Eladó nyaraló 50 millióig (1905 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó nyaraló 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 905 db
Eladó Siófoki hétvégi ház hirdetés (72429523)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 2376 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Balaton déli parton, Siófok, Szabadifürdő külterületen, 67 m2-es ház, 2. 376 m2-es telken, pincével eladó. Az ingatlan a Galéri...
39 900 000 HUF
604 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kulcsi hétvégi ház hirdetés (44234129)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 898 m2
Szobaszám: 2
Nyaraló Kulcson, csodás kilátással! Eladásra kínálok egy nyaralót Kulcson üdülőövezetben, a Dunától rövid sétányi távolságra....
16 500 000 HUF
183 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Balatonberényi hétvégi ház hirdetés (34489895)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 7149 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Balatonberényben panorámás külterületi telken található parasztház. Balatonberényben, a Derék-hegyen elhelyezkedő telek...
30 000 000 HUF
526 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berekfürdői hétvégi ház hirdetés (74344454)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
Berekfürdő csendes, nyugodt utcájában, mégis közel a központhoz 40 nm-es hétvégi ház, 300 nm-es telken eladó! Az ingatlan mér...
30 000 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri hétvégi ház hirdetés (74225573)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 843 m2
Szobaszám: 1
Zártkerti ingatlan eladó Győr-Sashegyen - kiváló lehetőség kikapcsolódásra vagy gazdálkodásra! Győr közkedvelt külvárosi részé...
15 700 000 HUF
523 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Faddi hétvégi ház hirdetés (39272428)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 143 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Tolna vármegye, Fadd Vólentöböl részen, vízparti ház, gyönyörű panorámával eladó! Tulajdonilap szerint kivett bolt, udvar. Korá...
40 000 000 HUF
588 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci hétvégi ház hirdetés (37449893)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1387 m2
Szobaszám: 3
Vác Máriaudvaron eladó egy 1387 nm-es zártkerti besorolású nyeles telek, rendezett, szép környezetben. a telken található egy 4...
29 500 000 HUF
655 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi hétvégi ház hirdetés (33824546)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 216 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Mezőkövesd, Zsóry-fürdő, 55 m2-es, üdülőházas nyaraló, 216 m2-es telken eladó. a kétszintes, téglaé...
25 000 000 HUF
454 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi hétvégi ház hirdetés (34348143)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: 359 m2
Szobaszám: 2
Gárdonyi Ékszerdoboz keresi új tulajdonosát. Csend, béke és rengeteg potenciál! Eladó egy igazi ritkaság Gárdony egyik csende...
43 700 000 HUF
1 506 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pátkai hétvégi ház hirdetés (27449323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 1740 m2
Szobaszám: 1
Pátka zártkerti részén eladásra kínálok egy 1740 m2-es telket, mely nem kifüggesztésköteles. 2 Helyrajzi szám alatt szerepel, e...
17 900 000 HUF
596 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abádszalóki hétvégi ház hirdetés (23429849)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 693 m2
Szobaszám: 4+ 3 fél
Újszerű családi ház vagy kiadható apartman eladó, a tisza-tó mellett, Abádszalókon! Abádszalók üdülőterületi részén kínálok meg...
49 990 000 HUF
333 266 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetmonostori hétvégi ház hirdetés (12837433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 485 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Az OTP Ingatlanpont Kizárólagos forgalmazásában! Eladó nyaraló Szigetmonostor-Horány üdülőövezetében! Csend, nyugalom, természe...
29 900 000 HUF
1 196 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi hétvégi ház hirdetés (37736693)
6 hónapnál régebbi hirdetés
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 1709 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pilis zártkerti részén azonnal költözhető művelés alól kivett tégla ház keresi új tulaját! 1990-Ben épült, 58. 3 m2 az ingatlan...
13 000 000 HUF
224 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári hétvégi ház hirdetés (32982619)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
A lido home ingatlan dombóvári irodája kínálja eladásra ezt a kitűnő adottságokkal rendelkező Dombóvár gunarasi NYARALÓ! A té...
25 000 000 HUF
1 041 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi hétvégi ház hirdetés (43957489)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 1
Esztergom Szamárhegy hètvègi ház
12 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Galamboki üdülő hirdetés (31719314)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Galamboki tó felett 1268 nm nagyságú területen lévő 3 szintes nyaraló jellemzői: -pinceszinten tároló, fürdőszoba, pince-kazánh...
19 900 000 HUF
497 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dávodi hétvégi ház hirdetés (65313357)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 508 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Dávod település strandjánál frissen felújított, téliesített nyaraló eladó. Az alpesi faház jellegű 42 m2 lakó...
17 800 000 HUF
423 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti hétvégi ház hirdetés (74527749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 858 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk Jász-Nagykun-Szolnok megyében, Jászapátin egy 55 nm alapterületű nyaralót kb 500 nm telken. Az ingatlan nappa...
14 990 000 HUF
272 545 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Siójuti hétvégi ház hirdetés (65448674)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1511 m2
Szobaszám: 3
A lido home siófoki irodája eladásra kínálja ezt a különleges hangulatú nyaralót Siójut, Szőlőhegyen! Az ingatlan jellemzői: -...
39 900 000 HUF
570 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki hétvégi ház hirdetés (33266599)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1440 m2
Szobaszám: 2
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! A lido home ingatlan siófoki irodája eladásra kínálja ezt a kiváló fekvésű, csendes környezetb...
39 900 000 HUF
997 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó nyaralót?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal