Eladó nyaraló Fejér megye (150 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 150 db
Eladó Pátkai hétvégi ház hirdetés (84839674)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1430 m2
Szobaszám: 2
Vh-004619 Pátkán, a Páskomban 1430m2-es zártkerti besorolású telken összesen 69m2-es ház eladó! Az ingatlan, Pátka –Páskom rés...
14 500 000 HUF
210 144 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kulcsi hétvégi ház hirdetés (64324349)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1028 m2
Szobaszám: 2
Páratlan panorámás, felújított nyaraló megvásárolható Kulcs üdülőövezetében! Kulcs csendes, nyugodt üdülőövezeti részén kínál...
60 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kulcsi hétvégi ház hirdetés (97469849)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 773 m2
Szobaszám: 1
40 000 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi hétvégi ház hirdetés (58594732)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 243 m2
Telekterület: 1300 m2
Szobaszám: 10
4800. Agárd legszebb, ősfákkal övezett csendes utcájában a Gesztenye soron, 400 m-re a központtól, 1300 m2-es dupla telken, 70-...
180 000 000 HUF
740 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi hétvégi ház hirdetés (37528749)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 185 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
4681. Agárdon, pár perc sétára a tóparttól, csendes utcában található, 80-as években épült, 2018-ban felújított, egész évben la...
49 900 000 HUF
845 762 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pákozdi hétvégi ház hirdetés (51844947)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 1050 m2
Szobaszám: 2
Vh-004487 Pákozdon, a Páskom részen 44m2-es, részben felújított ház 1050m2-es telekterülettel eladó! Pákozd a Velencei-tó észa...
35 900 000 HUF
815 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kulcsi hétvégi ház hirdetés (42972314)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1028 m2
Szobaszám: 2
Eladó nyaraló Kulcson, páratlan panorámával a természet ölelésében! Kulcson, csendes, nyugodt környezetben eladó egy 1028 m²-...
60 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi hétvégi ház hirdetés (73937745)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 210 m2
Szobaszám: 4
Gárdonyban a tóparthoz közeli utcában ikerházrész eladó! a kettő szintes nyaraló hasznos alapterülete 63 m2. Helyiségei: Földsz...
39 000 000 HUF
557 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kulcsi hétvégi ház hirdetés (39992225)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 418 m2
Szobaszám: 3
Eladó kétszintes, lakható hétvégi ház Kulcson – a Duna-part közelében! Kulcson, a Duna-part közvetlen közelében, csendes, nyu...
32 700 000 HUF
860 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pátkai üdülő hirdetés (44447239)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1367 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi házként használt, zártkerti gazdasági épület Pátkán. Pátkán, külterületi, zártkerti besorolású területen, csende...
34 900 000 HUF
562 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Adonyi hétvégi ház hirdetés (42794764)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 743 m2
Szobaszám: 3
Adony szőlős dombjai között otthon és birtok egyben. Adony szőlőművelési területén, zártkerti telken eladó egy 54 nm-es, alápi...
31 500 000 HUF
583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pákozdi hétvégi ház hirdetés (43574345)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1959 m2
Szobaszám: 2
Örökpanorámás nyugalom a Velencei-tónál. Nyaraló és lehetőség egyben Pákozdon! Képzelje el, hogy minden reggel a Velencei-tó ö...
46 900 000 HUF
1 876 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pákozdi hétvégi ház hirdetés (22834519)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1959 m2
Szobaszám: 2
Örökpanorámás nyugalom a Velencei-tónál. Nyaraló és lehetőség egyben Pákozdon! Képzelje el, hogy minden reggel a Velencei-tó ör...
46 900 000 HUF
1 876 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kulcsi hétvégi ház hirdetés (22145488)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 418 m2
Szobaszám: 3
Kulcson, a Duna part közelében, kettő szintes, 38 m2-es, szigetelt hétvégi ház eladó, 418 nm-es telken. a ház adottságainak kös...
32 700 000 HUF
860 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kulcsi hétvégi ház hirdetés (39868346)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 487 m2
Szobaszám: 1
Idilli, csendes környezetben, a Dunához közel panorámás faház nyaraló ELADÓ! Eladásra kínálunk egy 25nm-es kis faház nyaralót...
9 000 000 HUF
360 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Velencei üdülő hirdetés (75743695)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 354 m2
Szobaszám: 1
📍A Velence i. (Első) utca 38. Szám alatt található ingatlan csendes, nyugodt környezetben, a legközelebbi szabadstandtól 10 pe...
38 000 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi hétvégi ház hirdetés (72375596)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Gárdonyban, jó elhelyezkedésű családi ház eladó! KÉSZPÉNZES ügyfeleknek! Gárdonyban, az agárdi popstrandhoz közel, az Aranya...
59 990 000 HUF
705 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kulcsi hétvégi ház hirdetés (97377924)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 418 m2
Szobaszám: 3
Kulcson, a Duna part közelében, kettő szintes, 38 m2-es, szigetelt hétvégi ház eladó, 418 nm-es telken. A ház adottságainak k...
32 700 000 HUF
860 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kulcsi hétvégi ház hirdetés (63734723)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 235 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Kulcs községben egy különleges, napfényes ingatlant, amely téglaépítésű és kályhával fűthető. Mérete ideális...
22 900 000 HUF
408 928 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Alcsútdobozi hétvégi ház hirdetés (17643595)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted