Eladó lakás Budapest (24579 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 579 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (54317361)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Garay Center felett, 35 nm alapterületű, 1+1 félszobás, IV. emeleti, kiváló állapot...
68 500 000 HUF
1 957 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (34575744)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó a VI. kerület frekventált, de csendes részén, a Szondi utcában egy 88 nm-es, első emeleti, kiváló adottságokkal rendelkez...
135 000 000 HUF
1 534 090 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63193653)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A VIII. kerület folyamatosan fejlődő részén mindössze 4 perc sétára a Blaha Lujza tértől eladó egy 27 nm-es, 2. emeleti, téglaé...
35 900 000 HUF
1 329 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (83462544)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 2. kerületben, a Budai Vár lábánál, felújított 82 nm, 2 szobás tágas lakás! / For English please scroll down! Bel-Bud...
145 000 000 HUF
1 768 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (88259123)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó világos, csendes, 3+1 szobás lakás a Népszínház utcában, kiváló lokáció! Budapest egyik központi részén, a Népszínház u...
93 900 000 HUF
1 079 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44718695)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Kiváló befektetési lehetőség Budapest szívében! Eladó egy 145 nm-s ingatlan, amely 5 külön lakásra lett átalakítva. Mindegyik...
499 500 EUR
1 236 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (77831432)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII. kerületben, 2 szobás, kiváló állapotú lakás eladó Göncz Árpád közelében Budapest XIII. kerületében, a Róbert Károly körú...
71 000 000 HUF
1 543 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (46794733)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest szívében, a Deák Ferenc tér közvetlen szomszédságában eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező, 90, 5 négyzetmé...
185 000 000 HUF
2 102 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (26444991)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó azonnal költözhető, erkélyes lakás Budapest XIII. kerületében, a Béke utcában! Budapest XIII. kerületének kedvelt részén,...
49 000 000 HUF
1 484 848 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (42278841)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest IX. kerületének egyik legkeresettebb részén kínálunk megvételre egy 2. emeleti, 2 szobás lakást, mindössze 5 perc sétá...
62 900 000 HUF
1 497 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43418844)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
68 500 000 HUF
1 957 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (84876418)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
A Juharliget lakópark egyik legjobb fekvésű, napfényes, erkélyes lakása eladó Csendes, mégis kiváló közlekedésű helyen, metróho...
99 900 000 HUF
1 536 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (63713191)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ne keressen tovább, ide csak költözni kell! ! ! ! Megtalálta a tökéletes otthont Zugló egyik legkedveltebb részén! Eladó liftes...
77 500 000 HUF
1 230 158 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42726865)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
49 000 000 HUF
1 484 848 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (13737277)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hamarosan átadásra kerülő újépítésű lakások eladók a Keleti pályaudvar közelében. Kínálatunk 33nm-es garzontól a 98nm-es 4 szob...
48 470 000 HUF
1 514 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (56722271)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
***Kizárólagos Nálunk! *** Az óbudai lakótelep egyik félreeső, csendes utcájában található ez a napfényes, jó beosztású lakás,...
89 900 000 HUF
1 137 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (83187467)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
******Egyedi Vétel, Kizárólag Nálunk! ****** Szuper állapotú, jelenleg hosszútávú kiadással hasznosított, lakás besorolású, hi...
62 900 000 HUF
1 747 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (73292441)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, parkra néző lakás kiváló közlekedéssel eladó! Eladó egy 41 m²-es, azonnal lakható lakás egy jó állapotú, 4 emeletes ...
59 000 000 HUF
1 439 024 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (12634294)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Ritka dunai panorámás rezidencia-presztízs lokációban, kivételes ÉLETMINŐSÉGGEL Ritkaság. Fény. Életminőség. Budapest egyik ...
399 000 000 HUF
3 381 355 Ft / m2
árcsökkenés figyelő