rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
Hajdúbagoson további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Hajdúbagoson
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Hajdúbagosi családi ház hirdetés (39383679)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
Hajdúbagos ház eladó! Megvételre kínálunk Hajdúbagoson egy 160 m2-es családi házat és hozzá egy 800 m2-es építési telket külö...
24 900 000 HUF
155 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúbagosi családi ház hirdetés (76339743)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2
Hajdúbagos központi részén, kiemelkedően jó elhelyezkedésű, azonnal költözhető családi ház került értékesítésre. A lakóépület...
31 900 000 HUF
398 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárándi családi ház hirdetés (97183734)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 1700 m2
Szobaszám: 1
Eladó zártkerti ingatlan Sárándon, nagy telekkel, jó elhelyezkedéssel! Eladásra kínálunk Sárándon egy 42 m2-es, vegyes falaza...
7 500 000 HUF
178 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárándi családi ház hirdetés (24843845)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 1700 m2
Szobaszám: 1
7 500 000 HUF
178 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hosszúpályi családi ház hirdetés (76783338)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 1
Hosszúpályiban eladó egy közművesített 1 szobás kis ház, ami egy 1100 nm-es telken fekszik. a ház, szoba/konyhából áll, fürdősz...
9 900 000 HUF
471 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hosszúpályi családi ház hirdetés (39623873)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: 1080 m2
Szobaszám: 1
Szeretne elvonulni a város zajától, de nem mondana le Debrecen közelségéről? Hosszúpályi csendes utcájában, megbízható szomsz...
9 900 000 HUF
430 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hosszúpályi családi ház hirdetés (15573333)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 777 m2
Szobaszám: 3
Debrecentől alig 20 km-re, Hosszúpályi csendes, mégis központi részén lehetőség nyílik egy olyan ingatlan megszerzésére, amely ...
13 900 000 HUF
231 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszováti családi ház hirdetés (34573537)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 840 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó tornácos vályogház Hajdúszováton, csendes zsákutcában! Eladásra kínálok Hajdúszováton, egy nyugodt, forgalomtól mentes ...
7 500 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszováti családi ház hirdetés (68879594)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1147 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk Hajdúszováton egy 69. 3 m2-es felújítandó 2 szobából álló családi házat, amely 1147 négyzetméteres telken fek...
7 900 000 HUF
114 492 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszováti családi ház hirdetés (79543317)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 1147 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
7 900 000 HUF
111 267 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztári családi ház hirdetés (11446221)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1902 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Hajdú-Bihar vármegyében Esztáron egy régi 2, 5 szobás felújítandó parasztház. a ház tégla alapra vályogból épült, komfort...
9 900 000 HUF
159 677 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hosszúpályi családi ház hirdetés (59429748)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 1
Hosszúpályiban eladó egy közművesített 1 szobás ház, ami egy 1100 nm-es telken fekszik. A ház, szoba/konyhából áll, fürdőszoba...
9 900 000 HUF
471 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszováti családi ház hirdetés (39472754)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 631 m2
Szobaszám: 2
Debrecentől 15 perces autóútra, Hajdúszováton eladó, egy vályog falazatú, felújítást igénylő, cseréptetős, 2 nagyméretű szobáva...
13 500 000 HUF
207 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszováti családi ház hirdetés (33336349)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1299 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Hajdú-Bihar vármegye, Hajdúszovát, Verestelep részén eladásra kínálok egy, 63 nm alapterületű, vályog falazatú családi házat. A...
14 500 000 HUF
230 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Létavértesi családi ház hirdetés (84944937)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Létavértes és Monostorpályi közötti részen található zárt kerti besorolású ingatlant. Az ingatlan szoba-konyh...
3 799 990 HUF
69 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (48857246)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sürgősen eladó – debrecen–bánkon! Debrecen Bánk városrészén eladó egy 690 nm-es telek, rajta lebontandó épülettel – ideális v...
3 900 000 HUF
130 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszováti családi ház hirdetés (91342471)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 840 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
7 500 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (22469911)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 821 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecen Halápi zártkertben, panoráma úttól 3percre tégla falazatú stabil 36nm kisház 821nm telken eladó! Főúttól 800-900m esős...
8 000 000 HUF
222 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (26288979)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1047 m2
Szobaszám: 1
Debrecen, Biczó István kerti 35 nm-es 1 szoba, konyha, fürdőszobás, tégla építésű zártkerti ingatlan 1047 nm-es telekkel eladó....
8 500 000 HUF
242 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Hajdúbagoson?

Hasznos tudnivalók

Eladó ház Hajdúbagoson 15 millióig? Nem mindig könnyű megtalálni a megfelelő családi otthont, de Hajdúbagoson most egyszerűbb dolgod lehet – itt érhetők el az eladó Hajdúbagosi házak (családi házak, sorházak, ikerházak és kastélyok). Ez a nyugodt, Hajdú-Bihar megyei falu ideális választás lehet azoknak, akik a természetközeli életet keresik. A kerttel rendelkező házak itt jellemzően tágasabbak, megfizethető áron. Ha már tudod, hogy milyen típusú házat keresel, akkor válassz alkategóriát a keresőben, hogy még pontosabb találati listából válogathass.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó ház hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok Hajdúbagos aloldalt, ahol az összes eladó Hajdúbagosi ingatlant megtalálod, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha nem kifejezetten csak Hajdúbagoson keresel eladó házat, akkor érdemes körül nézned az eladó ház Hajdú-Bihar megye oldalon is. A megyeszékhelyek nagyon vonzók az ingatlan keresők körében. Javaslom, hogy nézz körül az eladó ház Debrecen oldalon. Ha mégis inkább albérletet keresel Hajdúbagoson, akkor az albérlet Hajdúbagos oldalon nézelődj. Nézd meg a csak magánhirdetéseket: tulajdonostól eladó ingatlan Hajdúbagos.