Eladó nyaraló 50 millióig (1901 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó nyaraló 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 901 db
Eladó Gyomaendrődi hétvégi ház hirdetés (42478293)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 1820 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Gyomaendrődön (Békés vármegyében) a Hármas-Körös egyik holtága és az élő Körös gátja által határolt területen kínálok megvételr...
9 900 000 HUF
330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyomaendrődi hétvégi ház hirdetés (17638339)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 816 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
**Peresi holtág melletti nyaraló? Kiváló állapotban, azonnal KÖLTÖZHETŐ! ** Eladásra kínálunk egy ritka lehetőséget Gyomaendrőd...
34 800 000 HUF
580 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Lakiteleki hétvégi ház hirdetés (74368555)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 342 m2
Szobaszám: 3
Hétvégi házat, nyaralót keres? Esetleg lakhatásra keres Tőserdőben ingatlant? Befektetne? Ezek közül bármelyiknek megfelelhet....
19 990 000 HUF
384 423 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi hétvégi ház hirdetés (28321789)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 678 m2
Szobaszám: 3
A Csepeli bányatavak közelében, 700nm-es zártkerti alápincézett téglaépítésű 62 nm-es ház eladó. a házikóban előszoba, konyha é...
40 500 000 HUF
653 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mályi hétvégi ház hirdetés (26435242)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 271 m2
Szobaszám: 2
Eladó Mályi egyik legértékesebb üdülőövezeti részén, a Mályi-tó közvetlen közelségében egy teljeskörűen felújított, kétszintes,...
31 900 000 HUF
569 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Öcsödi hétvégi ház hirdetés (39334975)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 2152 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Öcsöd külterületén, Harangzugi üdülősorral szemben 2152 m2-es víparti szántó eladó! A terület 21 méter vízparttal rendelkezik,...
7 000 000 HUF
3 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pákozdi hétvégi ház hirdetés (39242725)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1959 m2
Szobaszám: 2
Örökpanorámás nyugalom a Velencei-tónál. Nyaraló és lehetőség egyben Pákozdon! Képzelje el, hogy minden reggel a Velencei-tó ö...
46 900 000 HUF
1 876 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kulcsi hétvégi ház hirdetés (46785853)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 773 m2
Szobaszám: 1
Eladó hangulatos nyaraló Kulcson. Csend, természet, kikapcsolódás. Kulcson, rendezett környezetben, 773 nm-es telken eladó eg...
40 000 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csákvári hétvégi ház hirdetés (73834233)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 842 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy gyönyörű panorámával rendelkező, szőlősorokkal körülvett, 842 m²-es telken fekvő, 25 m²-es házat. Az inga...
13 900 000 HUF
556 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci hétvégi ház hirdetés (38233697)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 2410 m2
Szobaszám: 2
Eladó, kiterjesztett nyaraló tágas telekkel MISKOLCTAPOLCÁN! Eladó egy jó állapotú nyaraló Miskolctapolca csendes, zöldövezet...
25 000 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi hétvégi ház hirdetés (93918234)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 1
A Mátra hegység északi oldalán, turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, a festői szépségű zsákfaluban, Parádóhután elhelyezkedő...
29 900 000 HUF
1 495 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti üdülő hirdetés (84772323)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó üdülő övezetben csendes nyugodt részen 42nm es téliesített házikó.
15 900 000 HUF
378 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pákozdi hétvégi ház hirdetés (63584333)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1959 m2
Szobaszám: 2
Örökpanorámás nyugalom a Velencei-tónál. Nyaraló és lehetőség egyben Pákozdon! Képzelje el, hogy minden reggel a Velencei-tó ör...
46 900 000 HUF
1 876 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi hétvégi ház hirdetés (64943272)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: 2202 m2
Szobaszám: 1
Csongrád-Csanád vármegye, Csongrád Öregszőlőkben, 2202 m2 terület eladó. Az ingatlan az Öregszőlőkbe vezető betonútról nyíló, r...
2 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi hétvégi ház hirdetés (25359397)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 179 m2
Szobaszám: 2
Kiváló állapotú üdülő Szeged-Tápén – nyugalom, zöld környezet, praktikus elrendezés Szeged-Tápé közkedvelt üdülőövezetében ela...
27 500 000 HUF
763 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Letenyei hétvégi ház hirdetés (49294274)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1676 m2
Szobaszám: 2
Eladó hétvégi ház Letenye- Julián hegyen! Szépen gondozott 1676 nm-es területen összesen 88 nm-es házat találunk, mely több s...
14 900 000 HUF
169 318 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Letenyei hétvégi ház hirdetés (47989492)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 802 m2
Szobaszám: 2
Letenyétől 3 km-re hétvégi ház eladó! Nagyon szép 802 nm-es szőlővel ültetett területen találunk összesen 51 nm-es házat, mel...
14 900 000 HUF
292 156 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Muraszemenyei hétvégi ház hirdetés (82973561)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: 204 m2
Szobaszám: 1
Muraszemenyén festői környezetben hétvégi ház eladó! A ingatlan Mura-menti Tájvédelmi Körzetben, Natura 2000 területen helyez...
5 800 000 HUF
241 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Lenti hétvégi ház hirdetés (82764526)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1288 m2
Szobaszám: 1
Lenti, Lenti-hegyi részén, állandó lakhatásra alkalmas házikó eladó! Az ingatlan 35 nm, melyből az alsó részen egy 13 nm-es p...
14 900 000 HUF
425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Letenyei hétvégi ház hirdetés (84874541)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: 3264 m2
Szobaszám: 1
Letenyéhez tartozó Julián hegyen birtok eladó! Nagyon szépen gondozott területen eladó ingatlanok. a terület 2 helyrajzi szám...
9 900 000 HUF
550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó nyaralót?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal