Luxus lakások (2659 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 659 db
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (93933334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Álmai otthona! Debrecen Belvárosának szívében, a Párizsi Udvarban, 116 m2-es, nappali + 3 hálószobás, luxus penthouse lakás el...
395 000 000 HUF
3 405 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fertőszentmiklósi tégla lakás hirdetés (85777313)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fertőszentmiklóson kínálunk megvételre egy 5 lakásos társasházban lévő, új kialakítású, 63 m2 lakást kulcsrakészen. Elosztása: ...
62 900 000 HUF
998 412 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Fertőszentmiklósi tégla lakás hirdetés (92754447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Fertőszentmiklóson egy 1000 m2 telken épült, 5 lakásos társasházban lévő, új kialakítású 69 m2 amerikai konyha-nappali + ...
68 900 000 HUF
998 550 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fertőszentmiklósi tégla lakás hirdetés (42243925)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Fertőszentmiklóson kínálunk egy 5 lakásos társasházban lévő, új kialakítású, 75 m2 lakást kulcsrakészen. Elosztása: amerikai ko...
74 900 000 HUF
998 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fertőszentmiklósi tégla lakás hirdetés (86147785)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Soprontól 20 km-re, Fertőszentmiklóson kínálunk megvételre egy újszerű, 112 m2 amerikai konyha-nappali + 2 szobás luxus lakást ...
111 900 000 HUF
999 107 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (37128957)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest x. kerületében, a Népliget közelében eladó egy 79 m2-es, 3 szobás, 5. emeleti, szinte új állapotú, gyönyörű penthouse ...
163 500 000 HUF
2 069 620 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (91815643)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Zugló frekventált részén gyönyörű panorámával egy Álomszerű lakás, hangulatos otthon az Örs Vezér térnél. Egyedi ajánlat,...
74 900 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (87683244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
XIII. kerületben, Újlipótváros kedvelt részén, a Hegedűs Gyula utcában egy második emeleti, utcára néző, erkélyes, napos egyedi...
89 900 000 HUF
1 997 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fonyódi egyéb lakás hirdetés (52777349)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel a Liget Residence eleganciáját, ahol a modern építészet találkozik a Balaton nyugalmával. a frekventált, strand köz...
74 900 000 HUF
1 413 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (84659744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
89 900 000 HUF
1 997 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (74992343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hárshegy azonnal költözhető újépítésű luxuslakás, teljes berendezéssel, garázs és tároló lehetőséggel! II. kerület csendes nyu...
800 000 000 HUF
3 636 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi egyéb lakás hirdetés (86462577)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** Új koncepció a luxus kategóriában *** A most induló beruházásban 2700 m2-es telken 2 lakótömbben összesen 7 teljesen önáll...
605 000 000 HUF
5 450 450 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi egyéb lakás hirdetés (79353664)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
645 000 000 HUF
5 243 902 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (43774695)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Pécs belvárosában, a Perczel Miklós utcában eladó egy különleges, 129 m²-es, erkélyes luxuslakás! a III. emeleten található (hi...
94 000 000 HUF
728 682 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39276833)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
2026. II. Negyedévben átadásra kerülő újépítésű lakások eladók a XIII. kerületben, a Reitter Ferenc utcában! Kínálatunk a 45 m2...
69 860 000 HUF
1 746 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (28543569)
6 hónapnál régebbi hirdetés