Eladó olcsó lakás Salgótarján (30 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 30 db
Salgótarjánon további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Salgótarjánon
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (43143426)
9 órája a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó földszinti, 2 szobás lakás a belváros közelében, Salgótarjánban! Salgótarjánban, az Acélgyári úton kínálunk eladásra eg...
12 990 000 HUF
240 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (13722334)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, erkélyes lakás Salgótarján -Zagyvapálfalva! A Déryné úton kínálunk eladásra egy 50 m²-es, földszinti, tégla é...
12 500 000 HUF
250 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (17644422)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 37 m²-es, 1 szobás lakás Salgótarjánban, a Forgách Antal úton! Salgótarján kedvelt részén, a Forgách Antal úton kínálun...
13 990 000 HUF
378 108 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (42556754)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Salgótarján belvárosában, a Lőwy Sándor úton egy 35 nm-es, 3. emeleti téglalakást a Gyémánt Ingatlaniroda kíná...
11 900 000 HUF
340 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (77578784)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
11 900 000 HUF
340 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (49675434)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó tetőtéri lakás Salgótarján belvárosában – ideális otthon vagy befektetés! Salgótarján városközpontjától mindössze 5 per...
13 990 000 HUF
341 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni panel lakás hirdetés (54954943)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Olcsó teliablakos lakás, lakható állapotban. A Gorkij krt. Sík részén, jó áron eladásra kínálok, egy 1+2 félszobás, panorámás...
13 000 000 HUF
240 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (39735469)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
A legjobb szinten. Salgótarjánban a Budapesti úton kínálok eladásra egy 1. emeleti, erkélyes, átalakított lakást. Az ingatl...
14 000 000 HUF
280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (33746615)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Salgótarjánban a Vásártéren, egy hangulatos, francia erkélyes, 35 nm-es kis rezsijű lakást, csendes környezetb...
15 000 000 HUF
428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (17544245)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás Salgótarján kedvelt részén, a Szerpentin út elején! Salgótarjánban, a Szerpentin út elején kínálunk megvételre eg...
14 300 000 HUF
297 916 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (48263886)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok kizárólag a Sion Ingatlan kínálatából Salgótarján városában, a Salgó út közelében egy 52 négyzetméteres, 4. em...
12 500 000 HUF
240 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (87178754)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínálok, Salgótarján központi részén, 12 lakásos, tégla építésű társasházban, egy 62 nm-es, 1 szobás, jelenleg felúj...
11 500 000 HUF
191 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni panel lakás hirdetés (37648584)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 1 szobás lakás Salgótarján belvárosközeli részén Salgótarjánban, Forgách elején, a városközpont közelében eladó egy 39 n...
12 950 000 HUF
332 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (59937399)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Alkuképes! Eladásra kínálok egy ügyes kis földszinti lakást a Kemerovón, a képeken látható részben felújított állapotban, a p...
13 500 000 HUF
482 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (13827622)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Salgótarján szívében egy 52 négyzetméteres földszinti lakás, amely ideális választás lehet első otthon keresőknek vagy be...
12 700 000 HUF
244 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (74846373)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Salgótarján közkedvelt, jól megközelíthető részén eladásra kínálok egy második emeleti, 32 m² alapterületű, 1 szobás, felújítan...
10 900 000 HUF
320 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (21373367)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, azonnal költözhető 1 szobás lakás Salgótarjánban, az Acélgyári úton – befektetésnek is kiváló Salgótarjánban...
9 490 000 HUF
296 562 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (97623274)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújítás alatt álló, 2 szobás földszinti lakás Salgótarjánban! Salgótarjánban, a belvárostól nem messze, eladó egy föl...
5 900 000 HUF
125 531 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (51384537)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Jelenleg albérlővel együtt is! Befektetésnek: bérleti díj jelenleg 70 000 Ft! ! Salgótarjánban a Hársfa úton, eladásra kínál...
6 250 000 HUF
208 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (42935449)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Salgótarjánban a Szerpentin út alsó részén kínálok eladásra, egy részben és frissen felújított, 1. emeleti, erkélyes, 37 nm-es ...
14 500 000 HUF
391 891 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Salgótarjánon?
← Előző oldal1 / 2 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó lakás Salgótarjánon 15 millióig? Salgótarján településen lakást keresve jó helyen jársz – itt érhetők el az eladó Salgótarjáni lakások (tégla lakások, panel lakások, csúsztatott zsalus lakások). Nógrád megye székhelyeként Salgótarján pezsgő lakáspiaccal rendelkezik, ahol a kereslet és kínálat folyamatosan élénk. A klasszikus polgári lakásoktól a modern társasházi lakásokig széles a választék. Ha már tisztában vagy azzal, milyen típusú lakást keresel, érdemes kiválasztani az alkategóriát a könnyebb szűréshez.
Ajánlott városrészek Salgótarjánon: Ideger   Pécskő   Somoskő   Kotyháza   Vásártér   Nagymező   Belváros   Acélgyár   

Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó lakás hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok Salgótarján aloldalt, ahol az összes eladó Salgótarjáni ingatlant megtalálod, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha mégis inkább albérletet keresel Salgótarjánon, akkor az albérlet Salgótarján oldalon nézelődj. Kizárólag magánszemélyek által hirdetett ingatlanok: tulajdonostól eladó ingatlan Salgótarján.