Eladó nyaraló (3044 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 3 044 db
Eladó Balatonberényi hétvégi ház hirdetés (74494399)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 4
Páratlan lehetőség Balatonberényben! Vízparti felújított nyaraló eladó, központi helyen. Ennek és a felújított illetve megvig...
124 900 000 HUF
1 086 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fonyódi hétvégi ház hirdetés (67353543)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 828 m2
Szobaszám: 6
Fonyódon a Balaton partjától ca. 500 M távolságra eladó egy 204, 8 m2 egész évben lakható, felújítandó ingatlan! 828 m2-es telk...
115 000 000 HUF
563 725 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ráckevei hétvégi ház hirdetés (73417945)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 4
Ráckeve nyaraló, álomotthon, saját stéggel, ahol minden nap NYARALÁS! ! TELEK: 507 m2 INGATLAN: 109 m2 Egyedülálló élmény a R...
110 000 000 HUF
679 012 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szóládi hétvégi ház hirdetés (44384943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 825 m2
Szobaszám: 5
Eladó Balatontól 6 kilométerre, Szóládon, egy 91 nm-es, téliesíthető nyaraló. Az ingatlan egy lakóparkban található, melyek köz...
66 500 000 HUF
730 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biri hétvégi ház hirdetés (22226599)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 2
Biriben nagyon csendes helyen elhelyezkedő, 65 nm alapterületű, 2 szoba, konyhás családi ház eladó. A ház egy zsákutca végén t...
17 500 000 HUF
269 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai hétvégi ház hirdetés (29959365)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Császárszálláson szintes, 90 nm alapterületű, 3 szobás családi ház eladó. A ház pala fedésű, a nyílászárók fából k...
20 500 000 HUF
227 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pócsmegyeri hétvégi ház hirdetés (47679449)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: 740 m2
Szobaszám: 2
Pócsmegyer Surányi részén eladóvá vált egy 740 nm-es saroktelken lévő, betonalapra épült faház. Az ingatlan felújtása, korszer...
23 500 000 HUF
979 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszentkereszti hétvégi ház hirdetés (97942557)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 531 m2
Telekterület: 2230 m2
Szobaszám: 6
Kiemelkedő befektetési LEHETŐSÉG! Ez a lenyűgöző ingatlan a hegyek ölelésében, Pilisszentkereszt és Dobogókő között található...
1 800 000 EUR
1 204 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi hétvégi ház hirdetés (45677571)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 297 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Csepel, Budapest határán fekvő népszerű horgász paradicsomban, a kavicsos tó egyik szigetén, nyaraló ELADÓ! Horgászoknak, akik ...
16 990 000 HUF
485 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei hétvégi ház hirdetés (23541779)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 324 m2
Szobaszám: 2
Csodálatos Nyaraló a Duna közepén, Ráckevén! Ha egy csendes, idilli nyaralóra vágyik, amely csak másfél kilométerre fekszik Rác...
18 990 000 HUF
316 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szihalomi hétvégi ház hirdetés (79768839)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 313 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Heves megye, Szihalom Zsóri üdülő részén, 60 m2-es, tehermentes, bútorozott nyaraló,...
29 900 000 HUF
498 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi hétvégi ház hirdetés (45877637)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1435 m2
Szobaszám: 3
Csongrád-Csanád vármegye. Eladó vízparti, komfortos családi ház stéggel! Ára 44 millió ft. Mentettrét lakóövezetben, Szentes és...
44 000 000 HUF
440 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki hétvégi ház hirdetés (13259942)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 298 m2
Szobaszám: 2298
Befektetők figyelem! Eladó Lakitelek-Tőserdőnegy 298 nm-es telken lévő, 30 nm-es, szigetelt, télen-nyáron lakható, felújított ...
23 900 000 HUF
796 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fonyódi hétvégi ház hirdetés (99332992)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 715 m2
Szobaszám: 3
Fonyód - Alsóbélatelep kedvelt részén eladó hangulatos, kétszintes kertkapcsolatos nyaraló. a nyaraló egy négyrészes sorház öná...
54 900 000 HUF
686 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi hétvégi ház hirdetés (98498779)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 5431 m2
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Szentes és Szarvas közötti külterületen, nyugodt, zöldövezeti környezetben kínálunk eladá...
5 500 000 HUF
55 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagymarosi hétvégi ház hirdetés (77482249)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 640 m2
Szobaszám: 3
Eladó Nagymaros külterületén egy nettó 80 négyzetméteres nyaraló 640 nm-es telken, amihez tartozik több kocsi beálló, és egy 12...
68 000 000 HUF
850 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai hétvégi ház hirdetés (34635864)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 6138 m2
Szobaszám: 1
Eladó Kiskunfélegyháza külterületén, varázslatos környezetben klaszikus alföldi tanya! a telek körbe van kerítve, található raj...
14 900 000 HUF
298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúbagosi hétvégi ház hirdetés (53485334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 818 m2
Szobaszám: + 2 fél
Debrecen, Vekeri-tó közelében eladó egy 818 nm-es művelési ág alól kivont telek, 25 nm-es téliesített faházzal és egy 10 nm-es ...
9 900 000 HUF
396 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Verőcei hétvégi ház hirdetés (74841263)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 487 m2
Szobaszám: 2
Elvonulás a természetbe – Nyaraló eladó Verőce Magyarkúton! Ha egy békés, zöld környezetre vágysz, ahol a madárcsicsergés az ...
19 900 000 HUF
663 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszalöki hétvégi ház hirdetés (39383587)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 6
Tiszalök- Ősi üdülö telepén megvételre kínálok egy közvetlen tisza parti nyaralót a következő paraméterekkel: - 90 m2 lakóterü...
44 900 000 HUF
498 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó nyaralót?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal