Luxus házak (2339 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 339 db
Eladó Kiskörei családi ház hirdetés (67739347)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 249 m2
Telekterület: 1285 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálom, a Tisza -tó, és a vizek szerelmesei számára frekventált helyen levő befektetésre is alkalmas, 3 bejárattal ...
45 000 000 HUF
180 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi családi ház hirdetés (68532435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 1206 m2
Szobaszám: 5
Taksony csendes részén eladó egy amerikai konyhás (luxus konyhagépek) nappali + 4 szobás belsőépítész által tervezett mediterrá...
299 000 000 HUF
1 359 090 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Balatonudvari családi ház hirdetés (87954673)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 6
Balatonudvariban kínáljuk eladásra ezt az igényesen épített kényelmes, nagy családi házat, amely nyaralásra, állandó lakhatásra...
289 000 000 HUF
1 751 515 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonakali családi ház hirdetés (93795835)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 310 m2
Telekterület: 808 m2
Szobaszám: 6
Kivételes lehetőség befektetők számára Veszprém vármegye szívében, Balatonakalin! Az új építésű, prémium kivitelezésű ház, am...
780 000 000 HUF
2 516 129 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (96131587)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 750 m2
Telekterület: 1050 m2
Szobaszám: 11
Eladó Fóton egy központi helyen fekvő, háromszintes, 660 nm-es luxusingatlan. a szuterén szinten 80 nm-es teremgarázs, bár, kon...
189 480 000 HUF
252 640 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (85293334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 670 m2
Telekterület: 1512 m2
Szobaszám: 7
Alsó-Göd legszebb részén, szép villák ölelésében, a Dunától 2 percre eladó egy minden luxussal felszerelt családi ház. A telj...
400 000 000 HUF
597 014 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi házrész hirdetés (37734483)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 844 m2
Telekterület: 140 m2
Szobaszám: 18
6 Emelet, végtelen lehetőség: i. kerületi bombasztikus BEFEKTETÉS! Keresi azt a kihagyhatatlan befektetést, ahol az elképeszt...
698 000 000 HUF
827 014 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi családi ház hirdetés (44644715)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 5800 m2
Szobaszám: 5
„BÉKÉS”, „bent van a természet a nappaliban”, „HARMONIKUS” „KÉNYELMES”, „minőségi élettér, még pihenés alatt IS”, „kompromi...
228 800 000 HUF
915 200 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (19547328)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1350 m2
Szobaszám: 5
Alsó-Józsa városrészben található, nagyszerűen karbantartott, 90 nm-es házunk kiváló lehetőséget kínál azoknak, akik egy kényel...
91 900 000 HUF
540 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (37443429)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 633 m2
Telekterület: 1414 m2
Szobaszám: 5
Egy igazi gyöngyszem várja Önt a III. kerületben az Aranyhegyen! Eladó ez a mindössze két éves luxus családi ház, amely minden...
1 750 000 000 HUF
2 764 612 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakalászi családi ház hirdetés (34254452)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 302 m2
Telekterület: 759 m2
Szobaszám: 6
Budakalász belterület „ Amerikai negyedében” 317 n-öl telken feszik, tájolása déli, beépítettsége 23%-os, amely további 7 %-kal...
266 137 560 HUF
881 250 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (27777744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 560 m2
Telekterület: 880 m2
Szobaszám: 7
Örömmel mutatjuk be Győr-Révfalu egyik legkülönlegesebb ajánlatát: egy varázslatos, 6 hálószobás családi házat, mely a Duna-par...
429 000 000 HUF
766 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Telki családi ház hirdetés (42744794)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 410 m2
Telekterület: 1103 m2
Szobaszám: 6
Eladó Telkiben, csendes mellékutcában, DNy-i fekvésű, nettó 300 nm (csak lakóterület) bruttó 410 nm (garázzsal, terasszal, plus...
233 454 000 HUF
569 400 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (75975973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 1737 m2
Szobaszám: 4
Új építésű családi ház eladó Érd, Fenyves-Parkváros csendes részén Érd Fenyves-Parkváros nyugodt, autópályától távol eső részé...
229 000 000 HUF
1 205 263 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (94424939)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 370 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 5
Eladó Érd Parkváros egyik legkedveltebb részén egy egyedi megjelenésű, prémium mediterrán hangulatú családi villa, amely nemcsa...
280 000 000 HUF
756 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (92654743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy 164 m² hasznos alapterületű, 5 szobás családi ház, amelyhez 28 m²-es kerámia burkolatú terasz és 550 m²-es telek tart...
119 990 000 HUF
631 526 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (75577237)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 307 m2
Szobaszám: 4
Elit környezetben, letisztult stílusú otthon. Debrecenben az új építésű Liget lakóparkban, nívós családi házak ölelésében elad...
220 000 000 HUF
1 128 205 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrújbaráti családi ház hirdetés (92329724)
6 hónapnál régebbi hirdetés