Eladó nyaraló (3044 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 3 044 db
Eladó Szolnoki hétvégi ház hirdetés (78879739)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 1
Szolnokon, a Holt-Tiszánál, a Hamvas utcában eladó egy állandó lakhatásra is alkalmas felújított faház. Az ingatlan 30nm, 1 szo...
27 900 000 HUF
930 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szántódi hétvégi ház hirdetés (73329644)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 775 m2
Szobaszám: 3
Balaton közeli modern nyaraló eladó Szántódon, mindössze kb. 500 Méterre a parttól! Eladó egy új építésű, prémium kivitelezés...
84 900 000 HUF
1 179 166 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Zamárdi hétvégi ház hirdetés (88573413)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: 1650 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
A siófoki lido home Ingatlaniroda eladásra kínál egy teljes körűen felújított, erkélyes nyaralót a Balatontól 3 perc sétára! ...
52 500 000 HUF
1 693 548 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei hétvégi ház hirdetés (73937746)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
A lido home Balatonboglár eladásra kínálja ezt a nyaralót Balatonlellén. Eladásra kínálunk egy ikernyaralóházat a gyönyörű Ba...
74 990 000 HUF
937 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi hétvégi ház hirdetés (34337688)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 683 m2
Szobaszám: 4
Mogyoród zártkerti örök panorámás részén eladó 70nm-es 3 szintes ház. Nappali +2 hálós házból egy 16 nm-es örökpanorámás terasz...
46 000 000 HUF
657 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi hétvégi ház hirdetés (62438844)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Ritka lehetőség! Eladó egy gondosan felépített, tóparti horgász- és pihenőingatlan, saját stéggel, egyedi székely kézimunkás sz...
66 900 000 HUF
2 477 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkarajenői hétvégi ház hirdetés (63638349)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 49762 m2
Szobaszám: 3
Pest vármegyében Jászkarajenő külterületén eladó egy 94 m2 -es, teljes körűen felújított tanya, közel 5 hektáros területtel. a ...
79 800 000 HUF
848 936 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Harkányi hétvégi ház hirdetés (96823389)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1686 m2
Szobaszám: 2
Kiváló BEFEKTETÉS! Pécstől 20km-re, a Tenkes-hegyen eladó egy gyönyörű örökpanorámával rendelkező, felújított nyaraló 1686m2-es...
49 900 000 HUF
831 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői hétvégi ház hirdetés (29398323)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 467 m2
Szobaszám: 3
Cserkeszőlőn, eladó egy 90 nm -es tetőtér beépítéses családi ház. a tégla falazatú szigetelt, jó állapotú, tetőtérrel rendelkez...
64 000 000 HUF
711 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfőkajári hétvégi ház hirdetés (34833444)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
*** Eladó nyaraló balatonfőkajáron! *** Veszprém vármegyében, Balatonfőkajár pincesorán, villannyal és vízzel ellátott pinceso...
25 900 000 HUF
959 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonalmádi hétvégi ház hirdetés (12558729)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 708 m2
Szobaszám: 3
Csendes, csöpp nyaraló fejlesztési LEHETŐSÉGEKKEL! Eladó Balatonalmádiban egy örökpanorámás, 52nm-es nyaraló. a házacska 708n...
95 000 000 HUF
1 826 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai hétvégi ház hirdetés (91724137)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 1700 m2
Szobaszám: 1
Kiskunfélegyháza Selymes városrészében eladó egy gondosan karbantartott, gyönyörűen parkosított telken álló ingatlan, amely két...
29 900 000 HUF
711 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi hétvégi ház hirdetés (44264793)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy különleges lehetőséget Agárdon! Egy 59 négyzetméteres, két szobát, konyhát, étkezőt és fürdőszobát magába...
37 000 000 HUF
627 118 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi hétvégi ház hirdetés (87657374)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1367 m2
Szobaszám: 3
Eladó Körpanorámás Wellness Apartmanház Szekszárdon A Szekszárdi Borvidék egyik legszebb pontján, a városközponttól mindössze 1...
25 900 000 HUF
281 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszacsegei hétvégi ház hirdetés (85266397)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 302 m2
Szobaszám: 4
Tiszacsegén eladó egy 302 m2-es telken fekvő, 63 m2-es üdülőház. Az ingatlan 2001-ben épült, beton alappal és szilikát falazat...
20 000 000 HUF
312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szarvasi hétvégi ház hirdetés (89249743)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 57555 m2
Szobaszám: 4
Csak az OTP ingatlanpont KÍNÁLATÁBAN! Szarvas közelében, a festői Kákafoki holtág térségében kínálunk megvételre egy igazán kü...
149 900 000 HUF
936 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai hétvégi ház hirdetés (95738253)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 1
A kiskunlacháza-dunapartnál, a szabadstrand és játszótér szomszédságában kínálok megvételre egy TÉGLÁból épült NYARALÓT. A te...
29 999 999 HUF
599 999 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pázmándi hétvégi ház hirdetés (13533954)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már