Eladó nyaraló Pest megye 30 millióig (186 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó nyaraló Pest megye 30 millióig

Rendezés:

Összes találat: 186 db
Eladó Tóalmási hétvégi ház hirdetés (55444469)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: 329 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tóalmás központjához és a Fő utcához közel, kisebb forgalmú helyen eladó egy 31 nm alapterületű, 2023-as építésű könnyűszerkeze...
25 500 000 HUF
822 580 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni hétvégi ház hirdetés (77377845)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 729 m2
Szobaszám: 3
Tápiószentmárton Strand közelében 2 szoba + nappalis tégla építésű ház eladó! Az épület beton alapra épült, tégla falazattal ...
29 900 000 HUF
490 163 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tápiószentmártoni hétvégi ház hirdetés (75446585)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 864 m2
Szobaszám: 3
Eladó könnyűszerkezetes ház Tápiószentmártonon! Eladó egy 57 m²-es, könnyűszerkezetes házat, amely zártkerti besorolású telken...
29 990 000 HUF
526 140 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni hétvégi ház hirdetés (22469437)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: 899 m2
Szobaszám: 2
Természetközeli nyugalom Tápiószentmártonban – Saját hobbitelek a strand közelében! Keresi a tökéletes helyet a kikapcsolódás...
8 000 000 HUF
258 064 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci hétvégi ház hirdetés (55475257)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: 875 m2
Szobaszám: 1
Új, konténerház nyaralónak vagy akár állandó lakhatásra eladó Vác egyik legkedveltebb részén, Kútvölgyben! Ez a modern ingatlan...
25 900 000 HUF
959 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gombai hétvégi ház hirdetés (85977233)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 2
Gomba község üdülőterületén, a horgászok által közkedvelt vízparttól csupán 150 méterre található ez a háromszintes, télen-nyár...
28 999 999 HUF
414 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi egyéb nyaraló hirdetés (86744369)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 1
Pomázon külterületén, Kőhegy oldalában zártkerti nyararaló 720 nm es kerttel, gyümölcsfákkal eladó! A nyaraló csodálatos panor...
11 000 000 HUF
733 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biatorbágyi hétvégi ház hirdetés (55978769)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 1
Eladó zártkerti telek Biatorbágyon, az Ürge-hegyen – 800m² nyaraló, villannyal, kis házzal Eladó a Budapesti agglomerációban, ...
19 900 000 HUF
686 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gombai hétvégi ház hirdetés (71283779)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 2
A Pest megyei Gomba üdülő területén eladó 280m2-es körbekerített saroktelken egy 72m2-es téglaépítésű nyaraló a gombai tó melle...
29 000 000 HUF
402 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási hétvégi ház hirdetés (57948742)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: 329 m2
Szobaszám: 2
Eladó Tóalmás üdülőövezeti területén egy 2023-ban épült 31nm-es könnyűszerkezetes ház 329m2-es telken. **A ház jellemzői:** ...
23 000 000 HUF
741 935 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi hétvégi ház hirdetés (52942797)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 620 m2
Szobaszám: 1
Budakeszin hegyvidéki környezetben, csendes zsákutcában 620 nm-es zártkerti ingatlan eladó. A teleken egy téglaépítésű, felúj...
27 500 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli hétvégi ház hirdetés (43994653)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 184 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Újabb Árcsökkenés! CSAK NÁLUNK! Pécel, Újtelep városrészében a III-as tónál, eladó egy nettó 44, 34 m², bruttó 51, 19 m², 1...
25 900 000 HUF
588 636 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci hétvégi ház hirdetés (73364362)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 1
Eladó Vác külterületi részén, a Spinyéri Kápolna közelében egy nemrég felújított, állandó lakhatásra alkalmas 35 nm-es, könnyűs...
26 000 000 HUF
742 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunabogdányi hétvégi ház hirdetés (94338556)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 1435 m2
Szobaszám: 2
Dunabogdány könnyen megközelíthető, de panorámás részén eladó 37 nm-es ház, 1435 nm-es telken. Az épület 1987-ben épült, 2 he...
21 500 000 HUF
581 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunabogdányi hétvégi ház hirdetés (65379372)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 899 m2
Szobaszám: 1
Dunabogdány panorámás részén, 1, 4 km-re a központtól eladó 25 nm-es faház, 899 nm-es telken. A telek végében hatalmas erdős ...
7 900 000 HUF
316 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dányi hétvégi ház hirdetés (64343793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Dányi horgásztó mellett, tóra nyíló faház eladó! A ház alatt 35 nm-es betonozott pince található, melyből fel lehet jutni belü...
24 500 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai hétvégi ház hirdetés (94452875)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 1
A kiskunlacháza-dunapartnál, a szabadstrand és játszótér szomszédságában kínálok megvételre egy TÉGLÁból épült NYARALÓT. A te...
29 999 999 HUF
599 999 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Majosházai üdülő hirdetés (27587834)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 359 m2
Szobaszám: 1
Majosházán 40 méterre a Dunaparttól 2005 - ben épült nyaraló sürgősen eladó, Stéggel! A nyaraló 28nm -es es 359nm -es telken h...
25 900 000 HUF
925 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi hétvégi ház hirdetés (21475723)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: 444 m2
Szobaszám: 2
***Dömsöd-444 m2 es telken-33, 5 m2 es nyaraló ELADÓ*** Eladóvá vált Dömsödön, a Dabi szigeti útról nyíló csendes zsákutcában,...
16 900 000 HUF
512 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetcsépi hétvégi ház hirdetés (49639334)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 493 m2
Szobaszám: 4
Szabadulna a nagyvárosból, de nincs tőkéje balatoni házra? Csepel szigeten Szigetcsépen Önre vár egy remek lehetőség! 493 m2-es...
24 970 000 HUF
351 690 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való nyaralót Pest megye területén?
Találd meg álmaid nyaralóját a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei nyaralók között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes nyaraló típus (üdülő, hétvégi ház) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.