Eladó lakás Budapest (24580 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 580 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38982724)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kertkapcsolatos, galériás lakás eladó Angyalföld csendes részén kiváló közlekedéssel! Akár Otthon Start Program keretein belül...
50 500 000 HUF
1 364 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (83766236)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés a Blaha Lujza tér közelében! Budapest VIII. kerület Somogyi Béla utcában vált eladóvá egy körfolyosós bérház ...
84 900 000 HUF
1 035 365 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (76242243)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kiváló elhelyezkedésű panorámás panel lakás! a Budapest szívében található ingatlan 51 négyzetméteres. Ez a lakás ideális...
62 999 999 HUF
1 312 499 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (76723478)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Deák Ferenc tér, Andrássy, és a Gozsdu-udvar között - gyönyörű otthon, kellemes hangulat! Budapest igazán pezsgő részén eladó 2...
59 990 000 HUF
1 463 170 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73984752)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
77 M²-es, világos, 2 tágas szobás lakás eladó a József körúttól séta távolságra Egyetemek közelében, kiváló közlekedéssel, 3. e...
84 900 000 HUF
1 102 597 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45479477)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó világos, jó állapotú lakás Budapest XIII. kerületében, a Honvédkórház közelében, kiváló lokációval! Az ingatlan remek elh...
42 300 000 HUF
1 566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (51737233)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, igényesen felújított lakás kiváló lokációban! Eladó Budapest XIV. kerületének közkedvelt részén, Istvánmezőn, egy 75 m...
94 900 000 HUF
1 265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (35526794)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló lehetőség a IX. kerület szívében napfényes, csendes lakás! Budapest közkedvelt részén, a Haller utcában kínálunk megvéte...
46 500 000 HUF
1 409 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi egyéb lakás hirdetés (36364364)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kelenvölgy és Albertfalva határán, a közkedvelt Solt utcai lakóparkban eladó egy első emeleti, 109 nm-es, erkélyes, kiváló adot...
135 000 000 HUF
1 238 532 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (21977263)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Lakás besorolású, belső kétszintes garzon a Vadász utcában. Kifogástalan befektetés! ENGLISH description BELOW! ! ! Az energ...
62 900 000 HUF
1 747 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (41144534)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
1+1 Félszobás újszerű lakás eladó hatalmas, 19 nm-es erkélyssel a Garay Center felett! ENGLISH description BELOW! ! ! Eladás...
68 500 000 HUF
1 957 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (53734477)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás, erkélyes, felújított a+ panellakás eladó Angyalföldön, Azonnal költözhető ENGLISH description BELOW! ! ! Eladásra k...
89 990 000 HUF
1 267 464 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (65539543)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Luxus szinten felújított, erkélyes, 3 szobás lakás eladó a Ráday utca elején, a Kálvin térnél! PLEASE find the english descrip...
164 900 000 HUF
2 114 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (36481322)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Garay Center felett, 35 nm alapterületű, 1+1 félszobás, IV. emeleti, kiváló állapot...
68 500 000 HUF
1 957 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (59253328)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Hatalmas zöld fákkal körülvett, jó beosztású, 4 szobás, panelprogramos, erkélyes, budai hegyekre panorámás óbudai lakás ELADÓ! ...
89 900 000 HUF
1 137 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (73649127)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kétgenerációs házrész Újpest kertvárosában! Hitelezhető! Az összesen 105 nm-es lakás két külön bejárattal rendelkezik és levál...
103 000 000 HUF
980 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (34721244)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyedi ajánlat, most a legjobb piaci áron! Eladó Újpest csendes, nyugodt részén egy közös udvarban lévő 31nm-es, egy szobás, ...
37 400 000 HUF
1 206 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (48365265)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Káposztásmegyeren a méltán kedvelt Homoktövis lakóparkban kínálunk megvételre egy 91 nm-es, nappali + 3 szobás, teraszos, 1. em...
149 900 000 HUF
1 647 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (73532443)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas, világos 2, 5 szobás otthon erkéllyel újpest szívében kiváló lokációval és kellemes ÉLETTEREKKEL! Ha olyan otthont kere...
101 000 000 HUF
1 262 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (65784782)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Start hitelre alkalmas felújított panellakás ÚJPESTEN! IV. kerületben, Újpest központjától, az M3-as metrómegállótól mindössz...
71 900 000 HUF
1 356 603 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal