Eladó nyaraló 80 millióig (2435 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó nyaraló 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 435 db
Eladó Isaszegi hétvégi ház hirdetés (96499922)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1011 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csak NÁLUNK! Az ingatlan hamarosan Hétvégi ház besorolást kap! A nyugalom szigete Isaszeg Öreghegyén – állandó lakhatásra a...
39 500 000 HUF
658 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni hétvégi ház hirdetés (94471738)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kis ház – nagy lehetőség debrecenben! SŰRGŐSEN eladó! ! Érdeklődni az alábbi telefonszámokon vagy üzenetben lehetséges! K...
8 900 000 HUF
356 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pátkai hétvégi ház hirdetés (84839674)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1430 m2
Szobaszám: 2
Vh-004619 Pátkán, a Páskomban 1430m2-es zártkerti besorolású telken összesen 69m2-es ház eladó! Az ingatlan, Pátka –Páskom rés...
14 500 000 HUF
210 144 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetmonostori hétvégi ház hirdetés (49838295)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 555 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó nyaraló Szigetmonostor–Horányban, pár perc sétára a Nagyduna sétánytól. 555 M²-es üdülőtelken helyezkedik el egy 25 m²-...
35 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonvilágosi hétvégi ház hirdetés (64791579)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 608 m2
Szobaszám: 3
Vh-004108. Balatonvilágos kedvelt részén 608 nm-es gondozott, két utcafrontos építési telken, 70nm-es, Alpesi típusú 3 szintes,...
59 900 000 HUF
855 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonvilágosi hétvégi ház hirdetés (38742963)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 608 m2
Szobaszám: 2
Balatonvilágos kedvelt részén 608 nm-es gondozott, két utcafrontos építési telken, 70nm-es, Alpesi típusú 3 szintes, 2 lakóegys...
59 900 000 HUF
998 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaalmási hétvégi ház hirdetés (81772897)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy jó állapotú nyaralót Dunaalmáson, a Rigó utcában. Az 55 m²-es, kétszintes házban nappali, főzőfülke, 1 ...
35 500 000 HUF
645 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonföldvári hétvégi ház hirdetés (46331238)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: 20000 m2
Szobaszám: 1
Kizárólag az Update Vip Ingatlaniroda kínálatából: Balatonföldváron vízparti, panorámás, téliesített nyaraló apartman  eladó! ...
41 900 000 HUF
1 745 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bári hétvégi ház hirdetés (47597748)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 1
Megvételre kínálok egy 45 négyzetméteres, hangulatos nyaralót amely, Bár Szőlőhegyen található, Mohács határán. Az ingatlanho...
16 500 000 HUF
366 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonkeresztúri hétvégi ház hirdetés (46354164)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 217 m2
Szobaszám: 3
☀️ Balatonkeresztúr – Hangulatos nyaraló 5 perc sétára a Balatontól! 3 Szoba • gondozott kert • terasz • grillező • zsákutca ...
41 500 000 HUF
1 185 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai hétvégi ház hirdetés (32536553)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 345 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy közepes állapotú nyaralót Baja csendes, nyugodt környezetében, a Herceg Gödörnél, a rezéti kifolyással sz...
11 000 000 HUF
244 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci hétvégi ház hirdetés (73364362)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 1
Eladó Vác külterületi részén, a Spinyéri Kápolna közelében egy nemrég felújított, állandó lakhatásra alkalmas 35 nm-es, könnyűs...
26 000 000 HUF
742 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kulcsi hétvégi ház hirdetés (64324349)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1028 m2
Szobaszám: 2
Páratlan panorámás, felújított nyaraló megvásárolható Kulcs üdülőövezetében! Kulcs csendes, nyugodt üdülőövezeti részén kínál...
60 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kulcsi hétvégi ház hirdetés (97469849)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 773 m2
Szobaszám: 1
40 000 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmártoni hétvégi ház hirdetés (54459879)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 309 m2
Szobaszám: 3
Szigetszentmárton kedvelt, üdülőövezeti részén, a Ráckevei (Soroksári) Duna partjának közelében eladó egy igényesen felújított,...
41 900 000 HUF
616 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érsekcsanádi hétvégi ház hirdetés (76328637)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Dunaparti felújított nyaraló eladó – Érsekcsanád, Herceg-Gödör Eladásra kínálunk egy 73 m²-es, kétszintes, felújított nyaralót...
27 000 000 HUF
369 863 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi hétvégi ház hirdetés (37528749)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2