Eladó nyaraló 20 millióig (797 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó nyaraló 20 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 797 db
Eladó Bánki hétvégi ház hirdetés (31439833)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 1
Eladóvá vált Bánkon, a Juhász Gyula utcában, aszfaltozott útról megközelíthető, 420 m²-es, körbekerített és rendezett telken ta...
19 900 000 HUF
663 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni hétvégi ház hirdetés (65253195)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 1036 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Salgótarján egyik csendes mellék utcájában egy 1036 m2 es telket, melyen egy 20 m2es nyaraló található. A há...
14 500 000 HUF
725 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyírteleki hétvégi ház hirdetés (27252636)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 13997 m2
Szobaszám: 4
Fejlesztési és befektetési potenciál! Kivételesen nagy telek nyírtelken! Ne a házat, a lehetőséget vegye meg! Nyírtelek csendes...
15 900 000 HUF
274 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biri hétvégi ház hirdetés (28321451)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 2
Biriben nagyon csendes helyen elhelyezkedő, 65 nm alapterületű, 2 szoba, konyhás családi ház eladó. A ház egy zsákutca végén t...
17 500 000 HUF
269 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szirmabesenyői hétvégi ház hirdetés (13639768)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1090 m2
Szobaszám: 2
Képzeld el, hogy a következő otthonod egy csendes, világos helyen vár rád, ahol a természet közelsége és a városi élet kényelme...
17 900 000 HUF
275 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újbaroki egyéb nyaraló hirdetés (37493339)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 2083 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Újbarok csendes, nyugodt részén kínálunk eladásra egy hangulatos zártkerti ingatlant! A 2083 nm-es, keskeny és hosszú (10 m s...
17 500 000 HUF
583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni hétvégi ház hirdetés (27379314)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 861 m2
Szobaszám: 1
Tápiószentmárton zártkerti részén eladó nappali + nagy szobás - 2 emeletes - téglából épült családi ház (nyaraló). Az ingatlan ...
14 990 000 HUF
267 678 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sármelléki hétvégi ház hirdetés (33191497)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 2601 m2
Szobaszám: 1
Sármelléken kínálunk eladásra egy hangulatos, 46 m²-es tégla építésű üdülőt, amely egy tágas, 2601 m²-es telken helyezkedik el....
19 900 000 HUF
432 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Homokkomáromi hétvégi ház hirdetés (73323743)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 2453 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181371 hivatkozási számú homokkomáromi nyaraló. Panorámás zártker...
4 900 000 HUF
140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Homokkomáromi hétvégi ház hirdetés (33914334)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 3540 m2
Szobaszám: 2
Lido home Nagykanizsa eladásra kínál egy 72 m2-es masszív, nagyon jó állapotú, 3 szintes 1990-ben épített házat Homokkomárom kö...
10 500 000 HUF
145 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kismarosi hétvégi ház hirdetés (42893539)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: 988 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kismaros-Börzsönyligeten eladó erdei tégla építésű nyaraló! Börzsönyligeten eladó egy 988nm-es elkerítetlen telken lévő tégla...
15 900 000 HUF
512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci hétvégi ház hirdetés (57176836)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: 1300 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kedvező lehetőség azoknak, akik nyugalomra és természetközeli kikapcsolódásra vágynak! ! Főbb jellemzők: Helyszin: Miskolc, ...
11 000 000 HUF
458 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kávási hétvégi ház hirdetés (32782584)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 6309 m2
Szobaszám: 1
Zala vármegye, Kávás zártkerti ingatlan eladó. a Vaskó hegyen található 6309m2-es panorámás kilátással rendelkező területen a h...
7 500 000 HUF
136 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi hétvégi ház hirdetés (53995321)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 852 m2
Szobaszám: n/a
Zala vármegye, Zalaegerszeg, zártkerti ingatlan eladó. a zalai megyeszékhely jánkahegyi városrészén (Hosszújánka) található két...
15 900 000 HUF
397 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni hétvégi ház hirdetés (89776221)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 618 m2
Szobaszám: 1
Eladóvá vált Tápiószentmárton Üdülő övezetében, 40 nm-es vegyes falazatú nyaraló! Az ingatlan klímával fűtött, víz és villany ...
18 900 000 HUF
472 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei hétvégi ház hirdetés (45473773)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 7700 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye, Lajosmizse külterületén kivett tanya és szántó megnevezésű ingatlan 45 m2 hasznos nettó alapterületű lakó...
17 500 000 HUF
388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci hétvégi ház hirdetés (84996215)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 1284 m2
Szobaszám: 1
Vác zártkerti, Hermány részén eladó 1234 nm-es telken található, jelenleg nyaralóként használt egylégterű konténer, valamint me...
11 000 000 HUF
550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sóskúti hétvégi ház hirdetés (72425242)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 1
ELADÓ több, mint 1000 nm-es panorámás telek, egy 12 nm-es épülettel, mely kiváló alapja lehet egy későbbi bővítésnek, vagy csup...
19 500 000 HUF
1 625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vértesacsai egyéb nyaraló hirdetés (32333742)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 3353 m2
Szobaszám: 1
Eladó Vértesacsán, a 811-es főút mellett egy 3353 m²-es, sík külterületi telek présházzal és jó állapotú pincével! Vértesacsa...
7 900 000 HUF
395 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai hétvégi ház hirdetés (34595248)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2
Eladó zártkert, téglaépülettel, Békéscsabán, a 44-es elkerülő út közelében, az Oncsa kertekben (Bütyök utcában). Az 1988-ban ép...
10 000 000 HUF
285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó nyaralót?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal