Eladó nyaraló Pest megye 40 millióig (260 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó nyaraló Pest megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 260 db
Eladó Isaszegi hétvégi ház hirdetés (96499922)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: 1011 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csak NÁLUNK! OLCSÓ LAKHATÁS! Isaszeg Öreghegy részén, eladó egy nettó 31, 22 m² lakóterületű 1+1 szobás bruttó 40, 72 m² ál...
34 900 000 HUF
1 125 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetmonostori hétvégi ház hirdetés (49838295)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 555 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó nyaraló Szigetmonostor–Horányban, pár perc sétára a Nagyduna sétánytól. 555 M²-es üdülőtelken helyezkedik el egy 25 m²-...
35 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Váci hétvégi ház hirdetés (73364362)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 1
Eladó Vác külterületi részén, a Spinyéri Kápolna közelében egy nemrég felújított, állandó lakhatásra alkalmas 35 nm-es, könnyűs...
26 000 000 HUF
742 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunabogdányi hétvégi ház hirdetés (94338556)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 1435 m2
Szobaszám: 2
Dunabogdány könnyen megközelíthető, de panorámás részén eladó 37 nm-es ház, 1435 nm-es telken. Az épület 1987-ben épült, 2 he...
21 500 000 HUF
581 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunabogdányi hétvégi ház hirdetés (65379372)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 899 m2
Szobaszám: 1
Dunabogdány panorámás részén, 1, 4 km-re a központtól eladó 25 nm-es faház, 899 nm-es telken. A telek végében hatalmas erdős ...
7 900 000 HUF
316 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dányi hétvégi ház hirdetés (64343793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Dányi horgásztó mellett, tóra nyíló faház eladó! A ház alatt 35 nm-es betonozott pince található, melyből fel lehet jutni belü...
24 500 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei hétvégi ház hirdetés (32422444)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 410 m2
Szobaszám: 2
Szeretnél egy helyet, ahol a természet közelsége és a városi kényelem tökéletes egyensúlyban van? Akkor ezt az ingatlant Neked ...
39 900 000 HUF
798 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai hétvégi ház hirdetés (94452875)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 1
A kiskunlacháza-dunapartnál, a szabadstrand és játszótér szomszédságában kínálok megvételre egy TÉGLÁból épült NYARALÓT. A te...
29 999 999 HUF
599 999 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Majosházai üdülő hirdetés (27587834)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 359 m2
Szobaszám: 1
Majosházán 40 méterre a Dunaparttól 2005 - ben épült nyaraló sürgősen eladó, Stéggel! A nyaraló 28nm -es es 359nm -es telken h...
25 900 000 HUF
925 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi hétvégi ház hirdetés (21475723)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: 444 m2
Szobaszám: 2
***Dömsöd-444 m2 es telken-33, 5 m2 es nyaraló ELADÓ*** Eladóvá vált Dömsödön, a Dabi szigeti útról nyíló csendes zsákutcában,...
16 900 000 HUF
512 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetcsépi hétvégi ház hirdetés (49639334)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 493 m2
Szobaszám: 4
Szabadulna a nagyvárosból, de nincs tőkéje balatoni házra? Csepel szigeten Szigetcsépen Önre vár egy remek lehetőség! 493 m2-es...
24 970 000 HUF
351 690 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi hétvégi ház hirdetés (63435863)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 773 m2
Szobaszám: 2
Tégla építésű, jó elrendezésű zártkerti ingatlan keresi új tulajdonosát A 773 m2-es telken elhelyezkedő ház lakható, költözhet...
26 500 000 HUF
679 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei hétvégi ház hirdetés (75476566)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 230 m2
Szobaszám: 1
Eladó modern új építésű ház Ráckeve - Kerekzátony sziget – 230 m²-es telken Eladásra kínálunk egy új építésű, letisztult stílus...
40 000 000 HUF
727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biatorbágyi hétvégi ház hirdetés (97735753)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: 3
Pecatavi nyaraló eladó, közel a tóhoz! Biatorbágy keresett üdülőterületi részén a Pecatónál eladó egy felújítandó nyaraló. Ne...
37 900 000 HUF
430 681 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökhatvani hétvégi ház hirdetés (63355272)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó pince Püspökhatvanban – Pincesor utca 6. Püspökhatvan hangulatos Pincesor utcájában eladó egy kb. 30 Nm-es, löszfalba v...
1 850 000 HUF
61 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei hétvégi ház hirdetés (39514422)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: 511 m2
Szobaszám: 1
Fedezd fel a nyugalom szigetét. Ráckeve gyöngyszeme, az Angyali sziget! Figyelmedbe ajánljuk ezt a különleges kis ékszerdoboz...
17 000 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi hétvégi ház hirdetés (83884783)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 983 m2
Szobaszám: 2
Szeretnél egy saját helyet, ahol nem zavar senki, de minden elérhető közel van? Akkor ezt nézd meg! Dömsöd zártkerti részén e...
27 900 000 HUF
279 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni hétvégi ház hirdetés (21793547)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 471 m2
Szobaszám: 3
Tápiószentmárton Üdülőterületén a gyógyvizes strand szomszédságában eladó 3 szintes, könnyűszerkezetes (szigetelt) ház bútorozo...
17 000 000 HUF
226 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei hétvégi ház hirdetés (36241277)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Ráckeve kedvelt üdülőövezetében, a Somlyó-szigeten, csendes, természetközeli környezetben eladó egy 48m2-es, tetőtér 20m2, jó á...
35 500 000 HUF
739 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti hétvégi ház hirdetés (57555373)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted