Eladó nyaraló 40 millióig (1656 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó nyaraló 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 656 db
Eladó Bogyiszlói hétvégi ház hirdetés (75377734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: 166 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Bogyiszlói RÉV-nél Dunaparti ingatlan eladó. a nyaraló 26 m2 lakótérrel rendelkezik 166 m2-es telken. Az alsó szinten egy konyh...
11 500 000 HUF
442 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei hétvégi ház hirdetés (46344549)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 158 m2
Szobaszám: 2
Eladó Tiszakécskén, a főúttól mindössze 100 méterre, egy felújítást igénylő, de kiváló lehetőségeket rejtő téglaépítésű ház. ...
17 900 000 HUF
447 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni hétvégi ház hirdetés (78931399)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 785 m2
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen Panoráma út közeli ingatlan! Telekkönyvileg kivett zártkerti művelés alól kivett terület és gazdasági épület. Az...
25 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki hétvégi ház hirdetés (46387325)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 2234 m2
Szobaszám: + 2 fél
Siófok, Szőlőhegy, 2234 m2 zártkerti ingatlan 30, 6 m2-es házzal. Nyaralónak, de akár állandó lakhatásra is alkalmas, hiszen ve...
26 000 000 HUF
866 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Boncodföldei hétvégi ház hirdetés (53459542)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 4385 m2
Szobaszám: 1
Eladó nyaraló Boncodföldén – panorámás telek, nagy lehetőség! Eladásra kínálok Boncodföldén egy 38 m²-es nyaralót, csodálatos ...
6 500 000 HUF
171 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonedericsi üdülő hirdetés (37747947)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1300 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy csipetnyi hegyvidéki álom a Balatonnál! Ha eleged van a város nyüzsgéséből, és inkább madárcsicsergésre és panorámá...
19 990 000 HUF
499 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki hétvégi ház hirdetés (73249838)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
Lakitelek-Tőserdő csendes zugában kínálunk eladásra 30 nm-es, lakható nyaralót. Fontos tudnivalók: -telek 300 nm -teljes közmű ...
24 900 000 HUF
830 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori hétvégi ház hirdetés (68312934)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 1058 m2
Szobaszám: 4
Eladó tégla építésű 52 m2-es 3 szoba+nappali elosztású kétszintes ingatlan. Amennyiben csendre és nyugalomra vágyik, kiváló hel...
35 000 000 HUF
673 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási üdülő hirdetés (92739483)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 3
Eladó Tóalmáson Budapesttől 45 kmre egy 72 m2-s téglaépitésü kétszintes nyaraló, állandó ottlakásra is alkalmas. Telek mérete:...
27 500 000 HUF
381 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi hétvégi ház hirdetés (91793375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 3535 m2
Szobaszám: 1
Zalaegerszeg Csácsbozsoki városrészében, nyugodt, zöldövezeti környezetben kínálok eladásra egy 3535 m²-es telket, amely gyümöl...
12 000 000 HUF
190 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi hétvégi ház hirdetés (85224592)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 216 m2
Szobaszám: 2
Eladó nyaraló Tass zsilip közelében pár perc séta a DUNÁTÓL! Eladásra kínálunk Tasson, a Tassi zsilip és a Ráckevei (Soroksári...
15 999 000 HUF
457 114 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyarszerdahelyi hétvégi ház hirdetés (39339559)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 2916 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #174997 hivatkozási számú magyarszerdahelyi nyaraló. Zalai dombvid...
4 000 000 HUF
133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi hétvégi ház hirdetés (73237546)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: 2
Dunaújváros Téglaégető dűlőben található, kétszintes, 10 cm-es szigeteléssel ellátott, blokkból és téglából épült 55 nm-es hétv...
19 990 000 HUF
363 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi hétvégi ház hirdetés (77688927)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 5 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: 2
ÁlomOtthon ingatlan iroda kínálja megvételre ezt a Dunaújváros Téglaégető dűlőben található, kétszintes, 10 cm-es szigeteléssel...
19 990 000 HUF
3 998 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai üdülő hirdetés (53347433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 163 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
2 In 1 nyaraló Remek lehetőség Baja Dunafürdőn! Ez az ingatlan megvásárlásával rögtön két frissen felújított nyaraló büszke tu...
19 900 000 HUF
176 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai hétvégi ház hirdetés (46583894)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Hétvégi ház Tatabánya, a Turul-emlékmű közelében akár állandó lakhatásra! Tatabányán megvételre kínálok egy közel 50 m2-es zár...
15 500 000 HUF
329 787 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zánkai hétvégi ház hirdetés (38358535)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
Zánkán 800 méterre a strandtól csendes madárcsicsergős tölgyfa erdőben társas üdülőben felújított kis faház 100nm-es önálló ker...
28 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Domaszéki hétvégi ház hirdetés (46348236)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted