Eladó nyaraló (3048 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 3 048 db
Eladó Lábatlani hétvégi ház hirdetés (33323373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 176 m2
Szobaszám: 2
Eladó pince Lábatlanon! Lábatlanon a Kamberekben eladásra kínálok egy 176 nm-es telken elhelyezkedő 80 nm-es, hangulatos pinc...
18 900 000 HUF
236 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyergesújfalui hétvégi ház hirdetés (73727654)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: 6875 m2
Szobaszám: 2
Eladó dunai panorámás hétvégi ház Nyergesújfalun, hatalmas telekkel! Eladásra kínálok Nyergesújfalu csendes részén, a Hosszú ...
16 999 999 HUF
499 999 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ráckevei hétvégi ház hirdetés (25277284)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 4
Álomotthon ahol minden nap nyaralás! Egyedülálló élmény a Ráckevei Duna-parton! 109m2-es hasznos alapterületű Önálló újépítésű ...
110 000 000 HUF
683 229 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monoszlói hétvégi ház hirdetés (26683536)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 2573 m2
Szobaszám: 1
Az Ingatlan Presszó eladásra kínál felújítandó nyaralót/tanya Monoszlón. Az Ingatlan Presszó által kínált monoszlói nyaraló/t...
39 000 000 HUF
513 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Makói hétvégi ház hirdetés (72589893)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 261 m2
Telekterület: 10000 m2
Szobaszám: 7
Csongrád Csanád vármegye Makó külterületén 261 nm -es 2 szintes 7 szobás ingatlan eladó! Az ingatlanhoz 10 000 nm -es telek tar...
86 000 000 HUF
329 501 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonföldvári hétvégi ház hirdetés (48517594)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 4
Balatonföldváron, a Keleti Strandtól nyolcszáz méterre, közel a centrumhoz, csendes, szép környezetben balatoni nyaraló eladó! ...
119 000 000 HUF
1 525 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonakarattyai hétvégi ház hirdetés (72447842)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 1003 m2
Szobaszám: 4
A Lido Home Balatonalmádi Ingatlaniroda eladásra kínálja az alábbi luxus kategóriájú ikernyaralót Balatonakarattya csendes utcá...
179 000 000 HUF
1 154 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonalmádi hétvégi ház hirdetés (31476537)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 693 m2
Szobaszám: 2
Lido Home Balatonalmádi eladásra kínálja ezt a szépen felújított Balatonalmádi nyaralót! Balatonalmádiban eladó: -egy 65 nm ...
83 000 000 HUF
1 276 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ságvári hétvégi ház hirdetés (89434965)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 5503 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a Balaton déli partjához közeli, Siófoktól 8 km-re, Ságvár szőlőhegyén egy karbantartott, 40 m2-es présházat,...
21 000 000 HUF
538 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyékényesi hétvégi ház hirdetés (29997437)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 2
A lido home Nagykanizsa eladásra kínál gyékényesen közvetlen vízparti 3 szintes nyaralót saját STÉGGEL! Gyékényes Somogy megyé...
58 000 000 HUF
725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonkeresztúri hétvégi ház hirdetés (18353852)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 617 m2
Szobaszám: 10
Kizárólag nálunk! Eladóvá vált Balatonkeresztúron a Balatonmáriahullámtelepi szabadstrandtól pár perc sétára a vasútállomástó...
79 900 000 HUF
399 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi hétvégi ház hirdetés (39534941)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 1033 m2
Szobaszám: 1
Panorámás építési telek Diósdliget legszebb részén teljes közművel, nyaralóval és garázzsal Kivételes lehetőség azoknak, akik ...
130 000 000 HUF
4 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Meszesi hétvégi ház hirdetés (73424789)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 2
Teljeskörűen felújított nyaraló bútorzattal együtt eladó! Eladó a Rakacai-tó partján, Meszes falu közelében, a Tündérvölgyben e...
45 650 000 HUF
600 657 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi hétvégi ház hirdetés (38454342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
** Eladó nyaraló Mezőkövesd ** Eladó Mezőkövesden, a Zsóry Gyógy- és Strandfürdőtől pár perces sétára található, kétszintes nya...
28 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi hétvégi ház hirdetés (23431347)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1353 m2
Szobaszám: 3
Örök panorámás hatalmas telek kis házikóval az Óhegy tetején. Eladásra kínálok egy 1353nm-es gyümölcsfás, panorámás telket ra...
49 500 000 HUF
1 237 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi hétvégi ház hirdetés (48533543)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 216 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Mezőkövesd, Zsóry-fürdő, 55 m2-es, üdülőházas nyaraló, 216 m2-es telken eladó. a kétszintes, téglaé...
25 000 000 HUF
454 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi hétvégi ház hirdetés (83344881)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
28 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói hétvégi ház hirdetés (81446339)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 8
Európa legnagyobb fürdőkomplexumával rendelkező Hajdúszoboszlón, családi házas, fürdőhöz közeli csendes utcában található ház e...
149 000 000 HUF
596 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biatorbágyi hétvégi ház hirdetés (97927699)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 1340 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Biatorbágyon a naphegyen zsákutca végén, hétvégi ház akár lakhatási lehetőséggel eladó. Örökpanorámás, szomszédok hiányában csak őzek, rókák portyáznak. . Külterületnek van feltüntetve, de a városon belül helyezkedik el.
66 000 000 HUF
2 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonföldvári üdülő hirdetés (88343954)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 729 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Balaton egyik legszebb kisvárosában, Balatonföldváron összkomfortos, kétszintes (78  nm 727 nm telken) téglaház eladó a tulajdo...
129 900 000 HUF
1 665 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó nyaralót?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal