Eladó nyaraló (3086 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 3 086 db
Eladó Ráckevei hétvégi ház hirdetés (97598448)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 1212 m2
Szobaszám: 3
Exkluzív vízparti nyaraló – ahol minden nap nyaralás Ráckeve angyali-szigetén! Közvetlen vízpart, saját stég és hajótároló – ...
195 000 000 HUF
886 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kulcsi hétvégi ház hirdetés (39868346)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 487 m2
Szobaszám: 1
Idilli, csendes környezetben, a Dunához közel panorámás faház nyaraló ELADÓ! Eladásra kínálunk egy 25nm-es kis faház nyaralót...
9 000 000 HUF
360 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dömsödi hétvégi ház hirdetés (83884783)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 983 m2
Szobaszám: 2
Szeretnél egy saját helyet, ahol nem zavar senki, de minden elérhető közel van? Akkor ezt nézd meg! Dömsöd zártkerti részén e...
27 900 000 HUF
279 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Markazi hétvégi ház hirdetés (59297974)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 1
Markazon, a Mátra lábánál eladó szívet melengető nyaraló – akár otthonnak is Markazon, a Mátra lábánál, nyugodt, természetköze...
29 900 000 HUF
575 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Révfülöpi hétvégi ház hirdetés (54379447)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 453 m2
Szobaszám: 4
Révfülöp központjában, 10 perces sétára a kikötőtől, orvosi rendelőtől, patikától, városházától és a postától, egy csodálatos, ...
64 900 000 HUF
540 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fertőhomoki hétvégi ház hirdetés (21228326)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 391 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Fertő parti romantika Fertőhomokon, a hegykői termálfürdőtől 5 perc sétára eladó egy 391 nm-es, parkosított telken (eredetileg ...
59 900 000 HUF
798 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki hétvégi ház hirdetés (29634969)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1514 m2
Szobaszám: 2
Eladó hangulatos nyaraló 1514 nm-es telekkel Siófok-Szőlőhegyen – panorámás, egyedi atmoszférájú oázis! Siófok, Kiliti-Szőlőh...
39 900 000 HUF
498 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dobozi hétvégi ház hirdetés (76488994)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 700 m2
Telekterület: 9912 m2
Szobaszám: 28
Befektetési célra kínált üdülőkomplexum Szanazugban kiemelkedő fejlesztési potenciál! Békés megyében, Doboz-Szanazug frekventá...
98 000 000 HUF
140 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fertőhomoki hétvégi ház hirdetés (37144754)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 391 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
59 900 000 HUF
798 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dobozi hétvégi ház hirdetés (32872515)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 173 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Szanazugban ritkaság‼️ Eladó Doboz legkedveltebb fürdőrészén egy teljes, működő nyaraló–üdülőközpont, amely némi finomítást köv...
42 900 000 HUF
247 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai hétvégi ház hirdetés (74498475)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 224 m2
Telekterület: 1265 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Békés megye, Békéscsaba Dobozi útról nyíló kertvárosi részen, zöld környezetben két generációs 224 nm-es ház eladó. A ház 2004...
119 900 000 HUF
535 267 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi hétvégi ház hirdetés (41555794)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 1123 m2
Szobaszám: 3
Ha olyan helyet keresel, ahol a város zaját magad mögött hagyhatod, mégis elérhető közelségben marad minden fontos, akkor ezt a...
22 990 000 HUF
522 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári hétvégi ház hirdetés (45897495)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 2
A lido home Kaposvár eladásra kínálja a kaposfüredi ZÁRTKERTJÉT. A lido home Kaposvár által kínált kaposfüredi zártkert jellem...
15 500 000 HUF
469 696 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Muraszemenyei hétvégi ház hirdetés (46449457)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: 920 m2
Szobaszám: 1
Megvételre kínálom ezt a könnyűszerkezetes, hétvégi nyaralót a Muraszemenyei Veronika-tónál! Közvetlen vízparti! Natura 2000 ...
24 500 000 HUF
742 424 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonvilágosi hétvégi ház hirdetés (33727434)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 505 m2
Szobaszám: 5
Balatonvilágos, különösen Balatonaliga városrész, ideális választás családok számára, akik egy nyugodt, de mégis élénk környeze...
139 000 000 HUF
926 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Velencei üdülő hirdetés (75743695)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 354 m2
Szobaszám: 1
📍A Velence i. (Első) utca 38. Szám alatt található ingatlan csendes, nyugodt környezetben, a legközelebbi szabadstandtól 10 pe...
38 000 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki hétvégi ház hirdetés (26558579)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 583 m2
Szobaszám: 1
Eladó Siófokon, az Ezüstparton, a Balatontól mindössze 140 méterre egy 25 nm-s kis nyaraló összesen 20 nm-s terasszal. Az ing...
79 900 000 HUF
3 196 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Harkányi hétvégi ház hirdetés (83558463)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 515 m2
Szobaszám: 9
Harkányban eladó központhoz, termálfürdőhöz közeli kétgenerációs nyaraló. a nyaraló elosztása: 2 nappali, 7 szoba, 2 konyha, 2 ...
23 900 000 HUF
144 848 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunapataji hétvégi ház hirdetés (39469348)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1803 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Esetleg gyorsan megtérülő befektetési lehetőségben gondolkodik? Ne keresgéljen tovább! Jelenleg nyaraló, de családi házként is ...
58 700 000 HUF
451 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni hétvégi ház hirdetés (21793547)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 471 m2
Szobaszám: 3
Tápiószentmárton Üdülőterületén a gyógyvizes strand szomszédságában eladó 3 szintes, könnyűszerkezetes (szigetelt) ház bútorozo...
17 000 000 HUF
226 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó nyaralót?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal