Eladó lakás Budapest (24574 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 574 db
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (29549529)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A Vár lábánál örök panorámás, napfényes nagypolgári lakás eladó! Eladó az Attila úton, egy szép, patinás, rendezett ház félemel...
129 900 000 HUF
1 273 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (91165444)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII. kerületben, Újlipótváros kedvelt részén, a Hegedűs Gyula utcában egy második emeleti, utcára néző, erkélyes, napos egyedi...
89 900 000 HUF
1 997 777 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (52285425)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Felújított, bútorozott 2+2 szobás lakás kiváló lokációban - XIII. kerület, Lőportárdűlő! Budapest XIII. kerületének frekventá...
89 900 000 HUF
1 302 898 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77397479)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Korszerűség, luxus, energiatakarékos otthonok, kiváló lokáció, értékálló befektetés Közel a belvároshoz, a Nyugati pályaudvar k...
87 600 000 HUF
2 037 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (77547324)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VI. kerület, Terézvárosban, a Nyugati Pályaudvar közelében, eladó egy rendkívül igényesen felújított, 45 m2 es, kétszo...
82 000 000 HUF
1 822 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (83452363)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hőszivattyús, alacsony rezsijű új lakás a Kodály köröndnél, mennyezeti hűtés-fűtéssel és tágas terekkel! Budapest VI. kerület...
79 900 000 HUF
1 664 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (47632773)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Két apartmanná alakítható lakás az i. kerületben. a Várnegyed és a Duna-part közvetlen közelében, a Fazekas utcában eladó egy é...
137 000 000 HUF
1 734 177 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47245445)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 40 m2-es, azonnal költözhető lakás a XIII. kerületben, a Balzac utcában! Budapest XIII. kerületének közkedvelt részén, ...
84 900 000 HUF
2 070 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (13897395)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás a x. kerületben! ! ! Budapest x. kerületében kínálunk megvételre egy 74 nm-es, 3 szobás, felújítandó lakást. A ...
71 900 000 HUF
971 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64637276)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tisztelt Érdeklődő! Eladó egy 48 négyzetméteres, első emeleti lakás, a Vasúttörténeti Park szomszédságában, a dinamikusan meg...
59 999 000 HUF
1 249 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37289728)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladásra kínálom Budapest szívében, ezt a 108 nm-es, felújított, 3+1 szobás, különleges atmoszférával rendelkező, napos, világo...
108 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (65555884)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A 16. kerületben a Jókai lakótelep egyik legcsendesebb utcájában eladó egy 68 nm-es, 2+fél szobás lakás! A lakás é? D tájolás...
83 900 000 HUF
1 233 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (41338355)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kész lakások Péterhegyen, az OTP Ingatlanpont projektértékesítő szakértőitől. OTP hitelekhez kamatkedvezményt adunk a nálunk v...
99 088 000 HUF
1 436 057 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (26232747)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 14. kerület Törökőr és Herminamező határán kínálunk megvételre egy 37nm-es, tulajdoni lapon fszt-i, valóságban magasfs...
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (34478735)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 246 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6+ 1 fél
Budapest belváros, v. kerület, 6. emeleti, teljes szintet elfoglaló 246 m2-es lakás eladó. a lakás jelenleg 3 egységre tagolt, ...
620 000 000 HUF
2 520 325 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (95725927)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Napfényes, prémium minőségben teljes körűen felújított, 4 szobás, erkélyes lakás eladó a Havanna lakótelep egyik kedvelt részén...
80 000 000 HUF
1 111 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (65295913)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Modern Elegancia Újpest-Központban! Felújított 1+1 szobás lakás eladó! Ház: Az ingatlan egy rendezett, karbantartott társashá...
43 900 000 HUF
1 330 303 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (34177279)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Saját kerttel rendelkező társasház első emeleti lakása XI. kerület szívében eladó! Kelenföldön egyik legkedveltebb részén, cse...
88 000 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (47754579)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthonos nyugalom Rézmálon erkélyes, felújított lakás eladó A II. kerület egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, a Felvinci ú...
123 000 000 HUF
2 365 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (17573777)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Káposztásmegyeren, a méltán kedvelt Homoktövis lakóparkban kínálunk megvételre egy 91 nm-es, nappali + 3 szobás, teraszos, 1. e...
149 900 000 HUF
1 647 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal