Eladó nyaraló 20 millióig (796 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó nyaraló 20 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 796 db
Eladó Kaposvári hétvégi ház hirdetés (53523797)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 766 m2
Szobaszám: 1
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177043 hivatkozási számú kaposvári nyaraló. Felújításra váró hétvégi...
7 500 000 HUF
214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai hétvégi ház hirdetés (99334741)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 1
Még tart a nyár - csapjon le erre a hangulatos nyaralóra Gyula-Városerdőn! Gyula város kedvelt üdülőkörzetében, Városerdőn el...
13 500 000 HUF
613 636 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci hétvégi ház hirdetés (68434475)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 1
Eladó ház Miskolc-Pereces csendes részén? Beépíthető tető, páratlan panoráma Eladásra kínálok egy 2010-ben épült, 30 m? -Es, té...
9 900 000 HUF
330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei egyéb nyaraló hirdetés (85454416)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: 511 m2
Szobaszám: 1
Eladó ráckevén az angyali-szigeten a duna-parttól pár perces sétára egy fa szerkezetű, szigetelt, masszív betonalappal rendelke...
17 000 000 HUF
1 133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi hétvégi ház hirdetés (47636685)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 755 m2
Szobaszám: 1
A lido home eladásra kínálja ezt a természetközeli panorámás nyaralót Veszprém Csatárhegyen! Fő jellemzői: -a telek mérete 7...
14 850 000 HUF
424 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási hétvégi ház hirdetés (96243875)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: 251 m2
Szobaszám: 2
Tóalmási nyaraló új klímával, közel a TERMÁLFÜRDŐHÖZ! Megvételre kínálok Tóalmáson egy jó állapotú, téglaépítésű nyaralót, amel...
18 500 000 HUF
804 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei hétvégi ház hirdetés (74545522)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 1
Ráckevén az Angyali szigeten szeretnék figyelmébe ajánlani egy csodás „kis” ékszerdobozt. 550 Nm területű telken került megépí...
12 900 000 HUF
430 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Homokkomáromi hétvégi ház hirdetés (36793117)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: 2114 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #175142 hivatkozási számú homokkomáromi nyaraló. Zártkerti Nyaraló...
2 800 000 HUF
90 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi hétvégi ház hirdetés (74653654)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: 2202 m2
Szobaszám: 1
Csongrád-Csanád vármegye, Csongrád Öregszőlőkben, 2202 m2 terület eladó. Az ingatlan az Öregszőlőkbe vezető betonútról nyíló, r...
2 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai hétvégi ház hirdetés (63466659)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 497 m2
Szobaszám: 1
Tatabánya Síkvölgyön, az Öreg Almásban hétvégi ház, gondozott kerttel ELADÓ! Tatabánya pihenő övezetében található kiskert 4 é...
14 999 999 HUF
499 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi hétvégi ház hirdetés (79763731)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: 2202 m2
Szobaszám: 1
2 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Garabonci üdülő hirdetés (45543352)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 3858 m2
Szobaszám: n/a
A 80-as években épített 40 nm alapterületű, karbantartott – 2 szoba, konyha helyiségekből álló – kedves lak várja új gazdáját, ...
7 900 000 HUF
197 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári hétvégi ház hirdetés (38446612)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 17000 m2
Szobaszám: 2
Kaposvár külterület, tó melletti pihenőház nagy területtel eladó. Pihenni, kikapcsolódni, horgászni vagy baráti társasággal bog...
17 800 000 HUF
296 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei egyéb nyaraló hirdetés (99364643)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: 463 m2
Szobaszám: 1
Eladó ráckevén, a dömsödi holt-duna partjától pár perces sétára égla falazatú, masszív betonalappal rendelkező takaros nyaraló,...
16 500 000 HUF
717 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai hétvégi ház hirdetés (28363396)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 1
Csapjon le erre a hangulatos nyaralóra Gyula-Városerdőn! Gyula város kedvelt üdülőkörzetében, Városerdőn eladó egy igazi kis ...
13 500 000 HUF
613 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sándorfalvai hétvégi ház hirdetés (49479594)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 1
Sándorfalván, a Nádastó csendesebb részén, a Tigris utcában eladó nyaraló 18, 9 millió forintért! Az ingatlan megközelítése f...
18 900 000 HUF
630 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei hétvégi ház hirdetés (89744486)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: 308 m2
Szobaszám: 1
Csapjon le erre a kivételes lehetőségre! ! ! ! ELADÓ nyaraló Ráckeve Somlyó szigeten, 18 nm-es Erdért faházzal mely beton tuskó...
17 000 000 HUF
944 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsváradi hétvégi ház hirdetés (34538548)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 1
Eladó egy hétvégi kis faház a Dombay-tótól 150 méterre, csendes környezetben. Ez a különleges ingatlan nyugodt menedéket kínál ...
8 900 000 HUF
404 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei hétvégi ház hirdetés (41854515)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 13 m2
Telekterület: 511 m2
Szobaszám: 1
Ráckeve, vízparti lokáció! ! ! Eladásra kínálunk egy 2023-ban felújított 13 nm-es faházat Ráckevén az Angyali-szigeten, 8 cm-es...
17 000 000 HUF
1 307 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csóri hétvégi ház hirdetés (24826145)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1269 m2
Szobaszám: 1
Csór Szőlőhegyen, örök panorámás részen, nyaraló, 1269 nm-es telekkel eladó. Az épület 2 szintes: Földszinten egy helyiség ta...
14 900 000 HUF
425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó nyaralót?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal