Eladó ingatlanok 15 millióig (9524 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 15 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 524 db
Eladó Kaposvári sorház hirdetés (34365875)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
Sorházi lakás kerttel! Kaposvár, Cserimajor részén, csendes környzetben eladó egy 54m2-es, tégla építésű, 2 különnyíló szobás...
11 990 000 HUF
222 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Novaji lakóövezeti telek hirdetés (42125437)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1433 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy kiváló adottságú, belterületi építési telek Novajon, mindössze 11 km-re Egertől! A telek csendes, nyugodt környezet...
10 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetés feladás ingyen
Szeretnéd gyorsan eladni az ingatlanod?
📷 Hirdess INGYEN akár 30 fotóval, ingatlanosként is
🔍 Évente 4 millió érdeklődő nézi a hirdetéseket
🏷️ Ingatlanosoknak automatikus hirdetés megjelenés
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dávodi családi ház hirdetés (37346424)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 405 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Dávodi Gyógy- és Strandfürdőtől kb 1 km-re eladásra kínálunk egy felújítandó 85 nm-es 2 szoba + 1 félszobás családi házat, 405 ...
4 000 000 HUF
47 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balástyai lakóövezeti telek hirdetés (81222799)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 17538 m2
Szobaszám: n/a
Csongrád-Csanád vármegye, Balástya, aszfaltozott főút mellet, 17. 538 m2 szántó eladó. a terület fele körbekerített, elektromos...
12 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllési egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (33253552)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Csongrád-Csanád vármegye, Üllés, aszfaltozott úttól 50 méterre, 9. 291 m2 szántó eladó. a szántó nem Natura 2000-es terület, mű...
6 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllési lakóövezeti telek hirdetés (49796737)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 9291 m2
Szobaszám: n/a
6 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csákvári hétvégi ház hirdetés (73834233)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 842 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy gyönyörű panorámával rendelkező, szőlősorokkal körülvett, 842 m²-es telken fekvő, 25 m²-es házat. Az inga...
13 900 000 HUF
556 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (92422734)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2