros közkedvelt részén, a Gyöngyös utcában eladó egy rendezett, ...
47 990 000 HUF
922 884 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (96947427)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
47 900 000 HUF
1 368 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsváradi tégla lakás hirdetés (32147431)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó, Otthon Start és CSOK+-ra alkalmas, teljes körűen felújított 89 m2-es, nagy erkélyes lakás. Pécsvárad abszolút központj...
64 500 000 HUF
724 719 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (33742283)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
47 900 000 HUF
811 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (99433353)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pécs Kertváros központi helyén a Csontváry sétány közvetlen közelében eladó egy 9. emeleti, 63 m²-es, felújított 3+1 félszobás,...
55 000 000 HUF
873 015 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal