Eladó lakás Budapest (24566 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 566 db
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (57647572)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas, világos 2, 5 szobás otthon erkéllyel újpest szívében kiváló lokációval és kellemes ÉLETTEREKKEL! Ha olyan otthont kere...
101 000 000 HUF
1 262 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (34438537)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kitűnő LEHETŐSÉG! ! II. kerületben, Országút városrészben, karnyújtásnyira a Millenáris parktól valamint a Széna tértől, csen...
180 000 000 HUF
1 304 347 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (58773928)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
RITKASÁG! ! CSENDES, belső kétszintes, jó állapotú lakás, dupla terasszal és FÜRDŐVEL! XIV. kerületben, Törökőr városrészben...
134 000 000 HUF
1 522 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (44377324)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás a VI. kerületben, a Hunyadi térnél, az Andrássy út szomszédságában! 45 M²-es, 1+1 szobás, jó állapotú, bútorozott...
74 500 000 HUF
1 655 555 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (57489478)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tudom hogy légszomja nem lesz de a lélegzete elakad a kilátástól! Eladásra kínálunk Rózsadomb-Pálvölgy zöldövezeti részén egy...
600 000 000 HUF
3 870 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (23775332)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest IX. kerületének dinamikusan fejlődő részén, a közkedvelt City Home lakóparkban egy igényesen kialakított, újszer...
165 000 000 HUF
1 833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (42977242)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, panorámás, 3 szobás panellakás eladó Óbuda közkedvelt részén! - 2024-Ben felújított, panelprogramos társasház - 65 m...
83 900 000 HUF
1 290 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (44143293)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Újpesten, a közkedvelt tél utcában – felújított lakás ELADÓ! Fiataloknak, családoknak és befektetőknek is kiváló lehetőség egy...
82 900 000 HUF
1 219 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94655673)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kizárólag csak nálunk találja meg ezt a fantasztikus lakást! Vidékről érkezik Budapestre, vagy már itt él és elegendő volt a ...
114 990 000 HUF
1 825 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (27287991)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Körút szomszédságában, kis forgalmú utcában található az ingatlan, egy századfordulón épült, jó állapotú, karban tartott társ...
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (43537432)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest egyik legkeresettebb, központi részén, a VI. kerületben kínálunk megvételre egy 17 nm-es, egyéb helyiség besorolású, f...
20 900 000 HUF
1 229 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (93453474)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest és Dunakeszi határában, Székesdűlőn, az Ezred utcában két szintes tégla építésű társasház magasföldszintjén 60 nm-es, ...
83 000 000 HUF
1 383 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (87935766)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hívja a Tulajdonost: Somogyi Ferenc +36702975678 Pesterzsébet csendes, kertvárosi lakótelepén eladó egy teljes körűen felújíto...
61 500 000 HUF
1 205 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (74279645)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VI. kerületének Világörökség részén, az Andrássy úttól egy saroknyira, az Oktogon és a Kodály körönd között, metró meg...
120 000 000 HUF
1 290 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (29128323)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Békásmegyer hegy felőli oldalán, a Hollós Korvin Lajos utcában i. emeleti 57 nm-es, 1 + 2 fél szobás panel lakás eladó. A laká...
64 900 000 HUF
1 138 596 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (28236897)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Bővebb információ és megtekintés: Kiss Krisztina +36708825055 III. Rómaifürdőn 3 lakásos, tégla építésű társasházban két darab...
195 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (94967715)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tulajdonostól eladó parkra néző, földszinti, 1, 5 szobás lakás Csepelen - 10 percre a HÉV-től! Közvetítők segítségét köszönöm...
48 800 000 HUF
1 060 869 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (97827924)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, azonnal költözhető lakás a Döbrentei térnél! Budapest egyik hangulatos részén, a Döbrentei térnél kínálunk ...
139 000 000 HUF
1 853 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (38382973)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Panorámás, erkélyes 2 szoba + hallos lakás eladó Gazdagréten – csendes, zöld környezetben *** A gazdagréti lakótelep felső...
79 000 000 HUF
1 436 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (77381574)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest IV. kerületében, Újpest Városkapu közvetlen közelében eladó egy különleges hangulatú, 38 nm-es + 8 nm fekvő galériás, ...
43 000 000 HUF
1 131 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal