Eladó ingatlanok 15 millióig (9524 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 15 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 524 db
Eladó Izsáki lakóövezeti telek hirdetés (49725776)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 577 m2
Szobaszám: n/a
Izsák központjától pár lépésre, nagyon jó helyen kínálok eladásra egy 577 m2-es építési telket! Jellemzői: - a telek beépíthető...
7 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hunyai családi ház hirdetés (49795796)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1530 m2
Szobaszám: 3
Hunyán eladó családi ház, nagy telekkel! Rövid idő alatt birtokba vehető! Hunya csendes, barátságos részén eladásra kínálok e...
9 900 000 HUF
123 750 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pákai családi ház hirdetés (88392545)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 876 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178665 hivatkozási számú pákai családi ház. Eladó felújítandó té...
6 900 000 HUF
140 816 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Farmosi külterületi telek hirdetés (44793972)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3769 m2
Szobaszám: n/a
Szeretne elvonulni a világ zajától, de mégis elérhető közelségben lenni a civilizációhoz? Akkor ez az ingatlan önre vár! Tá...
2 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei külterületi telek hirdetés (39429651)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2090 m2
Szobaszám: n/a
Tápióbicskén, Nagylujzihegy elején eladó egy 2090 m2-es zártkerti (művelés alól kivett terület és lakóház) telek, így nem kifüg...
5 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai egyéb telek hirdetés (53275674)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3428 m2
Szobaszám: n/a
Tata XI. Dűlőjében ( mely közigazgatásilag Szomódhoz tartozik ) telek eladó, melynek területe 3266 m2. Van rajta egy összeomlo...
12 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári külterületi telek hirdetés (47216535)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1837 m2
Szobaszám: n/a
Kaposvár város északnyugati oldalán a Csali dűlőben, zártkerti telek eladó! a telekingatlan Kaposvár és annak kaposfüredi város...
3 300 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömörei lakóövezeti telek hirdetés (15455143)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 738 m2
Szobaszám: n/a
A Best of Ingatlan Győr- Ingatlaniroda eladásra kínálja Gyömörén, 738 m2-es belterületi építési telket! Építkezők, vállalkozó...
8 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai fejlesztési ipari terület hirdetés (37728331)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4073 m2
Szobaszám: n/a
Tatabányán 4073 nm Gksz-FG-1 besorolású ipari terület eladó. Az ingatlan az 1 főút mellett fekszik de az m1 autópályáról is könnyen megközelíthető. a telken gazdasági épületek voltak ami lebontásra került. a közművek a telek előtt találhatóak. I. Á: 9, 9 M
9 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Szolnoki termőföld, szántó hirdetés (72372147)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 19858 m2
Szobaszám: n/a
Eladóvá vált Szolnokon egy 19858 m2 nagyságú, 66, 52 aranykorona értékű földterület egy részét képező szántóföld, ami jelenleg ...
4 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (45491291)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Salgótarján Budapesti úton, 1+2-szobás erkélyes lakás! Eladásra kínálom kizárólag a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából...
12 300 000 HUF
246 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csátaljai családi ház hirdetés (42756737)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Csátalja településen eladó egy 86 nm-es, központi elhelyezkedésű, felújítandó, 1200 nm-es telken elhelyezkedő...
11 900 000 HUF
138 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jutai zártkert hirdetés (43875444)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 30 m2
Szobaszám: n/a
A lido home Kaposvár eladásra kínálja a jutai ZÁRTKERTJÉT. A lido home Kaposvár által kínált jutai zártkert jellemzői: Kaposf...
14 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Klárafalvai lakóövezeti telek hirdetés (49997355)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 700 m2
Telekterület: 2300 m2
Szobaszám: n/a
Eladó klárafalvi épitési telek (2300 nm, 30%-os beépithetőséggel) a falu közepén, a Makó - Szeged közötti főúton, Szeged szélét...
19 200 EUR
árcsökkenés figyelő
Eladó Szűri családi ház hirdetés (44449544)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 353 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Szűrön! Baranya megye egyik bájos, dombos falujában, Szűrön kínálok eladásra egy 68 nm-es, háromszobás család...
8 000 000 HUF
117 647 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaszentlőrinci lakóövezeti telek hirdetés (63444666)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1093 m2
Szobaszám: n/a
Zalaegerszegtől 11 kilométerre északkeleti irányban, sík építési telek eladó. Méretei: 14. 9 X 75 méter. 1093 Nm, falusias lakó...
4 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csanyteleki családi ház hirdetés (83559389)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csanytelek egyik legcsendesebb, nyugodt részén egy 69 nm-es külterületi csa...
7 000 000 HUF
101 449 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (22384745)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! ! Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes város központjában egy többlakásos társasház (sorh...
5 000 000 HUF
92 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (44675737)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1877 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Orosházán eladó egy 65 nm-es, nappali + 2 szobás, kertes családi ház nagy telekkel. a vegyes falazatú egy 1877 nm-es telken, Sz...
8 000 000 HUF
123 076 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csanyteleki családi ház hirdetés (56759333)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
7 000 000 HUF
101 449 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal