Eladó lakás Budapest (24566 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 566 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27341492)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy lenyűgöző esztétikai adottságokkal rendelkező, 90 nm-es, magasföldszinti lakást Budapest egyik legkarakte...
89 900 000 HUF
998 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49345589)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők és belvárosi életet kedvelők figyelem! Eladásra kínálunk egy 57 m²-es, 2 szobás, erkélyes téglalakást Budapest szív...
78 000 000 HUF
1 368 421 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (37271134)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XVII. kerületében, Rákoskeresztúr kedvelt részén kínálunk megvételre egy 49 m²-es, 2 szobás lakást, amely kiváló válas...
67 500 000 HUF
1 377 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (27361333)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 98 nm-es, tágas és világos polgári lakás a Bajcsy-Zsilinszky út egyik legszebb, kívülről teljesen felújított társashá...
155 000 000 HUF
1 581 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (77123914)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Rendkívül jól kihasználható ingatlan Budapest VII. kerületében, a Hernád utcában. Amerikai konyhás nappali + 2 külön nyíló szo...
77 900 000 HUF
1 038 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (27963494)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
3. kerület, Táborhegy – Királylaki úton, teraszos, 4 szobás lakás eladó Eladó Budapest III. kerületének közkedvelt, zöldövezet...
199 000 000 HUF
1 715 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (67433327)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ideális családi otthon Békásmegyer Duna felöli oldalán! Főbb jellemzők: •Alapterület: 54nm, tágas, világos lakás, amely optimá...
62 000 000 HUF
1 148 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi egyéb lakás hirdetés (57963732)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fix 3 %-os hitelre és Csok hitelre megvásárolható. Eladásra kínálok a XX. kerületben egy 57 nm-es 2 szobás, gardróbszobás, étke...
50 000 000 HUF
877 192 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38444238)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó szép állapotú, világos lakás a XIII. kerület egyik legkeresettebb részén, a Visegrádi utcában. A XIII. kerület szívében,...
99 900 000 HUF
1 368 493 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (92399562)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Magas Hozamú, Értékálló Befektetést Keres? Vagy Kiváló Környéken, Csendes, Kitűnő Elosztású Lakásba Költözne Alacsony Rezsikölt...
100 900 000 HUF
1 627 419 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (62574263)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest zöldövezetében 27 m2-es, 1 szobás Erkélyes, Egyedi Mérőórás panel lakás, kulturáltan felújított négyemeletes házban! Ú...
38 500 000 HUF
1 425 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (36757446)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budafok és a XI. kerület határán, csendes, zöld hegyoldali környezetben eladó egy háromlakásos, téglaépítésű társasház legfelső...
149 000 000 HUF
1 295 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (28747312)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív kertvárosi otthon Zugló szívében – 2 erkélyes, lakás Eladásra kínálunk egy prémium adottságokkal rendelkező, 68 nm-es...
114 000 000 HUF
1 676 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi egyéb lakás hirdetés (64833344)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébet legkedveltebb részén, Gubacsipusztán, erdő mellett az Eperjes utcai lakótelepen eladó egy négyemeletes ház harmadi...
59 900 000 HUF
1 069 642 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (21741832)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó belső kétszintes, 2 szobás lakás Rákoskeresztúron Eladásra kínálunk a XVII. kerületi Újlak utcában egy 47 nm-es, belső ké...
54 900 000 HUF
1 168 085 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (74385823)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Exklusív hangulatú, újszerű lakás Budapest zöldövezeti részén! Budapest XVI. kerületének egyik legkedveltebb, kertvárosi rész...
75 000 000 HUF
1 630 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38953749)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Befektetők, figyelem! Két kis lakás egy áráért! Bár valóban kicsik, mégis két külön bejárattal rendelkező garzon parádés hely...
74 900 000 HUF
2 340 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (23449413)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, 1 Emeleti, 2 Szobás Otthon Az Egész Családnak! Jó Elrendezésű, Keresett Ingatlantípus. Csak a Balla Ingatlan Kín...
69 900 000 HUF
1 248 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (34764145)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIV. kerület Alsórákos kedvelt részén, a Balázs utcában kínálunk megvételre egy 4 lakásos, téglaépítésű társasházban található,...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (34341858)
3 napja a megveszLAK-on