Eladó lakás Budapest (24575 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 575 db
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (39363623)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Felújított, azonnal költözhető otthon Újpest szívében – ritka garázslehetőséggel! Eladó Budapest IV. kerületében, Újpest közk...
66 500 000 HUF
1 546 511 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (25357635)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunai örökpanorámás, teraszos otthon a Marina Parton Vételár: 119 900 000 Ft Budapest XIII. kerületében, a közkedvelt Marina ...
119 900 000 HUF
2 180 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (55233187)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó stílusos és tágas lakás – pár perc sétára a Parlamenttől Budapest szívében, az v. kerület egyik legkedveltebb és legérté...
158 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (32974357)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
III. kerület egyik legkedveltebb részén, Óbudán eladó egy 49 nm-es szuterén lakás. A lakás minden szempontból átgondolt módon...
49 750 000 HUF
1 015 306 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (49357782)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
III. kerület egyik legkedveltebb részén, Óbudán eladó egy 60 nm-es szuterén lakás. A lakás minden szempontból átgondolt módon...
59 750 000 HUF
995 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (49327734)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
III. kerület egyik legkedveltebb részén, Óbudán eladó egy 51 nm-es szuterén lakás. A lakás minden szempontból átgondolt módon...
58 500 000 HUF
1 147 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (77962367)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tulajdonostól eladó Zugló közkedvelt részén, az Erzsébet királyné útja és a Balázs utca sarkán, egy rendezett, szigetelt, 4 eme...
69 990 000 HUF
1 399 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (37143136)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
II. kerület, Rózsadomb tövében, a Tölgyfa utcában, öt szintes társasház második emeletén eladó egy 94 nm-es felújított, modern ...
179 900 000 HUF
1 913 829 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (59921432)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Újpalotán, egy 47 nm-es, 2 szobás, felújítandó, azonnal költözhető, világos panellakás. A Családi Ingatlan kínálatában ...
54 500 000 HUF
1 159 574 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (82774785)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó XII. kerület Németvölgy központjában prémium minőségben pár éve teljeskörűen felújított 60 nm-es vintage stílusú, hangula...
110 000 000 HUF
1 833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (55334934)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Téliesített terasz, kert, nagy nappali a közkedvelt Tóváros Lakóparkban. Budapest XI. kerületének egyik legkedveltebb lakópar...
115 000 000 HUF
1 916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (61439979)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepel legjobb ár-érték arányú ingatlana, ne gondolkodjon sokat. Mert lemarad róla, hívjon most, hogy az öné LEHESSEN! ! ! BU...
55 900 000 HUF
1 054 716 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (64288579)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
** Please scroll down for english VERSION** Ritka gyöngyszem a belváros szívében! Eladó egy gépészetileg és esztétikailag is...
197 100 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (97284743)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Csepel egyik legjobb részén, a frekventált Kossuth Lajos utca vált eladóvá ez az igazán különleges, első emeleti, 54 m²-es, 1 +...
63 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (25793435)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó saját kerttel rendelkező, szinte teljesen új 4-szobás lakás. Budapest XX. kerület Dobos utcában. Méret: 70 nm. Hozzá t...
85 000 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (96616579)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy teljes körűen felújított lakás, mely Budapest, III. kerületben, zöld környezetben, a Búza utcában, egy 4 emeletes ház...
52 900 000 HUF
1 889 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (24999967)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Magánszemélytől eladó Pesterzsébet, Pacsirtatelepen téglaépítésű, négylakásos társasház első emeleti 77, 5 nm-es, tehermentes, ...
74 500 000 HUF
955 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (93983332)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Parkra néző, felújított, 2 szobás lakás eladó Békásmegyeren! Keleti tájolású, ötödik emeleti, felújított, 2 szobás lakás elad...
65 900 000 HUF
1 156 140 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (33616824)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIV. kerületben, a Füredi lakótelepen eladó egy 46m2-es, 2 szobás, gardróbos csendes, világos, parkra néző lakás. Az 1970-es ...
58 900 000 HUF
1 280 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (47875446)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma