Eladó nyaraló 35 millióig (1483 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó nyaraló 35 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 483 db
Eladó Ceglédi hétvégi ház hirdetés (43373422)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2885 m2
Szobaszám: 2
Pest vármegye, Cegléd, Ugyeri részen 2885 m2 nagyságú, kivett tanya (304 m2), szántó (2581 m2) művelési ágú külterületi telek e...
2 800 000 HUF
40 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári hétvégi ház hirdetés (95839793)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 2273 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Dombóvár település külterületén, közel a városhoz eladó egy 48, 3 nm lakóház, ami nemcsak lakhatásra, hanem vál...
23 000 000 HUF
479 166 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szokolyai hétvégi ház hirdetés (94437593)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1037 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Erdei nyugalom Szokolyán – madárcsicsergés, túraútvonalak! Eladó egy bájos nyaraló Szokolyán, a „kispiros” vonatmegálló közelé...
24 900 000 HUF
996 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai hétvégi ház hirdetés (87643533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 1
Kiskunlacháza Duna-parti részén, a Dunától mindössze pár lépésre, eladásra kínálunk egy 542 m²-es, saroktelken elhelyezkedő, ha...
29 990 000 HUF
599 800 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci hétvégi ház hirdetés (21727889)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 916 m2
Szobaszám: 1
Lyukóbányán a főúttól 50 méterre megvételre kínálok egy 916 m2-es telket, 35 nm-es házzal. a telek 2, 23 Ak-s, területén több g...
1 490 000 HUF
42 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai hétvégi ház hirdetés (99993888)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 8008 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177970 hivatkozási számú nagykanizsai nyaraló. Eladó birtok a ter...
26 000 000 HUF
619 047 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bokodi hétvégi ház hirdetés (33389456)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 77 m2
Szobaszám: n/a
Különleges stég eladó Bokodon az Oroszlányi oldalon – a híres lebegő falu egyik legjobb helyén A Lux  Ingatlaniroda Bokod kíná...
10 990 000 HUF
305 277 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisecseti hétvégi ház hirdetés (28958972)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1007 m2
Szobaszám: 2
Kisecset üdülő övezeti jól megközelíthető részén, 1007 m2 telkes hétvégi ház eladó. Szeretett és gondozott kert besorolású ter...
17 900 000 HUF
511 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi hétvégi ház hirdetés (24334443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 216 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
Eladó nyaraló Borsod-Abaúj-Zemplén megyében, Mezőkövesden, a Zsóry-fürdő üdülőövezetében! Eladásra kínálunk egy 74 m2-es, 2+3 ...
30 500 000 HUF
412 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi hétvégi ház hirdetés (34639397)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 188 m2
Szobaszám: 1
Eladó kis tégla ház a tó KÖZELÉBEN! Az ingatlan Gárdony város közkedvelt üdülő övezetében helyezkedik el. Központ közeli, a tóp...
34 500 000 HUF
907 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalakarosi üdülő hirdetés (29316529)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: + 2 fél
A hetvenes években épült, tégla és könnyűszerkezet felhasználásával készült gazdasági épületként nyilvántartott 25 nm alapterül...
17 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni hétvégi ház hirdetés (37174684)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tápiószentmárton Üdülőterületen - csendes, rendezett utcában - eladó - a gyógyvizes strand közelében - könnyűszerkezetes, szige...
8 500 000 HUF
283 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biri hétvégi ház hirdetés (47738337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 2
Biriben nagyon csendes helyen elhelyezkedő, 65 nm alapterületű, 2 szoba, konyhás családi ház eladó. A ház egy zsákutca végén t...
17 500 000 HUF
269 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borgátai hétvégi ház hirdetés (13455723)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 768 m2
Szobaszám: 3
Eladó hétvégi ház Borgátán! Fedezze fel ezt a különleges lehetőséget Borgáta Fürdőn! Kínálatunkban szerepel egy eladó ingatlan,...
21 490 000 HUF
307 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Adonyi hétvégi ház hirdetés (53486757)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 853 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Adony zártkerti részén egy 32 nm-es, 853 nm-es telken lévő, gyönyörű, örökpanorámás, hangulatos, állandó lakh...
20 000 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pákozdi hétvégi ház hirdetés (53436817)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 1342 m2
Szobaszám: 1
Eladó hétvégi ház Pákozdon, a Karácsonyhegy üdülőövezetében! 1342 M²-es telken kínálunk megvételre egy sok lehetőséget rejtő hé...
21 000 000 HUF
538 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki hétvégi ház hirdetés (54683976)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 396 m2
Szobaszám: 2
Eladó hétvégi ház Lakitelek-Tőserdő központjában! Lakitelek közkedvelt részén, Tőserdő központjában eladó egy tégla építésű, n...
28 900 000 HUF
825 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki hétvégi ház hirdetés (77977437)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 396 m2
Szobaszám: 2
Eladó hétvégi ház Lakitelek-Tőserdő központjában! Lakitelek közkedvelt részén, Tőserdő központjában, a fürdőtől pár perc séta,...
28 900 000 HUF
825 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai hétvégi ház hirdetés (37352727)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1420 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy igazi kis gyöngyszem Nagykanizsa szívében, a csónakázó tó közelében! Ez a könnyűszerkezetes, 3 helyiségből álló ház...
8 900 000 HUF
356 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi hétvégi ház hirdetés (43434332)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted